مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه شیک

همواره دلیلی وجود دارد که می توان به خاطر آن از خرید یک تیشرت زنانه شیک چشم پوشی نکرد. آن هم وجود لباس ها و شلوار های جین است. پوشیدن آن ها در کنار هم دیگر بسیار زیبا و چشم نواز است. شما می توانید از آن به عنوان لباسی برای شرکت کردن در یک جلسه غیر رسمی اما مهم و یا قدم زدن در خیابان استفاده کنید.

هنوز هم این استایل یکی از جذاب ترین استایل هایی است که می توان به عنوان یک استایل کژوال محبوب که هم چنان مد است در نظر داشت.

استایل های متفاوت با شلوار جین و تیشرت زنانه شیک

نکته اصلی در شیک به نظر رسیدن با یک تیشرت ساده و یک شلوار لی، در استفاده از اکسسوری زنانه نیست. درست است که آن ها هم مهم هستند. در واقع ذات و بیس اصلی آن یعنی همان استفاده از ترکیب تیشرت مردانه یا زنانه به همراه شلوار های جین است که زیبا و شیک است. شما می توانید با بهره گیری از هر کدام از پیشنهاد هایی که درادامه می آید، ظاهر بهتری را با این تیشرت ها امتحان کنید.

  1. تیشرت های اورسایز

یک تیشرت زنانه شیک حتما نباید یک تیشرت با برش های کلاسیک باشد. بلکه تیشرت هایی همچون یک تیشرت اورسایز می تواند تا حد زیادی بر جذابیت استایل شما بیفزاید. برای آن که با این مدل از تیشرت ها خوش استایل باشید، کافی است یک شلوار اسکینی جین که بهتر است به رنگ جین باشد، انتخاب کنید. این ظاهر مخروطی فضای بیشتری را برای تحرک شما نیز فراهم می کند.

  1. به همراه کت های جین

هر ساله با شروع فصل پاییز و تا اواسط فصل پاییز، استفاده از جلیقه ها و کت های جین بسیار به چشم می آید. یکی از ترکیب های مناسب برای شما می تواند استفاده از یک کت جین به همراه یک تیشرت زنانه زیبا باشد. این ترکیب را می توانید به آسانی با یک دامن زنانه کلوش و یا یک شلوار زنانه که بهتر است آن هم از جنس جین باشد، ست کنید.

  1. کفش پاشنه بلند

استفاده از کفش های پاشنه بلند در یک استایل با تیشرت باید با احتیاط فراوانی صورت پذیرد. هرچه باشد این استایل یک مدل از تیپ های کژوال به حساب می آید و استفاده از یک آیتم کلاسیک اگر ناشیانه باشد، می تواند همه معادلات را بر هم بزند. برای این منظور بهتر است به این موارد دقت کنید.

  • استفاده از شلوار جین راسته
  • اسفاده از یک مدل تیشرت زنانه شیک
  • پوشیدن کفش هایی با رنگی هماهنگ با تیشرت شما
  1. استفاده از بلیزر ها

شاید کاربردی ترین آیتمی که می توانید با آن متفاوت و زیبا جلوه کنید همین استفاده از بلیزر ها باشد. آن ها به شما این امکان را می دهند که مدرن و کلاسیک جلوه نمایید. شما می توانید یک تیشرت زنانه شیک را که عموما بهتر است از میان تیشرت های طرح دار انتخاب نگردد، در زیر آن بپوشید. همچنین در انتخاب شلوار هم می توانید با توجه به مدل بلیزر خود دست به انتخاب بزنید.