مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه ترک

از جمله پوشاک مورد علاقه اکثر بانوان که نگرانی های زیادی نیز در مورد نحوه سایز بندی آن دارند تیشرت زنانه ترک است. عموما جداول سایزی که برای این دسته از لباس زنانه ارائه می گردد شباهت زیادی به سایز بندی های اروپایی دارد. مدل اندام بانوان ایرانی می تواند به دلیل تفاوت های زیادی که با این مدل از سایز بندی ها داشته باشد، نگرانی هایی را برای مشتری های ایرانی در انتخاب این مدل از تیشرت زنانه ایجاد کند.

سالانه برند های زیادی در ترکیه هستند که بازار ایران را به عنوان یکی از بهترین مارکت ها برای ارائه محصولاتشان انتخاب می کنند. اما باید دانست همه آیتم های پوشاکی نمی توانند ارزش سرمایه گذاری داشته باشند.

نحوه انتخاب تیشرت زنانه ترک

کشور ترکیه به عنوان یکی از همسایه های کشور ایران نزدیک به یک دهه است که توانسته در بازار پوشاک و البسه حرف اول را در منطقه خاور میانه بزند. برند هایی همچون ال سی وایکیکی، کوتون و … برند هایی هستند که توانسته اند نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان محبوبیت و طرفداران خاص خود را داشته باشند. همچنین برند هایی که در دنیا نمایندگی های فعالی دارند در کشوری همچون ترکیه نسبت به سایر کشور های خاورمیانه از نمایندگی های فعال تری برخوردارند. از جمله آن ها می توان به بریشکا و زارا اشاره کرد. در واقع بسیاری از محصولات مارک دار که تحت عنوان این برند ها به ایران وارد می شوند، محصولاتی هستند که از کشور ترکیه به ایران وارد می گردند.

اما همواره شما به عنوان یک خریدار اجناس ترک باید به مسائلی همچون موارد گفته شده در ادامه این مقاله دیبا مد دقت کنید.

اطمینان از اصلی بودن کالا

هر محصولی که انتخاب کرده اید، به عنوان مثال یک تیشرت زنانه ترک، دقیقا باید مشابه آن را در سایت های آن برند و مارک پیدا کنید. این موضوع از آن جایی می آید که ممکن است برخی از فروشندگان بخواهند محصولات خود را تحت عنوان برند ترک در ایران به فروش برسانند و از محبوبیت کالاهای ترکی سوء استفاده کنند.

  1. اطمینان از سایز بندی درست

همه لباس های ترکی، جدول سایزبندی دارند. از یک لباس زیر زنانه ساده گرفته تا یک پیراهن مجلسی زنانه. در هر حال این شما هستید که با اشراف به سایز های دقیق خود می توانید دست به انتخاب درستی بزنید. به عنوان مثال می توانید جدول سایز بندی یک تیشرت زنانه ترک را به راحتی در سایت های معتبر جستجو کنید. آن ها را با دقت با سایز ها و اندازه هایی که از طریق اندازه گیری متریک به دست آورده اید، مقایسه کنید و این کار را برای هر لباس دیگر تکرار کنید. هیچ گاه تنها به اندازه های xl و… که بر روی مارک لباس نوشته شده است، اکتفا نکنید. این سایز ها در هر متراژ و هر کالکشن طراحی شده می توانند متفاوت باشند.