مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه بلند

چه بخواهید یک تیشرت زنانه بلند را بر تن کنید و یا یک پیراهن گشاد و بلند را بپوشید، روش های زیادی وجود دارد که با کمک آن ها می توانید از انتخاب آن ها در استایل خود لذت ببرید. همچنین این روش ها به شما کمک می کند تا اگر احیانا بر اثر تغییر سایز تمایل به استفاده مجدد از لباس هایی را دارید که برایتان گشاد شده اند، از آن ها استفاده نمایید.

روش های پوشیدن یک تیشرت زنانه بلند

 چه بخواهید و چه نه یک تیشرت اورسایز و بلند برای قرار های غیر رسمی و اصولا مواقعی مناسب است که می خواهید راحت و بی قید و بند به نظر برسید.

 برای این منظور شما می توانید هر یک از موارد گفته شده در ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

  1. پوشیدن لگ به همراه آن ها

شما می توانید به کمک انواع شلوار زنانه اسکینی مانند لگ ها یا شلوار جین چسبان به راحتی ظاهر خود را آراسته و با وقار نشان دهید. این موضوع از آن جایی می تواند جذاب تر شود که شما از انواع کفش پاشنه بلند و چکمه نیز استفاده نمایید. می توانید با یک کوله پشتی زنانه به راحتی استایل خود را معمولی تر کرده و با کمک یک کیف دستی آن را درخشان تر نمایید.

  1. پوشیدن دامن ها

شما می توانید یک استایل شیک و زیبا را با کمک یک دامن زنانه ساده و یک تیشرت زنانه بلند ایجاد نمایید. برای این منظور می توانید انتهای این تیشرت ها را در کمر دامن خود جمع کرده و یا قسمتی از آن را بیرون بگذارید. مطمئنا انتخاب دامن مینی یا همان دامن هایی که قدشان به میانه ران های شما می رسد می تواند بسیار مناسب باشد.

  1. گره زدن آن ها

اگر در هوای گم تابستان تصمیم به پوشیدن یک تیشرت زنانه بلند را گرفته اید، بهتر است به هر وسیله ای که شده انتقال هوا را در میان لباس های خود به جریان اندازید. برای این منظور می توانید جلوی تیشرت خود را بر روی شکم گره زده و یا از انواع دامن های کوتاه یا شلوار ک زنانه استفاده نمایید.

  1. پوشیدن شبیه به تونیک

تیشرت زنانه بلند همواره با یک تونیک زنانه اشتباه گرفته می شود. اما شما می توانید به خوبی آن تفاوت را از روی فرم الگوی یک تونیک شناسایی نمایید. عموما تونیک ها ظاهر زنانه ای دارند. در قسمت کمر تنگ تر می شوند و این در حالی است که تیشرت ها به این شکل نیستند. فرم راسته آن ها می تواند کاملا آن ها را از انواع تونیک متمایز سازد. شما می توانید یک تیشرت با قد بلند را درست همانند یک تونیک برتن نمایید.

  1. استفاده از یک پوشش در روی آن

برای ایجاد عمق بیشتر می توانید دست به انتخاب و پوشش یک لباس به عنوان آیتم رویی بزنید. در این حالت شما می توانید ظاهر خود را کاملا متفاوت کرده و زیبا جلوه کنید. کافی است هر کدام از موارد زیر را به دلخواه امتحان کنید: