مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه اورسایز

در سال های 1920 بود که تیشرت اورسایز توانست راه خود را به کمد لباس زنانه و مردانه باز کند. این مدل از تیشرت توانست در میان بانوان از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد. زیرا می توانست وسیله ای برای طغیان علیه ظاهر زنانه ایده آلی باشد که در جامعه رواج یافته بود. با این همه بلوز سایز بزرگ زنانه و یا یک تیشرت اورسایز می تواست به همه افراد این امکان را بدهد که از این طریق خود را با ویژگی راحت پسند بودن به دیگران معرفی نمایند.

روش های پوشیدن یک تیشرت اورسایز

فرقی نمی کند که یک تیشرت مردانه باشد و یا یک تیشرت زنانه. در هر حال با شروع فصل تابستان تقاضا برای استفاده از انواع تیشرت اورسایز در میان مردم افزایش می یابد.

همچنین با لباسی گشاد می توان خلاقیت های بیشمار از خود به نمایش گذاشت و تنوع بیشتری در سبک و استایل پوششی خود پدید آوریم.

  1. الهام از یک تیپ مردانه

شما می توانید در روزهای تابستان به همراه یک تیشرت اورسایز و یک شلوار جین و یا شلوارک زنانه از جنس جین، از انواع صندل زنانه استفاده نمایید. همچنین می توانید از یک صندل گلادیاتوری بهره ببرید.در هر حال تابستان این امکان را می دهد تا استایل های بیشماری را امتحان کنید.

  1. ترکیب با یک دامن

شاید تیشرت گشاد و اورسایز شما قد بلندی هم داشته باشد و شما بتوانید آن را به شکل یک تونیک زنانه نیز مورد استفاده قرار دهید. در هر صورت این به شما بستگی دارد که بخواهید تیشرت خود را با یک پایین پوش ترکیب کنید یانه. شما می توانید یک دامن ماکسی و یا یک دامن میدی را به همراه انواع تیشرت های اورسایز مورد استفاده قرار دهید.

  1. تغییر ظاهر تیشرت اورسایز

شما می توانید یک تیشرت اورسایز را به روش های بیشماری مورد استفاده قرار دهید. در واقع شما می توانید آن را به شکل های متعددی درآورید:

  • گره زدن تیشرت و امکان استفاده از آن به عنوان یک تاپ زنانه
  • جمع کردن انتهای تیشرت در یک شلوار و استفاده از آن به عنوان یک پیراهن زنانه
  • آزاد گذاشتن انتهای تیشرت و نمایش آن به صورت یک تونیک نخی و راحت
  1. استفاده از شلوار 

شما با یک تیشرت اورسایز می توانید از انواع مدل های شلوار زنانه استفاده نمایید. به عنوان مثال از انواع مدل های شلوار جین و یا کتان می توانید بهره بگیرید. اما آن چیزی که می تواند به استایل شما ظاهری متفاوت ببخشد، بهره گیری از شلوار های گشاد است . شما می توانید از انواع نمونه های شلوار ماک و یا دامن شلواری برای تکمیل استایل خود استفاده نمایید. به عنوان مثال بهره گیری از شلوار های پلیسه ای می تواند در عین ایجاد جذابیت، شما را به یک فرد خوش لباس در دهه 30 تبدیل کند.

  1. استفاده از شلوار های شش جیب

یکی از تفاوت های زیبای تیشرت اورسایز با دیگر نمونه های تیشرت در این است که این تیشرت به نمونه ای از لباس های رپر ها تبدیل شده است. در واقع این تیشرت را می توان به همراه یک شلوار شش جیب، یکی از استایل های معروف خیابانی قلمداد کرد که به همراه کفش های کتانی پوشیده می شوند.