مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت راگبی

همان طور که از اسم تیشرت راگبی پیداست، این تیشرت الهام گرفته از لباس ورزشکاران راگبی است.  تیشرت های راگبی در واقع یک آیتم نیمه خلاقانه در کمد لباس شما به حساب می آیند. از این رو نیمه خلاقانه به حساب می آیند که چهارچوب دارند و تنها با رنگ ها بازی می کنند. و این اصلا به معنای آن نیست که لباس های ناکارآمدی هستند.

ویژگی اصلی این تیشرت ها این است که:

  • راه راه افقی دارند
  • از پارچه هایی با خاصیت تنفسی ساخته شده اند
  • اغلب به مدل پولوشرت ها دوخته می شوند.

روش های پوشیدن تیشرت راگبی

می توان گفت امروزه تیشرت راگبی چیزی میان یک میراث قدیمی و جایی بین استایل های وینیج به عنوان یک تیشرت مردانه دارد. حتی ویژگی های ساختاری آن از جمله پارچه های پنبه ای و با کیفیتی که دارد موجب شده است در هیچ فروشگاه سطح بالایی، مشابه آن پیدا نشود و در خیلی از مواقع به عنوان لباس کار یک مجموعه مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین طراحی های منحصر به فردی نظیر پولوشرت مردانه بر روی این تیشرت ها، آن ها را برای استفاده در دیگر ورزش ها نظیر گلف نیز آماده کرده است.

شما می توانید قبل از خریداری یک تیشرت راگبی به بررسی انواع سبک های پوشیدن آن بپرازید:

  1. هموراه کژوال باشید

یک تیشرت راگبی به راحتی می تواند با یک شلوار جین تیره و یا شلوار کتان سفید هماهنگ شود. شما می توانید برای یک پوشش روزمره هم این استایل را انتخاب کنید.

برای آن که کمی مدرن تر هم به نظر برسید می توانید از انواع جین سورمه ای، ذغال سنگی و یا مشکی بهره ببرید.

  1. استایل ورزشی را امتحان کنید

تیشرت راگبی در واقع یک آیتم از پوشاک ورزشی به حساب می آید. بنابراین می تواند به آسانی با سایر لباس های ورزشی هماهنگ شود. به این منظور می توانید از انواع شلوارک مردانه در مدل های ورزشی و شلوار های ورزشی بهره بگیرید. کفش های اسپرت بپوشید و در خیابان ها قدم بزنید. این فرصتی است که یک دست لباس زیبا برای رفتن به یک ورزشگاه داشته باشید. همچنین استفاده از یک سوییشرت مردانه که در مواقعی ممکن است آستین های آن را بر روی کمر گره بزنید هم می تواند به شما در داشتن یک استایل اسپرت و زیبا یاری رساند.

  1. تیشرت راگبی و سبک پوشش خیابانی

وقتی می خواهیم لباس های خود را برای داشتن یک استایل خیابانی انتخاب کنیم، باید جانب احتیاط را به درستی رعایت کنیم. تیشرت های راه راه راگبی به خاطر چهارچوب منظمی که در رنگبندی خود دارند، می توانند فضای استایل لباس بیرونی شما را برای قدم زدن در خیابان تحت الشعاع قرار دهند. به این شکل که توجه زیادی را به سمت خودشان جلب می کنند. بنابراین تلاش کنید تا حداقل از آیتم های لباسی دیگری که ساده و تک رنگ هستند در پوشش خود استفاده کنید. استفاده از رنگ های خنثی و یا هماهنگ کردن رنگ های آیتم های دیگر با رنگ تیره تیشرت شما می تواند تا حدودی از جلب توجه بسیار نسبت به شما بکاهد.