مشاهده همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت بلند دخترانه

شاید بعد از این همه سال که از ظهور تیشرت ها و استفاده آن ها در کمد لباس ما می گذرد، باز هم نتوان از تیشرت بلند دخترانه دست کشید. این تیشرت ها علاوه بر آن که با خود حس هیجان و جوانی را به دنبال دارند، استایل های خاصی را می طلبند تا در آن بهتر و زیبا تر بدرخشند. شما می توانید با تعدادی از این استایل ها در این گفتار از سایت دیبامد بهتر آشنا شوید.

روش های پوشیدن یک تیشرت بلند دخترانه

مدتی پیش در مجله ووگ ( vogue ) در مورد چند ایده برای پوشیدن تیشرت بلند زنانه بحث شده بود. این موارد را می توان به طور خلاصه در دسته بندی های زیر خلاصه کرد:

  1. در زیر پیراهن ها

همه ما دوست داریم در زمان هایی که در طبیعت قدم میزنیم راحت باشیم. یکی از زیبا ترین استایل ها که ته مزه هایی از حس نوستالژیک به همراه دارد، استفاده از یک تیشرت بلند دخترانه در زیر یک پیراهن چهارخونه است. شما در این استایل می توانید از یک جفت چکمه ساق بلند هم استفاده کنید.

  1. شلوار جین و پیراهن

این استایل که می تواند تا حدود زیادی شبیه به مورد قبلی باشد، با کمی تغییر می تواند به یک مدل جدید و زیبا تبدیل شود. برای این تیپ شما می توانید تنها انتهای تیشرت زنانه خود را در شلوار جمع کرده و از یک کمر بند استفاده نمایید. استفاده از یک پیراهن دکمه دار و شلوار جین می تواند شما را شیک و منحصر به فرد نشان دهد.

  1. استفاده از شلوارک ها

یک شلوار زنانه می تواند به خوبی با یک تیشرت بلند دخترانه هماهنگ شود. همچنین شما می توانید با باز گذاشتن مو های خود و استفاده از انواع تل سر زنانه به ظاهر زیبا و جذاب تری برسید. عموما آیتم هایی که کوتاه هستند می توانند در بخش پایین تنه، جفت خوبی با انواع تیشرت های بلند باشند.

  1. مانتو های جلو باز

یکی از کاربرد های مهم یک تیشرت بلند دخترانه، استفاده از آن به عنوان یک پوشش در زیر مانتو های جلو باز است. این تیشرت ها را می توانید بسته به این که یک تیشرت طرح دار هستند و یا ساده، به عنوان یک زیر مانتویی با مانتوی جلوباز خود هماهنگ کنید.

برای این مورد در نظر داشته باشید که می توانید با در نظر گرفتن موارد زیر به انتخاب رنگ بپردازید:

  • استفاده از تیشرت هایی به رنگ خنثی
  • استفاده از خاصیت تضاد ها
  1. استفاده از دامن ها

همانطور که در بخش استفاده از شلوارک ها برایتان گفتیم، پوشیدن آیتم هایی که کوتاه باشد می توانند ترکیب خوبی با یک تیشرت بلند دخترانه ایجاد کنند. اما اگر شما تصمیم به استفاده از یک دامن زنانه برای پوشیدن با تیشرت های بلند خود گرفته اید، باید از یک دامن مینی زنانه استفاده کنید. همچنین می توانید از یک جفت کفش ورزشی با رنگ روشن همچون سفید در این استایل استفاده کنید. بسیاری از افراد از جوراب زنانه با ساق بلند و یا جوراب شلواری زنانه نیز برای بهتر شدن پوشش خود استفاده می کنند.