مشاهده همه 25 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت آستین بلند

تیشرت آستین بلند از کارکرد زیادی برخودار است و قطعا وجود آن در کمد لباس شما ضروری به حساب می آید. اگر شما در یک آب و هوای به نسبت خنک بخواهید در خیابان قدم بزنید، پوشیدن این مدل از تیشرت ها می تواند کمک زیادی به محافظت از دمای بدن شما کند. همچنین مدل های تیشرت مردانه آن می توانند در زیر انواع کت تک، سبکی لایه لایه و زیبا را به نمایش بگذارند.

به یاد داشته باشید که اگر یک تیشرت آستین بلند برای شما تداعی کننده استایل های دهه 90 میلادی است، اما برای اکثر طراحان به عنوان لباسی جذاب و کاربردی تلقی می گردد. اصولا خصوصیات یک تیشرت خوب که آستین های بلندی دارد می تواند در موارد زیر خلاصه گردد:

 • نه تنگ است و نه گشاد
 • سبک و راحت است
 • رنگ آن غالبا از میان رنگ های خنثی است
 • مقاومت و ماندگاری بالایی دارد
 • شل و وارفته نیست
 • آستین های آن از سه ربع کوتاه تر نیست

استایل های زیبا با تیشرت آستین بلند

شما به خوبی می دانید انواع تیشرت زنانه و مردانه می توانند خود به تنهایی یک استایل زیبا را برای شما ایجاد کنند. این در حالی است که این ویژگی به درستی برای تیشرت های آستین بلند هم به صورت کامل صدق می کند.

با بررسی این استایل هایی که در این پست دیبامد آمده است به خوبی متوجه این موضوع می شوید.

 1. همراهی با شلوار جین

چرا شلوار جین می تواند با انواع تیشرت آستین بلند هماهنگ شود؟ زیرا می تواند باعث ایجاد تعادل، راحتی و هوشمندی گردد. مخصوصا اگر شما بخواهید یک جین تیره را به همراه تیشرت خود انتخاب نمایید. این یک سبک پیچیده، جذاب و شیک است و در بهترین حالت شما را یک فرد منطقی نشان می دهد.

 1. همراهی با تیشرت های اورسایز

بسیاری از جوانان دوست دارند از تیشرت های اورسایز در استایل خود استفاده نمایند. این تیشرت مردانه و یا زنانه می تواند آن ها را منزوی، گوشه گیر و در کل فردی نشان دهد که دوست دارد با خودش تنها باشد. گاهی اوقات برای محافظت بیشتر و یا کم کردن حالت شلختگی تیشرت های گشاد می توان از یک تیشرت آستین بلند در زیر آن استفاده کرد. شما می توانید در این حالت از انواع رنگ های خنثی و یا رنگ هایی که مکمل رنگ تیشرت شما هستند استفاده نمایید. مانند:

 • سبز تیره
 • سیاه
 • سفید
 • سورمه ای
 1. همراهی با شلوار های ماک

اگر می خواهید در جایی باشید که نمی خواهید چندان پوشیده باشید و به اصطلاح در یک مهمانی خودمانی هستید، این استایل می تواند بسیار کارآمد باشد. این سبک پوشش عالی و مدرن است و در عین حال، کژوال هوشمندانه به حساب می آید. شما می توانید از انواع پالت های رنگی روشن و دلبرانه بهاری برای این پوشش استفاده نمایید.

 1. پوشیدن در زیر پیراهن

یک پیراهن زنانه دکمه دار و یا یک پیراهن مردانه که می شود دکمه های آن را باز بگذارید، می تواند همراه خوبی برای انواع تیشرت آستین بلند باشد. شما می توانید در این استایل کفش های آکسفورد بپوشید. شلوار های پارچه ای را امتحان کنید و در کل به استایل های کلاسیک نزدیک تر شوید.