مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک چهارخونه

برای آن دسته از شما که می خواهید یک تونیک چهارخونه بپوشید، حتما به خوبی می دانید که این تونیک ها در استایل های پسرانه بیشتر دیده می شوند. در طی سالیان دراز اعتراضات بانوانی که طرفدار فمنیستی بوده اند لباس هایی مشترک میان لباس مردانه و زنانه به وجود آمد که لباس های چهارخونه از جمله انواع  بلوز و  تونیک و پیراهن زنانه چهارخونه از جمله آن ها بوده است. شما می توانید خود و با سلیقه شخصی خود استایل های جذابی با این لباس ها و به سبک پسرانه برای خود طراحی کنید.

برای یک خرید موفق نیاز به این است که آگاهی بیشتری راجع به استایل هایی که می توان با این لباس جذاب تجربه کنید، پیدا کنید. برای این منظور ما در دیبا مد قصد داریم تا شما را با تعدادی از این سبک ها آشنا کنیم:

استایل های مختلف با تونیک چهارخونه

چهارخانه ها از قدیم الایام از جذابیت زیادی در نقاشی ها و طراحی ها برخوردار بوده اند. در هنر معماری، مجسمه سازی و به طبع چاپ پارچه می توان از آن به عنوان یک موتیف جذاب و چشم نواز یاد کرد. به همین دلیل است که می توان تونیک چهارخونه را یکی از مواردی دانست که در لباس زنانه با وجود سادگی از جذابیت بالایی برخوردار هستند.

یک استایل دنج و آرام

در این لیست که در اینجا آورده ایم، فکر می کنیم این استایل آرام می تواند حس خوب بیشتری را برای شما ایجاد کند. برای شکل دادن به این ظاهر، می توانید یک تونیک چهارخونه را که چهارخانه هایش از رنگ های قرمز، سفید و آبی تشکیل شده است، انتخاب کنید. آن گاه یک شلوار زنانه چسبان را به همراه آن برتن کرده و چکمه های چرمی قهوه ای رنگی را به پا کنید. این سبک خاص تا حد زیادی می تواند شما را جذاب نشان دهد.

مردانه و باوقار

پیراهن های چهارخونه می توانند در استایل های مردانه بسیار بدرخشند. برای آن که به استایل خود رنگ و بوی مردانه تری ببخشید، یک تونیک چهارخونه با رنگ های قرمز و سیاه را انتخاب کنید. یک شلوار جین مشکی یا آبی تیره را که احیانا در جاهایی پاره شده است به پا کنید. انتهای تونیک زنانه خود را روی شلوار بیندازید و به این ترتیب به همراه آن یک چکمه چرم قهوه ای تا زانو و یا نیم ساق بپوشید. شما می توانید در این استایل انتهای تونیک را در شلوار جمع کرده و یک کمربند هم با شلوار خود ست کنید.

بهاری و سرزنده

رنگ های به کار رفته در ساخت لباس های چهارخونه می توانند تا حد زیادی استایل شما را تغییر دهد. به عنوان مثال ترکیب رنگ سرمه ای و سبز را در نظر بگیرید. این رنگ ها نمادی از سبزی بهار و آب رودخانه های خروشانی است که در فصل بهار دوباره به جریان افتاده اند. این تونیک چهار خونه زیبا که خود نماد یک جنگل سرسبز است را می توانید به همراه یک جفت صندل زنانه بپوشید و احساس رهایی زیادی را به این استایل زنانه و با طراوت ببخشید.