مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک مجلسی

در دنیای که مد و فشن به سرعت تغییر می کند، انتخاب بین راحتی و زیبایی کمی دشوار است. اما تونیک مجلسی از این قاعده مستثنی است.در عوض این آیتم زیبا بهترین ها را از هر دو موضوع ارائه می دهد. این لباس فارغ از فرم اندامی شما می تواند به عنوان یک لباس کاربردی و شیک در مهمانی ها و مجالس بر تن شما ظاهر شود. شما می توانید با نگاهی به استایل هایی که در ادامه آمده است با خیال راحت از دیبامد یک تونیک مجلسی باشکوه را خریداری کنید.

انواع استایل ها با تونیک مجلسی

اگر می خواهید به ایده هایی که در ادامه آمده است نگاهی بیندازید، قبل از آن خوب است بدانید که این نکات را می توانید با کمی تغییر در تجملاتی بودن یا نبودن آن برای همه انواع تونیک زنانه مورد استفاده قرار دهید.

تونیک زنانه را به همراه شلوار جین بپوشید

اگر شما هم از طرفداران تونیک های زنانه اسپرت هستید، می توانید در مجالس و مهمانی های خود از این مدل تونیک ها استفاده کنید. کافی است مدل های ساده تر آن را به همراه یک شلوار جین زنانه اسکینی برتن کرده و یک جفت کفش لوفر یا صندل زنانه را به همراه آن بپوشید. طرح تونیک و طرز برخورد شما می تواند مکمل استایل شما باشد.

ظاهری شیک با انواع لگ

اگر می خواهید در عین سادگی شیک و راحت هم باشید، یک تن پوش زیبا مانند تونیک مجلسی را بر تن کرده و در کنار آن از یک ساپورت و جوراب شلواری زنانه استفاده کنید. شما می توانید از انواع لگ های چرمی و دیگر مدل های آن برای داشتن یک استایل رسمی نیز استفاده نمایید. بهتر است برای تکمیل ظاهر حرفه ای خود از یک جفت کفش زنانه زیبا و حرفه ای بهره ببرید.

استفاده از انوع شلوارک

شلوارک زنانه می تواند پارتنر خوبی با انواع تونیک مجلسی باشد. به شرط آن که شما شلوارک هایی را انتخاب کنید که خود به عنوان شلوارک مجلسی زنانه شناخته می شوند.

این شلوارک ها عموما از پارچه هایی نظیر کرپ، پارچه های نخی و مازراتی دوخته شده اند. استفاده از شلوارک های کتان نیز می تواند به درجه آن جلسه ای که در آن حضور می یابید، مفید باشد. با این همه استفاده از شلوارک می تواند سن شما را جوان تر نشان دهد. بنابراین شما می توانید با کمک قد تونیک خود این مسئله را کمتر و یا بیشتر جلوه دهید. تونیک های کوتاه تر می توانند بر تشدید این مسئله کمک کنند. و بر عکس.

استفاده از انواع دامن

دامن زنانه نیز از دیگر آیتم های کاربردی در هنگام پوشیدن یک تونیک مجلسی است. انواع مدل دامن زنانه را می توان با تونیک ها امتحان کرد به شرط آن که تناسب قدی هر دو مورد توجه قرار گرفته باشد. به عنوان مثال یک دامن بلند را نمی توان با یک تونیک بلند پوشید. بلکه این دامن ها را باید به صورت کاملا متضاد مورد استفاده قرار داد.