مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک مجلسی جدید

تونیک مجلسی جدید لباسی است که ارزش یک بار گشتن و دقت در انواع نمونه های آپلود شده در سایت دیبامد را دارد. شما می توانید به طور معمول با یک تونیک زنانه معمولی تا بالای زانوی خود را بپوشایند و راحت باشید. اما یک تونیک مجلسی جدید می توانید در عین راحتی، جذاب و شیک هم به نظر برسید.

تونیک مجلسی خود به عنوان یک ” مینی لباس” شناخته می شود. به این دلیل که همه ویژگی های یک استایل کامل را در ابعاد کوچک دارا هستند.

روش هایی برای پوشیدن تونیک مجلسی جدید

تونیک ها به خودی خود لباس هایی پر زرق و برق هستند. این آیتم لباسی می تواند تا حد زیادی یک خانم را با اعتماد به نفس و راحت نشان دهد. عیوب اندامی را بپوشاند و به او جلوه زیبا تری ببخشد. در این جا چند نوع لباس دیگر را آورده ایم که به همراه تونیک جدیدی که قصد خرید آن را دارید، می توانید بپوشید.

  1. تیشرت های مجلسی

تونیک هایی که بیشتر شبیه یه یک تیشرت زنانه بلند هستند، می توانند تا وسط ران هایتان را بپوشانند. شما می توانید یک کمربند را به دور کمر خود و روی این مدل از تونیک های مجلسی بپوشید و خاص و شیک پوش باشید. همچنین استفاده از انواع دامن کوتاه شبیه به دامن های مینی می تواند گزینه خوبی برای همراهی با این مدل از تیشرت ها باشد.

  1. تونیک های ذوزنقه ای

شاید این اصطلاح را برای اولین بار می شنوید، اما این یک اصطلاح رایج در دنیای تونیک هاست. انتهای این تونیک ها در واقع به شکلی است که از قسمت کمر به سمت پاها شبیه به یک ذوزنقه، گشاد می شوند. شما می توانید این مدل از تونیک مجلسی جدید را به همراه انواع جوراب شلواری زنانه بپوشید.  همچنین برای شبیه شدن به استایل های گوتیک می توانید جواهرات و اشیای قدیمی و قیمتی خود را در دست و گردن بیندازید.

  1. تونیک به عنوان یک لباس کامل

همان طور که درابتدای این مقاله هم به آن اشاره کردیم، تونیک می تواند یک لباس کامل باشد. به این ترتیب استفاده از تونیک مجلسی جدید که آن را خریداری کرده اید، به جای یک لباس مجلسی ساده، می تواند باعث افزایش توجه به بالاتنه شما شود. شما می توانید از انواع جوراب شلواری ها و ساپورت به همراه کفش زنانه هایی با پاشنه های بلند برای تکمیل استایل خود استفاده نمایید.

  1. استفاده از کمربند بر روی تونیک

اگر شما یک تونیک خریده اید که شکل و ظاهر آن را چندان دوست ندارید، می توانید به سادگی با یک کمربند زیبا آن را تغییر شکل دهید. این کار می تواند شما را جذاب تر و شیک تر هم نشان دهد.

  1. انتخاب تونیکی که کارکرد های زیادی دارد

اگر می خواهید به سادگی به فرم ساعت شنی تبدیل شوید بهتر است تونیک هایی را انتخاب کنید که به آن ها مدل رومی می گویند. این تونیک در واقع برگرفته شده از لباس های سربازان امپراطوری روم است. برای اندامی شبیه  اندام سیب معجره می کند.