مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک سایز بزرگ جدید

امروزه شاید عنوان هایی شبیه به  ” تونیک سایز بزرگ جدید”  بر سر در مغازه ها توجه زیادی به خود جلب می کند. در واقع لباس های سایز بزرگ، از جمله تونیک زنانه روندی است که در مد و فرهنگ جوامع غربی به ظهور رسیده است. برای خانم هایی که اندام های منحنی یا اصطلاحا curvier  دارند، فروشگاه هایی که عرضه کننده لباس هایی با سایز بالا هستند، به یک مقصد برای رفتن به خرید تبدیل شده است.

اکنون در صنعت مد بررسی و طراحی برای انواع مدل های اندامی محیا شده است. خوشبختانه این یک خبر خوش است که یک فرد با اضافه وزن می تواند شیک پوش باشد. در این میان انواع تونیک می توانند کاربردی و زیبا به نظر برسند.

مزیت اصلی این لباس ها این است که قدشان بلند است و می توانند تا حدود زیادی برجستگی های بدن شما را که از حد معمول بیشتر است بپوشانند. همچنین خطوط به کار رفته در طراحی این لباس ها باعث می شود تا آن ها شیک تر به نظر بیایند.

مزایای مدل های تونیک سایز بزرگ جدید

امروزه با حمایت جوامع و رشد فرهنگ مردم در مورد حقوق بانوان می توان گفت طراحان با افرادی که سایزشان بالا است مهربان تر برخورد می کنند. آن ها می دانند که برای داشتن یک جامعه سالم، نیاز است تا تک تک افراد آن با اعتماد به نفس باشند و از پوشیدن لباس های شیک لذت ببرند. بنابراین می توان موارد زیر را در میان انواع مدل های جدید که برای تونیک های سایز بزرگ ارائه می دهند یافت:

  1. تاکید بیشتر بر زیبایی

تونیک های طراحی شده برای افراد با سایز بزرگ، در واقع برای تاکید بیشتر بر روی بهترین و زیباترین ویژگی های اندامی این افراد طراحی شده است. تونیک ها به خودی خود، بسیار زیبا هستند و کاربردهای فراوانی هم دارند. آن ها می توانند به راحتی با لباس های دیگر ترکیب شوند و علاوه بر این ها بسته به نوع پارچه و تزئینات به کار رفته در آن ها و برش هایی که در دوخت آن ها به کار می روند، می توانند در دسته بندی رسمی، نیمه رسمی و یا کژوال قرار بگیرند.

  1. زیبایی توام با راحتی

انواع تونیک های بزرگ جدید که امروزه به عنوان یک آیتم ضروری در کمد لباس افراد با سایز بزرگ تبدیل شده است،  راحتی و زیبایی بی نظیری را ارائه می دهند. زیرا در این حالت ها داشتن و پوشیدن انواع لباس هایی که تنگ نبوده و در عین حال شیک باشند، اهمیت فوق العاده ای دارند.

  1. کاربردی بودن

همه ما به خوبی می دانیم که کاربردی بودن یک لباس بستگی زیادی به این موضوع دارد که بتوان از آن در چه مناسبت ها و مکان هایی استفاده کرد. به عنوان مثال آن چه که در طراحی تونیک های جدیدی که به بازار آمده است می توان مشاهده کرد، این است که جنبه پوشش آن به صورت رسمی، نیمه رسمی و غیر رسمی رعایت شده است. این به یک فرد با اضافه وزن این امکان را می دهد که در همه جا حضور یافته و زندگی شادی داشته باشد.