مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک زنانه مجلسی

در مهمانی های غیر رسمی خانوادگی تونیک زنانه مجلسی جایگزین خوبی برای بلوز دامن های مجلسی و مانتو می باشد. از جمله لباس هایی که برای بانوان راحت و مناسب است نمونه های تونیک می باشد که بسیار زیبا و متنوع هستند.

لباسی که بانوان قصد دارند برای مناسب هایی مانند دورهمی های خانوادگی و عید بپوشند باید دارای ویژگی هایی از جمله این موارد باشند که :

 1. دست و پا گیر نباشند
 2. پوشیده باشند
 3. زیادی کوتاه و یا بلند نباشند

با توجه به وضعیت بدنی چه مدل تونیک زنانه مجلسی را انتخاب کنیم؟

مدل تونیک زنانه مجلسی که کلوش باشد برای آن دسته از بانوانی که شکم دارند و چاق هستند مناسب نیستند. مدل راسته این نمونه لباس برای اکثر خانم ها مناسب می باشند و این درحالی است که هر سلیقه ای مدل لباس متفاوتی را انتخاب می کند به طوری که لباس هایی که پلیسه دار هستند و کلوش می ایستند مورد پسند برخی از خانم ها هستند و برخی لباس هایی را می پسندند که اندامی و راسته باشند.

عواملی که منجر به این گردیده است تا بانوان به پوشیدن تونیک تمایل پیدا کنند عبارتند از

 1. فرم دهی به اندام
 2. کاربرد های گوناگون
 3. راحتی
 4. فرم زیبا

انواع تونیک زنانه شامل:

 1. تونیک پیلی دار
 2. تونیک راسته
 3. تونیک بلوز
 4. تونیک گشاد
 5. تونیک یقه دار
 6. تونیک کمر بندی

چند نکته طلایی که هنگام پوشیدن تونیک زیبا و شیک باید مورد توجه قرار داد

 1. رنگ تونیک
 2. طراحی شیک
 3. اندازه تونیک
 4. تونیک دکمه دار
 5. قیمت تونیک زنانه

از پارچه های با طرح های بهار و طرح های گل دار برای تونیک زنانه مجلسی می توان استفاده کرد که بانوان خوش سلیقه و خوش پوش در خصوص فصل بهار و تابستان از آن ها بیشتر استفاده می کنند.

هنگامی که لباسی را تهیه می کنید و برای آن هزینه زیادی را می پردازید در تن جلوه زیبایی ندارد و مناسب شما به نظر نمی رسد. این تونیک زنانه دیگر به درد شما نمی خورد، اما پوشیدن بعضی از لباس ها با اینکه قیمت زیادی ندارند منجر به این می شوند که شما را زیبا و خوش تیپ تر جلوه دهند. بنابراین در مرحله اول توجه به این نکته که شایسته و برازنده بودن لباس هنگام پوشیدن و در تن باشد، بسیار با اهمیت می باشند.

چه زمانی بهتر است در مهمانی ها از تونیک استفاده کنیم؟

بسیار پیش می آید که بخواهیم از تونیک زنانه مجلسی در مهمانی های خود استفاده کنیم در حالی که بهتر است این کار را انجام ندهیم. همچنین پوشیدن تونیک در یک مهمانی بهتر از پوشیدن یک پیراهن مجلسی زنانه است.

در واقع درست و یاغلط بودن این امر به سلیقه شخصی خودتان بسیار وابسته است. اما عموما درمجالس مهم خانوادگی می توان از تونیک هایی که ظاهری مجلسی و شیک دارند به عنوان یک تن پوش مناسب استفاده کرد. در غیر این صورت و برای رفتن به مهمانی های با درجه رسمیت بالا بهتر است از پوشیدن آن ها صرف نظر کنید.