مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک زنانه شیک

تونیک زنانه شیک از جمله مواردی است که کارایی زیادی دارد. شما می توانید آن ها را در همه فصول از سال و در مهمانی ها بپوشید. اما برای آن که یک لباس زنانه شیک در تن شما جلوه مناسبی داشته باشد، باید همواره مسائل زیادی را در کنار یکدیگر رعایت کنید. به عنوان مثال تناسب تونیک شما با رنگ پوست، فرم اندام و چهره شما از اهمیت بالایی برخوردار است. در این جا شما می توانید از راهنمای زیر به عنوان راهی برای استفاده از تونیک زنانه شیکی که از دیبامد خریداری کرده اید، استفاده کنید.

راهنمای پوشش یک تونیک زنانه شیک

همان طور که در بالا هم به اشاره کردیم، در هنگام پوشیدن یک تونیک زنانه شما باید موارد زیادی را رعایت کنید. اگر مدل و رنگ تونیکی که انتخاب کرده اید با استایل شما همخوانی نداشته باشد، این استایل شانسی برای دیده شدن و جذاب به نظر آمدن نخواهد داشت.

شما می توانید بهترین تونیک ها را از لحاظ جنس، رنگ و مدل در dibamode پیدا کنید، اما اگر این لباس با شما هم خوانی نداشته باشد، نمی تواند گزینه ای مناسب تلقی گردد. از این روست که در این راهنما بهتر است کمی تناسب مدل اندام ها  با  تونیک شما را بررسی کنیم.

  1. اندام گلابی

شما می توانید یک تونیک زنانه شیک را به گونه ای انتخاب کنید که در قسمت ران ها و باسن شما آزاد تر باشد. در اندام شما پهن تر نشان دادن شانه ها امری حیاتی است. به این ترتیب می تواند تونیک شما از یقه باز و شانه های افتاده برخوردار باشد. همچنین استفاده از انواع اکسسوری زنانه مانند گردنبند و کلاه زنانه می تواند توجه دیگران را به سمت بالاتنه شما برده و این مسئله را حل کند.

  1. اندام سیب

برای آن که تونیک زنانه شیک در اندام شما که به فرم سیب است جلوه خوبی پیدا کند، بهتر است موارد زیر را در آن ها رعایت کنید.

  • تمرکز اصلی باید روی گردن و پاهای شما قرار بگیرد.
  • رنگ آن تیره باشد تا نواحی کمر و شکم شما را لاغر تر نشان دهد.

برای این منظور مدل هایی از تونیک زنانه که دارای یقه باز و قد کوتاه تری هستند می توانند از جذابیت بالایی برخوردار باشند. به یاد داشته باشید شما می توانید با انواع آویز نظیر گوشواره و یا گردنبند توجه را به سمت بالاتنه و صورت خود معطوف کنید.

  1. اندام ساعت شنی

متناسب ترین اندام زنانه که طراحان می توانند انتخاب های زیادی را برای آن ها ارائه دهند، بانوان با فرم بدنی ساعت شنی هستند. برای این اندام همه چیز در حکم تعادل مطرح است. بهتر است تونیک خود را به گونه ای انتخاب کنید که یقه و مچ دستان شما قابل مشاهده باشد. این ویژگی می تواند شما را لاغر تر نشان دهد. قد لباس متعادل باشد و تزئینات به کار رفته در لباس شما به صورت قرینه باشد.

  1. اندام مستطیلی

پیدا کردن یک تونیک زنانه شیک برای یک بانو با اندام مستطیلی کمی دشوار است. زیرا  چنین فردی باید تلاش کند تا به انحنای لباس خود بیفزاید. این نقص می تواند در تونیک های این افراد با رعایت گشادی و آزادی لباس ایجاد شود. به این ترتیب طراح لباس می تواند با برش هایی خطوط اندام را برای این افراد ایجاد کند.