مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک زنانه اسپرت

یک تونیک زنانه اسپرت را تصور کنید، یک لباس زیبا و جذاب. در واقع لباسی است که هم کلاسیک است و هم مانند لباس های اسپرت، راحت است. برای راحت و شیک بودن شما می توانید یک تونیک اسپرت را در کمد لباس خود نگه دارید. از ویژگی های خوب این مدل از تونیک ها این است که برای مسافرت کاملا مناسب است و می توانید آن را به راحتی بر تن کنید. جابجایی و حمل و نقل آن آسان است و به هیچ وجه شلخته و به هم ریخته به نظر نمی آید.

شما می توانید تونیک زنانه اسپرت را به دو روش کاملا مجزا بپوشید. به این ترتیب که کاملا به صورت کلاسیک به نظر بیایید و یا آن که آن را بدون هیچ تکلفی و به سادگی بپوشید.

تونیک زنانه اسپرت در مورد شما چه می گوید

شما یک بانوی شاغل هستید، مادر هستید و در محیط خانه هم مشغله دارید. برای آن که این زندگی پر کار را به خوبی بگذرانید، نیاز دارید تا همواره آماده باشید. زیبایی ظاهری برای شما یک ضرورت است و می خواهید همواره عالی به نظر برسید.

نکته اصلی این است که قرار نیست شما ظاهر خود را با یک ورزشکار حرفه ای اشتباه بگیرید. شما نیاز به لباس هایی دارید که علاوه بر راحت بودن شیک و با وقار هم باشند. لباس هایی اسپرت که با آیتم های استایل کلاسیک ترکیب شده اند و یا لباس هایی نیمه اسپرت که بدون سخت گیری بر تن شما نشسته اند. همه این ها نشان دهنده یک زندگی پر از تکاپو و درعین حال زیبا و با سلیقه است.

شما می توانید به همراه انواع تونیک زنانه اسپرت از آیتم هایی نظیر سویشرت زنانه و شلوار زنانه جین هم استفاده کنید. این مدل از تونیک به شما این امکان را می دهد تا با کفش های کتانی و یا کفش های پاشه بلند در انظار عمومی ظاهر شوید.

چگونه اسپرت تر به نظر بیاییم؟

جزئیاتی که به همراه تونیک زنانه اسپرت در استایل شما به کار می رود، می تواند شما را چند قدم به استایل اسپرت نزدیک و یا چند قدم دور کند. شما می توانید لباس هایی با ظاهر لباس ورزشکارانی نظیر بسکتبال و فوتبال و یا یوگا را به همراه تونیک خود مورد استفاده قرار دهید. در واقع هر چیزی که بتواند نشان از تکاپوی شما در زندگی و فعالیت های روزمره تان باشد. شما می توانید همچنین از انواع سوییشرت و ژاکت زنانه نیز در روز های سرد استفاده کنید. کاپشن های پف دار، انواع پافر های زیبا با رنگ های شاد، کلاه زنانه با نقاب و ترکیب لگ های ورزشی با تونیک زنانه اسپرت، همه و همه می توانند شما را به داشتن استایلی ورزشی نزدیک تر کنند.

چگونه کلاسیک باشیم؟

یک تونیک ورزشی را برای آن که بتوانید در استایل کلاسیک بپنجانید، نیاز به آیتم های کلاسیک دارید. از جمله بستن کمر بند و پوشیدن تونیک به همراه کفش های ساق بلند، استفاده از شلوار های اسکینی و یا جین، پوشیدن کت یا پالتو زنانه بر روی آن می تواند از غیر رسمی بودن تونیک شما کمی بکاهد.