مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک حریر

تونیک حریر از جمله لباس هایی است که محبوبیت زیادی دارد و در موقعیت ها و در مکان های مختلفی توسط دختران و بانوان از آن استفاده می شود. این تونیک ها جنس شان از نوع پارچه حریر است. در میان بانوان با نام شومیز به طور معمول شناخته می شوند  که قابلیت ست شدن با دامن زنانه، شلوار و ساپورت را دارند.

این مدل لباس حریر از نظر طرح در دو نوع تونیک ساده و  تونیک گلدار استفاده می شود و لازم است قبل از پوشیدن تونیکی از جنس پارچه های ابریشمی به فرم اندامتان توجه نمایید. سپس از بین طرح ساده و طرح گلدار همچنین رنگ های گوناگون انتخاب خود را انجام دهید.

اگر خانم و یا دختر جوانی هستید که قصد پوشیدن تونیک خانگی در منزل را دارید و یا برای دورهمی های دوستانه و خانگی و همچنین مهمانی ها می خواهید به زیبایی  تیپ و ظاهر شما افزوده گردد توصیه می کنیم تونیک طرح دار و گلدار حریر را با ساپورت یا جوراب شلواری زنانه و یا حتی شلوار بپوشید.

برای اندام های ریز و درشت چه مدلی از تونیک های حریر مناسب است؟ 

تونیک هایی که طرح های درشت دارند و گلدار می باشند برای خانم هایی که لاغر اندام هستند، مناسبند و خانم هایی که درشت اندام هستند توصیه می شود تونیک هایی را برای پوشیدن انتخاب کنند که گلدار هستند و دارای طرح های ریزی می باشند.

آن دسته از بانوانی که بالا تنه لاغری دارند برای دوخت تونیک زنانه های حریر می توانند از یقه های حلزونی و چین دار استفاده کنند چرا که پارچه های ابریشمی این مدل جنس خاصی دارند.

این تونیک ها مناسب چه فصل هایی می باشد؟ 

در گرمای تابستان پوشیدن تونیک های حریر ارمغان آور خنکی، راحتی و زیبایی برای بانوان می باشد از این رو این مدل لباس برای پوشیدن در فصل تابستان مناسب است.

تونیک های حریر را می توان با چه لباس های دیگری پوشید؟

شما می توانید بسته به مناسبتی که به آن دعوت شده اید و یا مکانی که می خواهید در آن جا حضور به هم برسانید از یکی از آیتم های زیر به همراه تونیک خود استفاده کنید.

  • در مهمانی های خودمانی می توانید شلوار جین را با تونیک خود برتن کنید
  • در مجالس رسمی یک مدل دامن را به همراه تونیک ست کنید
  • اگر در محلی هستید که می خواهید حجاب داشته باشید از یک مانتو جلو باز بر روی آن بهره ببرید
  • در صورت استفاده از شلوارک زنانه بهتر است از شلوار های گلف استفاده کنید.
  • همچنین برای راحتی و پوشیدگی بیشتر می توانید از انواع تاپ زنانه با رنگ دلخواه خود در زیر آن استفاده نمایید.

کلام آخر

  1. کفش پاشنه بلند و یا صندل زنانه هم رنگ تونیک با جنس حریر و یقه حلزونی را هنگام رفتن به مهمانی دوستانه می توانید استفاده نمایید و زیبایی چشم نوازی را به خود اختصاص دهید.
  2. در فصل تابستان با پوشیدن تونیک نقطه دار حریر یا همان توپ توپی و کلاه زنانه و کیف حصیری به همراه آن می توانید استایل تابستانه کلاسیک و شیکی را برای خود ایجاد نمایید.