مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک حریر گلدار

تونیک حریر گلدار از جهات زیادی به خاطر چاپ گل ها روی آن، از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. این چاپ های زیبا و موتیف های رنگارنگ به شدت زنانه هستند و می توانند در انواع لباس زنانه به کار روند و هماهنگی دلنشینی را ایجاد کنند. تونیک های حریر گلدار می توانند در فصل بهار در استایلی که می پوشید، غوغا کنند. طراوت و تازگی را در فصل پاییز به ظاهر شما ببخشند و در فصل زمستان شما را سرزنده و امیدوار نشان دهند.

گل ها برای عشق ورزیدن هستند و معتقدیم که هر خانمی  می بایست یکبار هم که شده است پیراهن های گلدار را امتحان کند.

نکاتی در مورد پوشیدن تونیک حریر گلدار

چند نکته ساده در انتخاب و پوشیدن تونیک های زنانه گلدار وجود دارد که در این مقاله دیبامد می خواهیم به آن ها بپردازیم.

  1. دامن یا شلوار مشکی می توانند هماهنگی خوبی داشته باشند

برای انواع تاپ، پیراهن و بلوز زنانه ای که چاپ گلدار دارد، بهتر است از شلوار ها و دامن مشکی استفاده کنیم. این موضوع می تواند از آن جایی هماهنگی خوبی را ایجاد کند که سادگی شلوار و دامن، در کنار یک لباس شلوغ و گلدار، مثل یک تنفس در کار هنری باشد.

  1. در انتخاب زیروآلات خود دقت کنید

شما می توانید از انواع اکسسوری زنانه نیز در این استایل استفاه کنید. تنها به این نکته دقت کنید که از زیورالاتی که بلند هستند به همراه پیراهن های گلدار جداً پرهیز کنید. این مسئله از آن جایی ممنوعیت دارد، که این مدل از زیور آلات اصلا دیده نشده و در عین حال نقش و نگارشان با حرکت چشم هایی که به سختی از روی نقوش گلدار جدا شده اند، کم رنگ و بی روح به نظر می آید. از بهترین انواع دستبند و گردنیند می توانند زنجیر های ساده ای باشند که کوتاه اند و آویز ندارند.

  1. در انتخاب سایز گل ها دقت کنید

یک تونیک حریر گلدار اگر منقش به گل هایی با اندازه درشت باشند، می توانند شما را چاق تر و اگر در ابعاد ریز باشند می توانند شما را لاغر نشان دهند. این مسئله باعث می شود تا شما با دقت بیشتری و سنجیدن برخی چیزها از قبل، به انتخاب لباس گلدار خود دست بزنید.

  1. از طرح های شلوغ با احتیاط استفاده کنید

اگر پارچه ای که در تولید تونیک حریر گلدار شما به کار رفته است، از تراکم بالای نقوش برخوردار است، نمی تواند جذابیت زیادی را در استایل شما ایجاد کند، مگر با رعایت مواردی مانند :

  • سادگی فرم و الگوی دوخت
  • سادگی در طرح ها و الگو های سایر آیتم هایی که با آن پوشیده می شوند.

در غیر اینصورت شما برای آن که در معرض توجه باشید، بعد از مدتی طاقت فرسا می شوید.

  1. با رنگ گلها بازی کنید

اگر شما از عاشقان موتیف های گل گلی هستید، به خوبی می دانید که میزان پر رنگ بودن و یا نبودن گل های به کار رفته در لباس شما می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. عموما در فصل بهار گلها رنگ هایی شارپ و طرح هایی دلربا دارند. این در حالی است که در فصل تابستان عموما دوست داریم رنگ هایی با روشنی زیاد مثلا به رنگ های پاستلی ببینیم. در فصل پاییز رنگ ها تیره تر و در زمستان رنگ های سرد جذابیت بیشتری دارند.