مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک بافت زنانه

وقتی هوا رو به سردی می گذارد، یک تونیک بافت زنانه می تواند برای شیک به نظر رسیدن در این فصل مناسب باشد.  تونیک زنانه از آن جایی که پوشش بیشتری نسبت به انواع بلوز ها دارد، مدل های بافتنی آن از جذابیت بیشتری در مقایسه با پلیور زنانه و انواع ژاکت ها دارند.

ما در سایت دیبامد می خواهیم به شما کمک کنیم تا قبل از خرید تونیک های بافتنی، با روش هایی که می توانید از آن استفاده نمایید بیشتر آشنا شوید.

پنج استایل زیبا با تونیک بافت زنانه

در استایل های پاییزه و زمستانی، عموما رنگ های گرم و پاییزی به مانند قرمز، نارنجی و زرد به همراه تنالیته هایی از آن ها به چشم می آید. استفاده از لباس هایی با جنس ضخیم هم که از لزوم دوام آوردن در سرمای این فصل هاست. اما چگونه می توان با ترکیب این دو اصل به انتخاب درستی در زمینه لباس زنانه دست بزنیم؟

  1. از رنگ بژ استفاده کنیم

بژ یکی از رنگ هایی است که در فصل پاییز بسیار دیده می شود. همه افراد می توانند سایه هایی از این رنگ خنثی را برای لباس های خود استفاده کنند. شما می توانید با داشتن یک تونیک بافت زنانه به رنگ بژ در مهمانی ها و مجالسی که شرکت می کنید، شیک و جذاب تر به نظر بیایید.

  1. پوشش جذاب کل بدن با تونیک و چکمه

اگر می خواهید از سرمای پاییز جان سالم به در ببرید، یک تونیک بافتنی انتخاب کنید که قد آن بلند باشد و تا وسط ران هایتان را بپوشاند. حالا یک جفت چکمه ساق بلند انتخاب کنید و با کمک آن پاهای خود را نیز از سرمای پاییز محافظت کنید.

  1. به همراه تونیک از یک کمربند استفاده کنید

روی پیراهن بلند مجلسی و انواع تونیک ها می توانید از یک کمربند زیبا استفاده کنید. ترکیب کمربند های چرمی به همراه انواع لباس های بافتنی می تواند بسیار جذاب و کلاسیک باشد. همواره می توان با کمک سگک های به کار رفته در تهیه کمربند ها، جلوه خاص و متفاوتی به تونیک بافت زنانه خود بخشید.

  1. از دامن غافل نشوید

انواع دامن زنانه از جمله دامن بافتنی زنانه و مدل های پشمی آن می توانند گزینه های مناسبی برای جلوه بخشیدن به استایل شما باشند. مخصوصا زمانی که شما از تونیک و پوشیدن آن خسته شده باشید. در این صورت می توانید یک دامن را از لحاظ مدل و رنگ در زیر تونیک بافتنی خود بپوشید.

  1. تونیک به همراه شلوار

تونیک و شلوار زنانه از قدیم الایام دو دوست و یار همیشگی بوده اند. پیوند آن ها تا به جایی است که می توانند هم دیگر را در هر مکان و فصلی همراهی کنند. اگر شما می خواهید برای رفتن به یک پیاده روی عصرانه در فصل پاییز آماده شوید، نیازی به سخت گرفتن بیش از اندازه نیست. می توانید یک تونیک بافت زنانه را به همراه شلوار جین مورد علاقه تان برتن کرده و با یک کفش اسپرت هماهنگ کنید.