مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تل سر کشی زنانه

هموراه تل سر کشی زنانه را می توانید در میان انواع اکسسوری های مربوط به مو برای بانوان ببینید. این اکسسوری زنانه هیچ گاه نه قدیمی می شود و نه از مد می افتد. ترکیب تشکیل دهنده آن نیز بسیار آسان است. یا یک قطعه پلاستیک متصل شده به پلاستیک است و یا یک تکه پارچه متصل شده به یک کش. در بسیاری از مدل های امروزی نیز همچون انواع مدل های توربان لمه زنانه می بینیم که دیگر کش حذف شده و به جای آن تنها از یک پارچه کشی استفاده شده است.

برای آن که قبل از خرید انواع تل سر کشی زنانه از دیبامد، با کاربرد آن بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را تا انتها و با دقت بخوانید.

انواع روش های استفاده از تل سر کشی زنانه

همانطور که می دانید این مدل از انواع تل سر زنانه را می توانید با روش های متعددی امتحان و استفاده کنید. کافیست برای این منظور یکی از حالت های کلی گفته شده در زیر امتحان کنید.

  1. مدل کلاسیک

در این حالت کافیست تنها تل سری که خریداری کرده اید را ابتدا از روی سر خود به طور کامل عبور داده، موهای خود را از آن بیرون آورید و آن گاه جلوی تل را گرفته و به آرامی به بالای پیشانی خود هدایت کنید. با این کار می توانید از آمدن موها به داخل صورت و چشم های خود جلوگیری نمایید.

  1. مدل رترو

همانطور که می دانید در استایل رترو افراد تلاش می کنند تا با پوشیدن لباس هایی با مدل های قدیمی، ظاهری همانند افراد در سال های گذشته و دهه های معروف مد در قدیم، تبدیل کنند. از آن جایی که تل های سر کشی زنانه اختراعی از زمان های دور به حساب می آید می توانند گزینه مناسبی برای این استایل ها به حساب بیایند.

کافیست موهای خود را با یکی از تل های رنگی شادی که در گذشته در اکثر استایل ها دیده می شده است بسته و در مهمانی ها و دورهمی های خود بدرخشید. عموما تل هایی که با یک پاپیون و یا گره همراه هستند می توانند در این استایل ها به خوبی دیده شوند.

  1. مدل های اسپرتی

خیلی معمول به نظر می رسد که بخواهید در هنگام انجام تمرینات ورزشی نیز از تل سر کشی زنانه استفاده نمایید. آن ها می توانند از حرکت موهای شما و از بین رفتن تمرکز شما در حین انجام تمرینات جلو گیری کنند. برای این منظور شما می توانید یکی از این مدل های آمده در زیر را امتحان کنید.

  • مدل های گره ای

  • مدل بافته شده 

  • مدل تاب دار

  1. بستن موها با روش های هیپی

هیپی ها گروهی بوده اند که از اواخر دهه 60 میلادی در آمریکا ظهور و رشد داشته اند. کم کم آن ها با کمک مدل های لباس زنانه و لباس مردانه ای خاص، آزاد، ماکسیمال و طبیعت گرایانه شناخته می شدند. یکی از اکسسوری های پر طرفدار در میان آن ها انواع تل سر کشی زنانه دست دوز بود. شما می توانید مدل های هیپی را در مواقعی که می خواهید به طبیعت گردی بپردازید امتحان نمایید.