مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تل سر زنانه مجلسی

همواره این تلقی می شود که تل سر زنانه مجلسی را بهتر است در زمان هایی استفاده کنیم که مدل موهایمان به تنهایی نمی توانند حق مطلب را ادا کنند. موهایمان یا کم پشت شده اند و یا کمک یک اکسسوری زنانه مو، می توانند جذاب تر به نظر برسند.

انواع تل سر زنانه می توانند به یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین اکسسوری هایی که می شناسید تبدیل شوند. می توانند به کلی ظاهر شما را تغییر دهند. مخصوصا اگر خود شما نیز توانسته باشید با کمی تغییرات جزئی موی خود را حالت دار نشان دهید.

روش های بستن تل سر زنانه مجلسی

  1. برای یک استایل خیابانی شیک

این تلقی که بخواهیم یک اکسسوری یا یک لباس زنانه ای که پسوند مجلسی گرفته است را تنها در مهمانی ها و مجالس مهم بپوشیم، اشتباه است. شما می توانید آن ها را به همراه بسیاری از موارد نظیر استایل های کلاسیک و خیابانی نیز بپوشید و از داشتن ظاهری آراسته و زیبا لذت ببرید.

  1. برای داشتن یک ظاهر متفاوت

گاهی می توانید یک ظاهر آوانگارد و حرفه ای را تنها با یک تغییر کوچک در بستن توربان زنانه ای که دارید ایجاد کنید. برای این منظور می توانید به همراه تل سر پارچه ای خود موهای خود را به دور آن ببافید و آن را در میان موهای خود بتابانید. اگر احیانا تل سر شما دارای بخش هایی اضافی و آویزان است نیز می توانید از آن ها برای زیباتر شدن ظاهرتان استفاده نمایید.

  1. ترندی و به روز باشید

یک هدبند زنانه یا تل سر زنانه مجلسی را می توانید با انواع مدل های موی ترندی شده امتحان کنید. شما می توانید علاوه بر پوشیدن آن ها به صورت متفاوت و الهام گرفتن از مد روز، تغییرات زیادی نیز در جزئیات آن بدهید. به عنوان مثال رنگ، جنس و احیانا تزئینات به کار رفته در آن را مطابق با سلیقه خود انتخاب کرده و یا تغییراتی را در آن به وجود آورید تا مطابق با سلیقه شما باشد. در روش دوم شما توانسته اید به خوبی یکی از اصول مهم از مد پایدار را رعایت کنید.

  1. مدل های راحت و کم دردسر را امتحان کنید.

یک تل سر زنانه مجلسی می تواند در استایل های کلاسیک و یا مینیمال نیز نقش خوبی را ایفا کند. از آن جایی که افرادی که به این مدل از استایل ها گرایش دارند، علاقه زیادی به باز گذاشتن موهای خود دارند و یا تنها به اتو کشیدن آن ها اکتفا می کنند، می توانند با کمک این مدل از توربان ها کمی تغییر را در ظاهر موی خود ایجاد نمایند. برای این منظور کافیست تل سر خود را هم رنگ و یا در رنگی متناسب با لباس اصلی خود انتخاب کنید. آن گاه موهای خود را از زیر آن درآورده و به دو طرف سر خود آزادانه رها کنید.

  1. مدل های رمانتیک و عاشقانه

آیا تابحال به این فکر کرده اید که برای یک عروسی و یا جلسه نامزدی ساده نیز می توانید از تل سر زنانه مجلسی برای حالت دادن به موهای خود استفاده نمیایید؟ برای این منظور می توانید انواع مدل های موجود در سایت فروشگاهی دیبامد را با دقت نگاه کرده و از روی آن ها ایده بگیرید.