مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

تاپ زنانه نخی

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا پوشیدن تاپ زنانه نخی در میان بانوان و دختران با سلیقه و خوش پوش محبوبیتی زیاد پیدا می کند. تاپ ها لباس هایی هستند که به صورت متداول گردن تا کمر را می پوشانند. از برش های مخصوصی برخوردارند و با دارا بودن جذابیت مدل ها، از نظر رنگی تنوع زیادی دارند. لباس هایی با جنس نخ از جمله تاپ زنانه هایی است که بسیار راحت و نرم هستند و از دوام بالایی بهره مند هستند. علاوه بر این ویژگی ها لباس هایی با جنس نخ این مزیت را دارند که در گرمای فصل تابستان شما را خنک نگه دارند و عایق خوبی در روز های سرد زمستانی باشند.

از آن جایی که پوشیدن لباس های نرم و راحت طرفداران بسیای دارد، نرمی و راحتی پارچه های نخی به این امر منجر گردیده است که در انواع لباس زیر زنانه مورد استفاده قرار گیرند و بیشتر از این جنس پارچه استفاده شود. پنبه هیچ نوع ماده شیمیایی ندارد و به عنوان یک فیبر طبیعی است پنبه خیلی کم منجر به تحریک یا واکنش آلرژیک می شود بنابراین استفاده کردن از پنبه را بیشتر متخصصان پوست پیشنهاد می دهند.

توضیحاتی در خصوص تاپ زنانه نخی

برای تولید پوشاک در سرتاسر جهان پارچه طبیعی که از پنبه تشکیل می شود بسیار پر کاربرد است. پنبه منبعی طبیعی است که تجدید پذیر است و زیست تخریب پذیر نمی باشد. همچنین به عنوان یک فیبر طبیعی است.

معایب پوشیدن تاپ نخی

  1. گران قیمت بودن

قیمت الیاف طبیعی بیشتر از الیاف مصنوعی می باشد.

  1. چین و چروک خوردن

لباس هایی با جنس نخ پنبه را همیشه باید قبل از پوشیدن اتو زد. چون خیلی راحت دچار چین و چروک می شود.

  1. قوی نبودن لباس های نخی

وقتی این جنس لباس، زیر نور خورشید قرار می گیرند کم رنگ می شوند و در شرایطی که رطوبت وجود دارد آسیب می بینند. الیافی که طبیعی هستند خیلی راحت از بین می روند.

  1. خیلی راحت کوچک می شوند

لباس هایی که جنس نخی دارند مانند تاپ زنانه نخی بعد از شستن بهتر است در هوای آزاد خشک شوند چرا که هنگامی که در خشک کن، خشک می شوند اندازه شان کمی کوچک تر شده و مناسب پوشیدن نخواهند بود.

مزایای پوشیدن تاپ های نخی

همه ما به خوبی می دانیم هر چه قدر که بتوانیم از مواد ارگانیک در زندگی خود استفاده کنیم، مدل و روش زندگی سالم تری را خواهیم داشت. همچنین می توانیم با این کار به محیط زیست خود کمک بیشتری بکنیم. در نظر بگیرید که لباسی تهیه کرده اید که از مواد زیست تخریب پذیر تهیه شده باشند. به این ترتیب بعد از مدتی خود به چرخه ی طبیعی باز می گردند.

  1. کمک به مد پایدار
  2. سلامت و تنفس راحت پوست بدن
  3. راحتی و سبکی در آب و هوای مختلف
  4. نرمی و لطافت
  5. جذب بیشتر رطوبت حاصل از تعریق بدن و کاهش رشد باکتری ها بر سطح پوست
  6. امکان استفاده به عنوان یک لباس زیر مناسب