مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

تاپ زنانه قلاب بافی

برای لباس تابستانی بهترین گزینه استفاده از تاپ زنانه قلاب بافی است. این در حالی است که با نگاه کردن به آن، ژاکت قلاب بافی زنانه و انواع ژاکت های قدیمی برایتان تداعی می شود. با این حال به روشی کاملا جدید تاپ های قلاب بافی دوباره مورد استفاده قرار گرفته اند.

توجه داشته باشید که هنگامی که از این نوع لباس استفاده کنید مجبور به پوشیدن لباس زیر زنانه هایی با رنگ های خنثی نیستید بلکه می توانید با کمک یک تاپ رنگی به رنگ آبی سلطنتی و یا سوتینی صورتی رنگ به رنگ و بوی تاپ زنانه قلاب بافی خود بیافزایید. به این ترتیب الگوی بالاتنه لباس زنانه را برجسته و باقی لباس را خنثی نگه دارید. به طور مثال پوشیدن یک لباس زیر رنگی به رنگ نئون، در زیر تاپ قلاب بافی شده ای به رنگ سفید رنگ به همراه شلوار جین می تواند خیلی زیباتر برتن شما جلوه کند. پوشیدن یک زیرپوش به رنگ قرمر زیر تاپ قلاب بافی مشکی که با شلوارک زنانه مشکی ست شده است منجر به داشتن جلوه ای زیبا و چشم گیر می شود.

نکاتی  در خصوص پوشیدن تاپ زنانه قلاب بافی

 1. پوشیدن جین تیره و براق به همراه تاپ قلاب بافی شده کمک می کند تا لباس را بتوانید بیشتر بپوشید. پوشیدن شلوار های جین با هر نوع سبکی از قلاب بافی زیباست و انتخابی بی دردسر محسوب می گردد.
 2. در فصل تابستان پوشیدن روپوش قلاب بافی گشاد و آزاد به همراه شلوار جین برای داشتن استایلی تابستانه و زیبا گزینه خوبی به شمار می آید.
 3. پوشیدن شلوارکی طرح دار مثل طرح گل به همراه تاپ قلاب بافی به زیبایی ظاهری شما می افزاید.
 4. برای پوشیدن تاپ قلاب بافی در محیط کار بهتر است آن را با یک تاپ مناسب ست نمایید.
 5. گوشواره و انواع اکسسوری زنانه ظریف را با تاپ هایی که قلاب بافی شده اند می توانید استفاده کنید.
 6. هنگامی که تاپ قلاب بافی ساده به تن دارید گوشواره هایی که پررنگ هستند را آویز کنید و در مقابل گوشواره های روشن و چشم نواز را با تاپ های تک رنگی یا خنثی بپوشید.
 7. اسلاید کردن به روی بعضی از الگوها به این معنی است که زمانی که نوبت به پوشیدن دستبند به همراه تاپ قلاب بافی می رسد چون الگوی یک قلاب بافی ارگانیک تر و روان می باشد، یک النگوی هندسی جامد در برابر آن به نحو زیبایی خودنمایی می کند.
 8. تاپ های قلاب بافی به خصوص از نوع تنگ و چسبان آن ها در همراهی با ژاکت زنانه جلوباز و یا ژاکت های گشاد بسیار استفاده می شوند. این استایل پاییزه به انداه کافی می تواند برای روزهای سرد و معتدل پاییزی شیک باشند.

چگونگی انتخاب انواع کاموا قلاب بافی

در بازار انواع کاموا های قلاب بافی همانند کلاف های بافتنی با میل عرضه می شود که شامل:

 • ساده
 • لمه
 • زری دار

می باشند. کامواهای کتانی چون حالت الاستیکی کتان را ندارند و بافتن آن ها سخت است برای تازه کارها مناسب هستند . همچنین کامواهای بافت دار و یا موارد نگین دار برای این افراد مناسب نیستند.

همچنین ضخامت این کاموا ها با یکدیگر متفاوت است. ضخامت های متوسط می توانند برای هر فصلی مناسب باشند در حالی که ضخیم برای پاییز و نازک برای بهار و تابستان مناسب است.

انواع نخ قلاب بافی

از این نخ ها عموما در بافت یک تاپ زنانه قلاب بافی استفاده می شود:

 1. آکرلیک
 2. کتان
 3. ابریشم
 4. نایلون