مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

تاپ زنانه شیک

برای ایجاد تعادل بین هویت مادری، همسری، شاغل بودن و… به نظرمان می آید پوشیدن یک تاپ زنانه شیک کار اشتباه و غیر ممکنی است. اما در واقع این گونه نیست. شما می توانید بانوان شیک پوش زیادی را ببینید که در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی خود از یک تاپ زنانه شیک به عنوان بالا پوش خود استفاده می نمایند. تنها رازی که آن ها می دانند و به آن عمل می کنند نحوه ست کردن تاپ زنانه خود با دیگر لباس ها و ابراز وجود به کودک درونشان است.

آمادگی برای پوشیدن یک تاپ زنانه شیک

اگر شما هم می خواهید مانند یک فرد جسور و با اعتماد به نفس شروع به پوشیدن یک تاپ در انظار عمومی باشید بهتر است این توصیه های دیبامد را با دقت بخوانید:

  1. برای پوشیدن تاپ خود برنامه ریزی کنید

اگر می خواهید در دفعات اول به پوشیدن تاپ روی بیاورید، بهتر است برای آن برنامه ریزی داشته باشید. شما باید بتوانید به آسانی و با خیال راحت در آن موقعیت قرار بگیرید و خاطره خوشی داشته باشید تا بتوانید برای همیشه از آن لذت ببرید. این موضوع تا حد زیادی می تواند موجب آسودگی خاطر شما گردد. برای اولین بار ها سعی کنید تاپ خود را در میان افراد بسیار صمیمی امتحان کنید.

  1. یک استایل درست را انتخاب کنید

شما می توانید با خرید یک تاپ زنانه جدید یک استایل جدید را هم برای خود انتخاب کنید. این مسئله می تواند به شما از این جهت کمک کند که بیشترین و زیباترین تاثیری را که می خواهید بر اطرافیان خود بگذارید. راحت به نظر بیایید و از این بایت خیالتان راحت باشد که با اعتماد به نفس ظاهر شده اید. شما می توانید برای این منظور حتی از اینفلوئنسر های فعال در حوزه پوشاک الهام بگیرید.

  1. وقت هایی که مضطربید، تاپ نپوشید

برای بسیاری از ما پیش آمده است که زمان هایی فکرمان روی موضوعی متمرکز است. به راحتی نمی توانیم با دیگران ارتباط داشته باشیم و از این رو افراد مظطربی هستیم. شاید بهتر باشد در این مواقع محافظه کار باشیم و لباس های پوشیده ای را بر تن کنیم. این مسئله تا آن جایی جدی است که می تواند حتی به آرامش ما هم کمک کرده و حال ما را بهتر کند. اصولا یک تاپ معمولی می تواند یک تاپ زنانه شیک باشد، وقتی ما به اندازه کافی و با آمادگی بالا آن را بر تن کرده باشیم.

  1. جسور باشید

همه ما دوست داریم زمان هایی را تجربه کنیم که به ترس هایمان غلبه کرده ایم و می خواهیم از دایره امن خود خارج شویم. پوشیدن یک تاپ در یک مهمانی می تواند تجربه و تمرین مناسبی باشد. پس بعضی وقت ها برای تمرین جسارت هم شده است، بهتر است تاپ زنانه نخی خود را از کمد لباس مان خارج کرده و با خیال راحت بر تن کنیم.

  1. از اکسسوری ها استفاده کنید

پوشیدن یک تاپ زنانه شیک، فرصت خوبی برای استفاده از انواع اکسسوری زنانه از قبیل ساعت، دستبند، گردنبند و … است. شما می توانید بنا به سلیقه خودتان تنها یکی از آن ها را بنا به نظر خود استفاده نمایید.