مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز شلوار زنانه

از میان جفت های همیشه برنده در کمد لباس زنانه می توان به بلوز شلوار زنانه اشاره کرد. این ست زیبا می تواند تا مدت ها در میان انتخاب های اول شما برای رفتن به بیرون از منزل و یا اگر به عنوان لباس راحتی باشد در منزل مورد استفاده قرار گیرد. زیرا علاوه بر شیک بودن مطمئتن خواهید بود که هیچ گاه قدیمی نشده و از مد نمی افتند.

بلوز شلوار زنانه و سبک های پوشش آنها:

تا به امروز روش های زیادی برای استفاده از بلوز به همراه شلوار زنانه ایجاد و طراحی شده است. آن چه که بدیهی است این است که شما همیشه و در همه حال می توانید از این لباس های زیبا با هم دیگر استفاده کیند چیزی که مهم است این است که پیوندی نامرئی این دو تکه لباس را به هم دیگر گره زده است. شاید رنگ، جنس و یا مدل باشد. در هر حال ترکیبی است که هیچ گاه از مد نمی افتد.

انواع بلوز شلوار زنانه می تواند در دسته بندی های زیر قرار بگیرد:

  • لباس راحتی در منزل
  • لباس مجلسی
  • لباس روزانه
  • لباس اداری

لباس راحتی در منزل:

بلوز های که از پارچه های تریکو به دست می آیند و می توانند با انواع شلوار های پارچه ای مورد استفاده قرار بگیرند، عموما برای استفاده در منزل طراحی شده اند. شما می توانید این دو تکه را با کمک رنگ هایی که دارند ست کرده و به به مراتب در محیط های راحت منزل و یا دوستانه بر تن نمایید.

لباس مجلسی:

یک بلوز و شلوار زنانه که برای استفاده در یک مهمانی و به عنوان لباس شب طراحی شده است، می تواند از برش های خاص و پارچه های منحصر به فرد طراحی شده باشد. در این جا جنس پارچه های به کار رفته و مدل برش و دوخت در این دو لباس، دو نکته اصلی و مهم به شمار می آید.

شما با کمک این لباس ها می توانید به زیبایی ظاهری خود بیفزایید و با اعتماد به نفس حاضر شوید.

لباس روزانه:

در این حالت شما بلوز را به همراه شلواری را انتخاب کرده اید که می تواند برای ظاهر شدن در اجتماع مناسب باشد. در واقع شما می خواهید هم راحت و هم شیک باشید. عموما استفاه از شلوار جین زنانه و همچنین بلوزی به رنگ سفید که یک مانتو زنانه را روی آن ها بر تن کرده اید، نمایش خوبی از این استایل را می تواند در ذهن شما تداعی کند.

لباس های اداری:

لازم به ذکر است که در این استایل که عموما برای راحتی از شلوار های پیلی دار استفاده می گردد، در محیط اداری و با رویه ای رسمی می توان استفاده کرد. همچنین اگر شما یک چادر زنانه جلو بسته استفاده می کنید می توانید به راحتی و با کمک تنها یک نمونه بلوز به همراه شلوار و به راحتی در محیط اداری حاضر شوید.