مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز سبک

بلوز سبک و راحت تابستانی می تواند یک هدیه برای گذراندن فصل سرما باشد. بعد از سپری کردن روز هایی که تنها می شد با یک پالتو رنانه از خانه بیرون رفت به پایان رسیده و می شود انواع لباس با الیاف طبیعی و نخی را بر تن کرد.

ذوش های زیادی برای بهتر پوشیدن لباس ها در فصل گرما وجود دارد. ما می توانیم همیشه با رعایت چند نکته ساده شیک و موقر جلوه کنیم. در حالی که می توان گفت یک لباس زنانه مانند انواع بلوز ها جزو آن دسته از لباس هایی هستند که می توانند طراحی های بسیار ساده و معمولی ای داشته باشند. مهم این است که شما از استایل خود لذت برده و احساس راحتی داشته باشید. آن وقت است که به راحتی می توانید دیگران متقاعد کنید که شما درست فکر می کنید.

روش های ساده برای یک ظاهر تابستانی با بلوز سبک:

روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای پوشیدن از بلوز های سبک و راحتی که در کمد خود استفاده کنید.

با تمام این ها می توان گفت انواع بلوز زنانه ای که سبک هستند می توانند از این پارچه ها تهیه شده باشند:

  • پنبه خالص
  • حریر
  • پارچه های نخی با درصد کمی پلی استر

برای بهتر دیده شدن در فصل تابستان با این بلوز ها بهتر است:

  1. از رنگ های روشن استفاده کنید:

رنگ های روشن لباس های شما می توانند در برابر جذب نور خورشید از خود مقاومت نشان دهند. یکی از بهترین رنگ ها می تواند رنگ سفید باشد. پس انتخاب بلوز های رنگ روشن در راس انتخاب های شما باید قرار بگیرد.

  1. لباس تنگ نپوشید:

گشاد بودن لباس های شما می تواند به جریان بهتر هوا بر روی پوست شما کمک کرده و شما را خنک نگه دارد. بنا براین شما می توانید از یک بلوز سبک و گشاد به همراه یک دامن نخی زنانه و یا شلوار های گشاد آن هم در رنگ های روشن، یک استایل زیبا و جذاب تابستانه را  داشته باشید.

  1. بلوز سبک شما از پارچه های قابل تنفس دوخته شده باشد:

بهتر است برای راحتی بیشتر و داشتن احساس خوب در هنگام پوشیدن بلوز سبک خود، بلوزی را انتخاب کرده باشید که از پارچه های قابل تنفس طراحی و دوخته شده اند. این پارچه ها می توانن از انواع پارچه های الیاف طبیعی باشند. با کمک این پارچه ها رطوبت پوست شما به دام نمی افتد و هیچ گاه احساس بدی نخواهید داشت.

  1. قد مناسب لباس:

بلند بودن بیش از اندازه لباس های تابستانی می تواند در گردش هوا مشکلاتی را ایجاد کند. اگر می خواهید یک بلوز سبک بپوشید، تلاش کنید تا از آن ها به صورتی استفاده کنید که قد آن ها نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد.

  1. از صندل های چرمی غافل نشوید:

از بهترین انواع اکسسوری زنانه ای که می توان با انواع بلوز سبک و تابستانی هماهنگ کرد، صندل زنانه هایی هستند که از چرم ساخته شده اند. هیج چیزی به اندازه این صندل ها نمی تواند پای شما را خنک و در عین حال شما را شیک پوش نشان دهد.