مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه گلدار:

شاید پوشیدن یک بلوز زنانه گلدار در غیر از فصل های گرم سال زیبا به نظر نرسد اما روش هایی که شما برای نحوه ست کردن آن انتخاب می کنید باعث می شود به یک لباس چهار فصل و شیک تبدیل شود. هرچه علم استایلینگ و استایل بندی رشد می کند، راه های زیادی برای ترکیب بندی این لباس های زیبا با دیگر لباس های شما پیشنهاد می گردد.

به طوری که هر گاه فصل سرما آرام آرام فرا می رسد، پوشیدن یک بلوز زنانه گلدار می تواند تاریکی های فصل زمستان را از مخیله شما خارج سازد. اما همین که از فصل سرما به بهار نزدیک و نزدیک تر می شویم، بهتر است به فکر یک جلیقه یا یک سارافن زنانه جلوباز باشید تا روی بلوز گل گلی خود بر تن کنید.

با روش هایی که در ادامه آمده است همراه شوید تا یک تجربه لذت بخش از خرید بلو زنانه را از دیبامد داشته باشید.

روش های استایل بندی با بلوز زنانه گلدار

  1. بلوز خود را با یک سرهمی بپوشید

انتخاب یک سرهمی زنانه زیبا به همراه بلوزی که پر است از موتیف های گل، یکی از جذاب ترین نمونه های استایل بندی برای شما به حساب می آید. شاید با خود بگویید که این مدل استایل یاد آور مواردی همچون استایل های گرانچ می باشد، اما در واقع این طور نیست. این سبک از لباس زنانه همواره مدرن به حساب می آید. زیرا سرشار از حس زنانگی است.

زیبایی خیره کننده این استایل باعث می شود که شما بخواهید از هر دو این آیتم ها در کمد لباس خود داشته باشید. که هر کدام هم می توانند به طور جداگانه نوید بخش امتحان کردن استایل های دیگری باشند.

بهتر است در این حالت تلاش کنید تا رنگ سرهمی مجلسی زنانه و یا هر مدل دیگری از آن را که انتخاب می کنید با رنگ گلهای بلوز زنانه گلدار خود هماهنگ کنید. برای این هماهنگی می توانید از اصل تضاد یا تطابق، بسته به سلیقه خود استفاده نمایید.

  1. از انواع دامن می توانید استفاده کنید

خوبی یک بلوز گلدار زنانه در این است که شما می توانید انواع مدل دامن زنانه را با آن امتحان کنید. به این ترتیب به یاد داشته باشید که دامن ساده ای را انتخاب کنید. گلدار بودن و یا طرح دار بودن پارچه دامنی شما سبب می شود تا نتوانید ظاهر خوبی داشته باشید.

  1. شلوار های ساده و راحت

شما می توانید به همراه بلوز گلدار زنانه ای که بر تن کرده اید از انواع شلوار زنانه نیز استفاده کنید. بسته به نظر خود می توانید از شلوار راسته و یا حتی شلوار جین استفاده کنید. شلوار هایی که در بخش مد و هنرهای دستی زنانه دیده می شوند، خود دارای گل هایی هستند که با چاپ دستی نقاشی شده اند. به این ترتیب شما می توانید آن هایی را انتخاب کنید که با گل های روی بلوز شما هم خوانی دارند.

  1. انواع ژاکت و سارافن

همان طور که در بخش مقدمه هم ذکر شد انتخاب یک سارافن زنانه مجلسی و یا یک ژاکت جلوباز زنانه همراه بلوز گلدار می تواند به عنوان یک آیتم تنفسی در استایل شما برای روز های پاییزی و زمستانی مناسب باشد.