مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه نخی

در جهان امروز هیچ آیتم لباسی به اندازه بلوز زنانه نخی برای بانوان ارج و قرب ندارد. این مسئله به دلیل آن است که پنبه و الیاف طبیعی بهترین نوع الیاف برای تولید لباس هاست. همه ما دوست داریم لباس هایی بپوشیم که ارگانیک باشند و کمترین ضرر پوستی را برای ما داشته باشد.

مزایای استفاده از بلوز زنانه نخی:

از آن جایی که لباس های پنبه ای یا همان نخی، طبیعی هستند مزایای زیادی دارند، مانند

  • توانایی کنترل رطوبت
  • عایق بندی درست
  • ایجاد راحتی
  • ضد حساسیت
  • ضد رطوبت
  • دوام بالا

پس اگر شما هم به عنوان فردی که می خواهد از دیبا مد یک بلوز زنانه نخی را به صورت اینترنتی خریداری کنید، چه بهتر که مزایای آن را نیز بدانید.

کنترل رطوبت:

به گفته بسیاری از کارشناسان، پارچه های پنبه ای به مار رفته در انواع بلوز زنانه قابلیت تنفسی بالایی دارند. رطوبت را از بدن منتقل می کنند و جاذب هستند. این پارچه ها می توانند شبیه به یک حوله پوستی عمل کنند. پنبه می تواند به شما این امکان را بدهد که هنگام انجام فعالیت های روزانه خود رطوبت حاصل از آن جذب لباس شما شود و برای شما احساس خوبی ایجاد کند. زیرا پنبه ها و الیته به کار رفته در لباس ها می تواند تا یک پنجم وزن خود را در آب بگیرد.

حفاظت مناسب:

لباس های پنبه ای از جمله بلوز زنانه نخی، می توانند با ایجاد عایق حرارتی در برابر گرمای تابستان و در برابر سرمای زمستان ایجاد می کند و درست مانند یک عایق عمل می کند.

این مسئله از آن جایی می آید که پنبه ها می توانند هوا را در خود به دام اندازند.

ضد حساسیت بودن:

چند نفر از ما هر ساله به خاطر تغییرات پوستی به پزشک معالج مراجعه می کنیم؟ اگر تا به امروز نمی دانستید که استفاده از انواع لباس ها با پارچه های مصنوعی و پلی استری می تواند به مرور زمان حساسیت های پوستی و خشکی آن را ایجاد کند. پس بهتر است هر چه زودتر بخش بیشتری از لباس های خود را به داشتن لباس های نخی اختصاص دهید. به این ترتیب استفاده از بلوز زنانه  نخی می تواند یکی از راه های مناسب برای رفع حساسیت های پوستی و یا پیشگیری از وقوع آن باشد.

راحتی زیاد:

امکان ندارد که شما یک بلوز نخی با سایز مناسب را برتن کرده باشید و احساس ناراحتی و یا معذب بودن بکنید. این موضوع از آنجایی است که این لباس ها با الیاف ویژه خود بسیار نرم و لطیف و همچنین سبک هستند. شما می توانید از این لباس ها به عنوان لباس زیر و زیر پیراهنی استفاده نمایید.

ماندگاری و دوام بالا:

پنبه و الیاف طبیعی از کشش بالایی برخوردار هستند. طبیعی است الیاف تهیه شده از آن ها محکم و با دوام باشند. یک بلوز زنانه نخی ماندگاری زیادی دارد و دیر تر پاره می شود. شما این مسئله را می توانید به آسانی در انواع لباس با الیاف طبیعی مشاهده کنید.

همچنین گفتنی است این لباس ها می توانند در هر بار شستشو با آب گرم 30 درصد نیز تقویت شوند.