مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه مجلسی

بلوز زنانه مجلسی ساده ترین و در عین حال زیبا ترین لباس زنانه ای است که تا به امروز شناخته ایم. به قول کوکو شانل :” سادگی اصلی ترین ظرافت اقعی است. ” این موضوع غیر قابل انکار است. همه ما به خوبی می دانیم که زیبایی در سادگی است.

اگر شما هم قصد خرید یک بلوز مجلسی زنانه را دارید خوب است بدانید که بلوز ها از آنجایی لباس های جذابی هستند که خنک و همه کاره اند. به علاوه می توانید آن ها را به عنوان لباس روزانه و یا در مهمانی های شبانه استفاده کنید. همچنین بلوز ها از جمله آن لباس هایی هستند که در همه فصول سال از سرد و گرم قابلیت استفاده دارند.

بهتر است قبل از آنکه بخواهید بلوز دلخواه خود را تنها با چند کلیک ساده از سایت دیبامد سفارش دهید، موارد زیر را مطالعه فرمایید.

روش های پوشیدن یک بلوز زنانه مجلسی :

از آن جایی که می دانید یک بلوز زنانه لباسی است که می توان با آن مدل ها و سبک های متفاوتی را تجربه کرد. شما می توانید هر کدام از استایل هایی را که در ادامه این مطلب آمده است به عنوان استایل پوششی خود در یک مهمانی بپوشید.

شلوار های بلند و مجلسی:

اگر تا به امروز از شلوار های مجلسی و پاچه بلند استفاده نکرده اید، دیگر وقت آن رسیده است و می توانید با خیال راحت از آن بهره ببرید. این شلوار ها از ترند های زیبایی است که امسال استفاده از آن ها به خوبی رواج پیدا کرده است. یکی از این موارد می تواند در مهمانی ها و به همراه یک بلوز زنانه مجلسی باشد. استرچ بودن بلوز شما و گشادی و بلندی شلواری که به پا کرده اید برایتان استایل زیبایی را رقم می زند.

بلوز و انواع دامن های زنانه:

یکی از زیبا ترین و پر استفاده ترین استایل های زنانه، پوشیدن بلوز زنانه مجلسی به همراه انواع دامن هاست . شما می توانید بسته به سلیقه خودتان و توجه به مدل اندامی خود یکی از انواع دامن زنانه بلند و یا دامن کوتاه زنانه را امتحان کنید.

همچنین بلوز هایی با یقه هایی که روی ان انداخته شده اند می توانند یک ویژگی زیبا در استایل شما به حساب آیند. شما می توانید از انواع اکسسوری زنانه شامل عینک افتابی، کیف های ساحلی و … به همراه این استایل استفاده کنید.

شلوار و کفش پاشنه بلند:

برای آن که بخواهید با داشتن یک بلوز زنانه مجلسی، رسمی به نظر بیایید می توانید یک شلوار زنانه راسته پارچه ای را به همراه کفش زنانه پاشنه بلند استفاده نمایید. در این صورت می توانیم بگوییم یکی از کلاسیک ترین و زیبا ترین نمونه های استایل را به همراه بلوز ها را امتحان کرده اید.

همچنین شما می توانید در این استایل دامن  زنانه راسته یا مدادی را نیز جایگزین شلوار کنید. این سبک از پوشش می تواند بهترین راه حل برای رهایی از انواع سردرگمی ها برای رفتن به یک مهمانی رسمی باشد. تنها به خاطر داشته باشید شما باید از کفش های پاشنه بلند با پاشنه های باریک و بلند استفاده نمایید.