مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه لمه

بلوز زنانه لمه سالیانی است که همانند چرم های تزئینی در میان ترند های خانه های مد به چشم می خورند. اگر شما هم به لباس های براق که می توانند چشم هر بیننده ای را به خود جلب نمایند، علاقه مند هستید می توانید با جستجو در میان انواع مدل های بلوز زنانه از جنس لمه ای که در سایت دیبامد قرار گرفته است، یک یا چند نمونه از آن را با قیمت مناسب، به آسانی خریداری نمایید.

روش های پوشیدن بلوز زنانه لمه:

بلوز های لمه در واقع بلوز هایی هستند که از پارچه های لمه طراحی و دخته شده اند. وقار، شیک بودن و چشم گیر بودن نکاتی هستند که در نهاد این پارچه ها به خوبی رویت می شود و می تواند بسیار چشم نواز باشند.

اما اگر چند اصل ساده از نحوه پوشیدن آن را ندانید، نمی توانید به آسانی از این بلوز زیبا استفاده نمایید. در واقع توانایی بروز خصوصیات زیبای آن به کلی و برای همیشه از بین می رود.

اورسایز بودن و چشم نوازی خیره کننده:

اگر شما بتوانید یک بلوز زیبای لمه را با سایزی بیشتر از سایز نرمالی که همیشه بر تن می کنید تهیه نمایید، م یتوانید آن را به هماره یک دامن راسته تنگ و مدادی بر تن نمایید. همچنین می توانید بر روی آن با انتخاب یک کمربند مناسب جلوه بی نظیری از یک لباس زنانه را به منصه ظهور برسانید.

استفاده از یک کفش پاشنه بلند و یا چکمه های پاشنه دار از ضرورت های استفاده از بلوز های لمه است.

کژوال و راحت به نظر برسید:

اگر می خواهید با این بلوز مجلسی زنانه، استایل های راحت و غیر رسمی را امتحان کنید، بهتر است یک ژاکت زنانه جین تهیه کنید و آن را روی بلوز زنانه لمه ای که پوشیده اید بر تن کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود از دامن و یا شلوار زنانه به همراه یک جفت کفش اسپرت زیبا از منزل خارج شوید و یا در یک مهمانی دوستانه شرکت نمایید.

مرموز و خیره کننده:

استفاده از پارچه های براق اگر به میزان زیادی در استایل شما به کار رود می تواند از شما یک شخصیت با حالت های مرموز درونی به نمایش بگذارد. شما می توانید به همراه این بلوز های براق از دامن های براق ساتن و یا شلوار های ابریشمی براق استفاده کنید. در این حالت شما یک ظاهر لوکس خواهید داشت و می توانید در مجالسی که صرفا جهت خودنمایی تشکیل شده است با خیال راحت شرکت نمایید.

سمی کژوال یا نیمه رسمی:

شاید باور این موضوع که بتوانید به همراه بلوز زنانه لمه ای که دارید بتوانید یک استایل نیمه رسمی را امتحان کنید، سخت و غیر قابل باور باشد. اما شدنی است.

بر روی این بلوز زیبا یک پالتو زنانه و یا یک کت زنانه فوتر بر تن کنید. حال یک شلوار جین بپوشید و از کفش پاشنه بلند با یک کیف زنانه دستی استفاده کنید که بتوانید کمی جدی تر به نظر برسید. به این ترتیب می توان گفت اگر یک مدیر حرفه ای باشید می توانید با این استایل در محل کا رخود حضور پیدا کنید.