مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه سایز بزرگ

از آن جایی که بلوز زنانه سایز بزرگ از نظر رنگ و طرح متنوع می باشند، با انتخاب کردن رنگ تیره و طرح ساده می توانید بلوز سایز بزرگی تهیه کنید که شما را لاغر تر نشان دهد. همچنین فرم بدن شما را متناسب تر نشان دهد. در این حال بلوز های روشن و طرح دار با داشتن برش مناسب نیز برای خانم های چاق مناسب می باشند. طرح و گل درشت در بلوز ها اندام شما را چاق تر نشان می دهد و گل و طرح ریز برای این منظور مناسب تر است.

جایگاه بلوز زنانه سایز بزرگ

از جمله مشکلات بزرگی که خانم ها و دختران جوان با سایز بزرگ هنگامی که قصد دارند لباسی را برای خود تهیه کنند با آن روبرو می شوند، همین چاق بودن آن هاست. هنگامی که افراد نقص اندام ها و نقاط قوت خود را بشناسند می توانند اقدام به خرید لباس زنانه مناسب کنند.

بلوز های بلند و گشاد که فقط در چند مدل خاص هستند برای آن که تناسب اندام بهتری برای بانوان با سایز بزرگ ایجاد کنند، تا مدت ها قبل مورد استفاده قرار می گرفتند. اما در سال های گذشته افراد معروف و هنرمندان سایز بزرگ، مدل هایی از بلوز زنانه سایز بزرگ برتن شان دیده شد که با کیفیت بالایی هم در بازار عرضه شدند. در حال حاضر در بازار لباس هایی با سایز های متفاوت در اختیار خریداران قرار می گیرند. این در حالی است که می توان به این نکته توجه نمود که لباس های سایز بزرگ از لحاظ سایزبندی با لباس های معمولی متفاوت می باشند. به طوری که می توان گفت الگوی لباس های سایز بزرگ با الگوی لباس هایی که برای سایز های معمولی طراحی و اجرا می شوند، تفاوت دارند و همخوانی ندارند.

تعریف بلوز با سایز بالا

تناسبات متفاوت در لباس های سایز بزرگ منجر به این شده است تا نام لباس های سایز بزرگ یا همان plus size شناخته و استفاده شود. لباس هایی که سایز بزرگ دارند، متفاوت از لباس های بزرگ هستند. برای این که لباس های معمولی با لباس های پلاس سایز اشتباه نشوند، در مغازه های خاصی هم به فروش می رسند، یا در بخش مخصوصی عرضه می گردد. این مدل از بلوز زنانه که مخصوص افرادی هستند با سایز بزرگ، فیت بودن برای آن ها تعریفی نداشته و گشاد و آزاد می باشند.

نحوه انتخاب و پیدا کردن بلوز زنانه سایز بزرگ

برای اینکه لباسی که تهیه می کنید برای شما مناسب باشد، در ابتدا باید ابعاد بدنی خود را به طور کامل و دقیق بشناسید. با کمک یک متر خیاطی سایز بدن خود را بدست آورید. برای اینکه سایز خود را به طور دقیق به دست آورید، اول از همه متر را دور گردن گرفته بعد سر خود را به سمت بالا بگیرید و ضخیم ترین قسمت گردن را اندازه بزنید. متر باید طوری گرفته شود که دو انگشت بسته از زیر آن بتواند عبور کند. سپس متر را زیر بغل ها گرفته و در ضخیم ترین قسمت سینه قرار دهید. دور سینه را با انداختن بازوها کنار بدن اندازه بگیرید. با این دوسایز به خوبی می توانید بلوزی که برایتان مناسب باشد را تهیه کنید.