مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه راحت

بلوز زنانه راحت در واقع همان لباس محبوب زنانه ای است که می تواند در کمترین وقت ممکن پوشیده شده و شما را برای داشتن یک استایل تابستانی زیبا اماده نماید. این مدل از بلوز زنانه از آن جایی طرفداران بیشماری دارد که می تواند در همه سنین کاربردی بوده و هیچ گاه از مد نرود.

همچنین شما می توانید با آن از انواع لباس زنانه شامل : دامن، شلوار، شلوارک و … استفاده نمایید. بدون آن که استایل شما غیر قابل قبول و یا دور از انتظار باشد.

تنها انتخاب و خرید بلوز زنانه راحت که با کیفیت دوخته و طراحی شده باشد، کافی نیست. روش های پوشیدن آن نیز می تواند تاثیر زیادی در جلوه ظاهری شما داشته باشد.

روش های پوشیدن بلوز زنانه راحت:

برای جلوه بهتر بلوز های خود می توانید هر یک از موارد زیر را انجام دهید. اما قبل از آن باید یک لیست از بهترین بلوز هایی که دارید تهیه کنید.

بلوز با شلوار جین:

در تابستان، می توانید یک استایل دخترانه و زیبا داشته باشید. کافی است بلوز زنانه راحت خود را به همراه یک شلوار زنانه زیبا و شیک از جنس جین هماهنگ کنید. به این ترتیب می توانید سبک و راحت بوده و در خیابان به راحتی قدم بزنید. شما می توانید از انواع اکسسوری زنانه چشم نواز هم در تکمیل ظاهر خود استفاده کنید.

رنگ روشن و جذاب:

بلوز زنانه راحت می تواند بلوزی با رنگ های روشن و زیبا باشد. در این حالت می توانید این بلوز جذاب را به همراه انواع شلوارک زنانه برتن کرده و از احساس راحتی خود لذت ببرید. بهتر است در این حالت هم از شلوارک هایی با رنگ های روشن استفاده کنید.

بلوز های بدون استین:

از راحت ترین انواع مدل های بلوز های زنانه بلوز های بدون آستین هستند. این بلوز ها را می توانید در فصل تابستان و برای داشتن یک استایل جسورانه و زیبا مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید از انواع شلوار پیشرفته نیز استفاده نمایید. حتی دامن زنانه های زیبایی که می توانید به همراه آن ها بپوشید. اما باز هم نمی توانید. زیبایی، سادگی و از همه محکم تر راحتی این بلوز ها را مخدوش کنید.

استفاده از انواع کفش پاشنه دار که پاشنه های آن ها می تواند کوتاه و یا بلند هم باشد، می تواند در این استایل جا بگیرد.

راحت و چشم نواز:

لباس های راحت تابستانی با طرح های گل گلی همیشه ترند های محبوب لباس های بانوان هستند. شما می توانید بلوز های با طرح های گل گلی و دوخت های کیمونویی را به همراه انواع جین، دامن و شلوارک استفاده کنید. خنک و تابستانی باشید. اما از آن جایی که عموما بلوز های گل گلی از طراحی شلوغ بهره می برند، بهتر است از مدل های ساده و لباس های ساده به همراه آن ها استفاده کنید. همیشه به این تعادل دقت کنید که همراهی لباس های ساده به همراه لباس های شلوغ می تواند شما را به فردی شیک پوش با ظاهری موقر نشان دهد.