مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه دکمه دار

بلوز زنانه دکمه دار در واقع به نوعی لباسی آزاد گفته می شود که دارای سایز های بزرگتری می باشد و جزء پر فروش ترین بلوز ها هستند. پیراهن های مردانه در طراحی اصلیشان نقش عمده ای دارند اما از مدل های خاصی که خانم ها به آن ها علاقه مند هستند برای جذب کردنشان تولید می شوند.

این نوع لباس زنانه جزء لباس هایی هستند که در کمد لباس زنانه هر خانه ای یافت می شود و برای قرار های رسمی و شرایطی که خواهان شیک تر بودن هستیم مناسب می باشند.

پارچه های طرح دار و ساده برای دوخت لباس های دکمه دار استفاده می شوند که هر کدام زیبایی خاصی دارند. بلوز های آستین کوتاه  دکمه دار و یا حلقه برای خانم هایی که بالا تنه ای خوش فرم دارند و بلوز های آستین بلند دکمه دار برای آن دسته از افرادی که بالا تنه درشت دارند توصیه می شوند. ( کاربرد دکمه در لباس های دکمه دار)

در طراحی این نوع لباس، دکمه هایی که به کار گرفته شده اند از جنس فلزی، روکش دار و یا پلاستیکی هستند. در بعضی از طرح ها، دکمه ها در قسمت یقه دوخته شده است. در بعضی از مدل ها دکمه ها در فاصله های کم و یا زیاد قرار گرفته شده اند. بلوز های زنانه دکمه داری نیز تولید می شوند که از دکمه های مخفی برای زیباییشان استفاده می شود. گفتنی است مدل هایی از این لباس از بالا تا پایین دکمه دار هستند.

قیمت بلوز زنانه دکمه دار به چه عواملی بستگی دارند؟

  1. جنس پارچه

اولین و مهم ترین عاملی که تاثیر گذار در قیمت بلوز زنانه می باشد جنس پارچه است. به طور مثال: پارچه هایی که از جنس ساتن، ابریشمی و کتان هستند از نظر قیمت و کیفیت به نسبت پارچه های دیگر بیشتر و بهتر هستند.

  1. جنس دکمه

دکمه های چوبی و فلزی از لحاظ قیمتی از دکمه های پلاستیکی گران قیمت تر هستند.

  1. اندازه و قد بلوز

بلوز هایی هستند که قد بلند تری دارند از بلوز های کوتاه گران تر هستند.

چرا جهت دکمه بلوز های زنانه با مردانه متفاوت است؟ 

لباس مردانه و زنانه با هم تفاوت های آشکاری دارند که یکی از این تفاوت ها جهت دکمه هاست. دکمه های پیراهن های زنانه سمت چپ و مردانه سمت راست قرار دارند. دلیل این تفاوت مربوط به فرهنگ و طراحی لباس می باشد. در گذشته افراد، کمتر به حمام رفته و لباس بیشتری می پوشیدند. در دوره های مختلف امکان داشت جلیقه مردانه، شلوار مردانه و ژاکت پشمی بپوشند. اما لباس هایی که خانم ها به تن می کردند اندک بود.

آن دسته از افرادی که توانایی مالی بیشتری داستند در هنگام پوشیدن لباس خدمه به آن ها کمک می کردند. از این رو خیاط ها برای اینکه سرعت لباس پوشیدن بیشتر شود محل قرار گرفتن دکمه ها را تغییر دادند.

استایل های جذاب با بلوز زنانه دکمه دار

  1. استفاه از شلوار جین زنانه
  2. دامن زنانه سفید یا مشکی رنگ
  3. استفاده از لباس های تک رنگ

گفتنی است فروشگاه اینترنتی دیبامد انواع بلوز زنانه دکمه دار را با قیمت و کیفیت مناسب در سایت خود برای مشتریان عزیز قرار داده است.