مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه حریر

نوعی از مدل های بلوز زنانه که از ترکیب با پلی استر به دست می آیند، بلوز زنانه حریر است. از ویژگی های آن مقاومت بالا، دوام و لطیف بودن و نرمی است. همینطور به چروک نشدن پلی استر می توان اشاره نمود. بلوزهای حریر برای مناسبت های مختلف استفاده می شوند. برای مهمانی رفتن های رسمی و دوستانه پوشیدن لباس با جنس حریر بسیار زیبا و برازنده بانوان می باشد.

با در نظر گرفتن اندام و رنگ پوست می توان انتخاب مناسب در زمینه پارچه های حریر که از جهت رنگ و طرح خیلی متنوع هستند، داشت. از این رو به بانوانی که چاق هستند و دارای اندام درشت تری هستند، پیشنهاد می گردد که از بلوزهای حریری استفاده کنند که رنگشان تیره است و مدلشان ساده است. همچنین مدل هایی که دارای نقش ها و طرح های ریز هستند نیز مناسب است. برای خانم های لاغر اندام بهتر است از حریر هایی که طرح دارند و به رنگ های شاد هستند بهره بگیرند.

بلوز زنانه حریر چیست؟

بلوز زنانه ای که از پارچه های حریر دوخته شده است یک بلوز حریر است. اما پارچه حریر چیست؟ به مدلی از ابریشم نازک که ساخته شده از الیاف طبیعی می باشد، حریر گفته می شود. این پارچه خیلی شیک است و مدل های گوناگونی دارد. دلیل این که این نوع پارچه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است همین شیک بودن و اعیانی به نظر آمدن آن است.

انواع پارچه های حریر عبارتند از:

  1. کرپ حریر
  2. حریر کشی
  3. حریر پرده ای
  4. حریر ساتن

بلوز حریر ساده به دلیل این ویژگی که خیلی راحت با هر مدل لباس دیگری قابلیت ست شدن در میان بانوان طرفداران زیادی دارد، که در کنار آن می توان از اکسوری های زنانه، جواهرات پر رنگ، براق  با جلوه زیاد استفاده نمود. این مدل بلوز برای زمانی که قصد دارید بلوزی داشته باشید که در کنار این که خیلی زیباست، گران قیمت به نظر برسد، گزینه خیلی خوبی است.

بلوز هایی که با پارچه هایی از جنس حریر دوخته شده اند، امروزه بسیار پر کاربرد هستند و طالبان زیادی دارد. بلوز های این جنس که که برشA  دارند برای آن دسته از بانوانی که پایین تنه درشتی دارند مناسب هستند. چون قابلیت پوشش ضعف های اندام ها را دارا هستند.

انواع بلوز حریر مجلسی عبارتند از:

  1. آستین کلوش
  2. آستین مچی
  3. آستین بلند

نکات لازم در هنگام خرید بلوز زنانه حریر

  1. لباس حریر مناسب همه اندام ها است. چرا که هنگام پوشدین آن موجب تغییر ظاهر اندام های بدن نمی شود. تنها لازم است مدل و رنگ آن ها درست انتخاب گردد.
  2. برای پارچه حریر بهترین پارچه آستری، آستر ساتن می باشد که هم رنگ پارچه حریر باید انتخاب گردد. چون این پارچه ها نیمه شفاف هستند و اگر آستر آن مناسب نباشد در هنگام پوشیدن بلوز زنانه حریر، لباس جلوه خوبی نخواهد داشت.
  3. رنگ های روشن و پاستلی گزینه های مناسبی برای خرید پارچه های حریر و مجلسی هستند.