مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه جلو دکمه دار

بلوز زنانه جلو دکمه دار پر طرفدار ترین نمونه بلوز زنانه است. نه تنها از این بابت که می توان آن را به راحتی پوشید بلکه می توان با ان استایل ها و سبک های متنوعی را تجربه کرد.

می توانیم به راحتی به شما پیشنهاد خرید اینترنتی بلوز زنانه جلو دکمه دار را بدهیم بدون در نظر گرفتن این مورد که شما لاغر هستید و یا چاق، بلند قد هستید و یا کوتاه. این مدل از بلوز های دیبامد به راحتی می تواند در همه استایل ها و با همه اندام ها زیبا جلوه کند.

انواع بلوز زنانه جلو دکمه دار:

شما در یک کمد لباس زنانه می توانید به آسانی از انواع بلوز هایی در رده و مدل هایی که در ادامه آمده است داشته باشید:

  • خواب
  • راحتی در منزل
  • بیرونی
  • مجلسی

اما هنگامی که بدانید باید آن ها را با چه سبک و سیاقی بر تن کنید، به راحتی خواهید دانست که این آیتم زیبا را نمی توان به آسانی از کمد خود دور کنید.

سبک های پوششی بلوز های جلو باز زنانه:

جسارت زیاد با گره زدن:

اگر بلوز زنانه جلو دکمه دار شما از آن هایی است که بلند هستند، می توانید انتهای آن را گره زده و یک دامن بلند زنانه را به همراه آن بر تن کنید. همچنین استفاده از کفش پاشنه بلند می تواند شما را تا حد زیادی شیک پوش نشان دهد. این استایل جسورانه را می توانید به راحتی در شب و روز و در مهمانی ها استفاده کنید.

کژوال و آزاد:

بعضی روزها که هیچ تمایلی به شرکت  در گردهمایی های دیگران ندارید، می خواهید راحت و شلخته و ازاد باشید، از بلوز های اور سایز جلو دکمه دار استفاده کنید. این مسئله می تواند تا حد زیادی شما را از قید و بند های بیشمار استایل های کلاسیک دور کند. می توانید با این استایل از انواع کفش زنانه اسپرت استفاده کنید و شلوار جین به پا کنید.

برای زیر لباس های دیگر:

بلوز زنانه جلو دکمه دار را می توان به زیبایی در زیر انواع سارافون زنانه و یا انواع مدل های مانتو زنانه جلو باز پوشید. این شومیز زنانه را می توان در رنگ های خنثی و یا در هماهنگی کامل با رنگ لباس رویی آن انتخاب کرد.

تابستانی و شاد:

این بلوز ها را می توانید به اسانی با نبستند چند دکمه در قسمت بالا تنه، به لباسی خنک و تابستانی تبدیل کنید. انتهای آن را در یک شلوارک زنانه جین جمع کنید و با یک جفت صندل زنانه زیبای تابستانی در مهمانی های خود حاضر شوید.

رسمی و شیک باشید:

بلوز خود را با یک کت دامن زنانه و یا کت شلوار زیبای خوش دوخت، هماهنگ کنید. با داشتن این استایل کلاسیک از وقار و شیک پوشی خود لذت ببرید. شما می توانید با کمک جوراب شلواری زنانه و کفش های پاشنه بلند بر زیبایی و بی نقصی استایل خود بیفزایید.

ساختار شکن و کمی مردانه:

انتهای بلوز جلو باز خود را باز بگذارید. آن را روی شلوار راحت و کژوالی که به پا کرده اید بیندازید. آن گاه آستین های خود را با چند تاب به سمت آرنج برده و انرژی های مردانه خود را نمایان کنید. انگار یک پیراهن مردانه پوشیده اید.