مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه جلوباز

اگر می توانستیم تنها یک لباس را برای باقی عمر انتخاب کنیم، بیشترین رای را بلوز زنانه جلوباز از آن خود می کرد. تا به امروز لباس زنانه ای کاربردی تر از پیراهن های زنانه ای که از قسمت جلو به وسیله دکمه، بند، قزن و … به راحتی باز و بسته می شوند، طراحی نشده است.

اولین بار در سال های 1850 میلادی بود که بلوز زنانه با وجود جا دکمه و دکمه در قسمت جلوی آن طراحی و تولید شد. زنان آن دوره، انتهای این پیراهن ها را در قسمت کمر در دامنی که بر تن می کردند جمع کرده و با کمک یک کمر بند آن ها را محکم نگه می داشتند.

امروزه با وجود مدل ها و طراحی های متنوع و زیبا باز هم بلوز زنانه جلوباز محبوبیت بالای خود را دارد. این مقاله فروشگاه اینترنتی لباس دیبا مد قصد دارد تا شما را با انواع روش هایی که می توانید از این مدل پیراهن خود استفاده نمایید، آشنا تر کند. این موارد به شما امکان می دهد تا از خرید پیراهن خود تجربه دلنشین تری را به همراه داشته باشید.

روش های پوشیدن یک پیراهن زنانه جلوباز

شما می توانید از پیراهن های دکمه دار در مناسبت ها و مهمانی های متعددی استفاده کنید. اگر خوشحال باشید یا ناراحت، فرقی نمی کند. پیراهن هایی که از جلویشان دکمه دار هستند را می توان در مهمانی های مهم و جدی، قرار های عاشقانه و دعوت های دوستانه بر تن کرد.

مهم ترین نکته که استفاده از این بلوز زنانه جلوباز را ساده تر و دلنشین تر کرده است، استفاده راحت و سریع از آن هاست. شما آن ها را می توانید سریع برتن کرده و دکمه هایش را ببندید،  روی آن یک سارافن زنانه کوتاه بپوشید و برای رفتن به یک مهمانی آماده شوید. بعد از آن می توانید سارافن خود را درآورده و دکمه های پیراهن تان را باز کنید و تاپ زنانه ای که با آن ست کرده اید را نمایان کنید.

  1. انتخاب مناسب شلوار

شاید بتوان گفت برای یک بلوز زنانه جلوباز به رنگ سفید بتوان صدها کاربرد و استایل را معرفی کرد. این که شما بخواهید آن را برای کدام مناسبت هماهنگ کنید به شلوار زنانه ای که با آن همراه می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال اگر یک شلوار مجلسی زنانه را که از پارچه های خوش ایست و الگوی مناسب تهیه شده است به پا کنید، تنها با انتخاب درست کفش خود می توانید در مهمانی  که به آن دعوت شده اید شرکت کنید. در غیر اینصورت با کمک یک شلوار جین زنانه نیز می توانید در قرار های دوستانه و مهمان های صمیمی خود شرکت کنید.

  1. ترکیب با انواع دامن

بلوز زنانه جلوباز این امکان را به شما می دهد تا از انواع مدل دامن نیز استفاده کنید. شما می توانید این مدل از دامن ها را با پیراهن خود بر تن کنید:

  1. دامن کلوش
  2. دامن بلند
  3. دامن های راسته

شما می توانید انتهای پیراهن زنانه خود را در قسمت کمر گره زده و یا در کمر دامن خود جمع کنید. در هر حال این یک استایل شیک و زیباست که می توانید از آن بار ها استفاده کنید.