مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه ایرانی

در سال های گذشته شاهد حضور طراحان ایرانی در صحنه مد و بوجود آمدن مدل های متنوعی از بلوز زنانه ایرانی بوده ایم. با همه قوانینی که در رابطه با پوشش بانوان در جمهوری اسلامی رواج دارد، این طراحان توانسته اند، نه تنها بلوز بلکه انواع لباس زنانه ایرانی را به زیبایی و کارآمدی بالا و با کیفیت مطلوب آماده و تولید کنند.

در ایران چه در تابستان و زمستان، فرقی نمی کند که شما از شلوار زنانه استفاده می نمایید یا خیر باید تا ران های خود را بپوشانید. به این ترتیب استفاده از بلوز های بلند زنانه یا همان تونیک زنانه می تواند امری عادی و روزمره جلوه کند. در این میان طراحی های منحصر به فرد و زیبای ایرانی می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند تا لباسی را متناسب با سلیقه خود انتخاب کرده و کمی استایل های متفاوتی را تجربه کنید.

انواع مدل های بلوز زنانه ایرانی:

تنوع بالای محصولات ایرانی و استقبال بی نظیر مخاطبین از این تولیدات منجر به رشد و پیشرفت این صنعت در ایران خواهد شد. متاسفانه کارخانجات نساجی ایرانی نمی توانند چندان با کارخانجات دنیا رقابت کنند. اما در مرحله دوخت این ایرانیان هستند که گوی سبقت را ربوده اند.

بلوز های بهاره:

بلوز زنانه ایرانی از ان جایی که برای مردم این سرزمین طراحی شده است، از رنگ ها و مدل های ایران یبهره می برد. ایران کشوری چهار فصل است. به این معنا که اقلیم های آب و هوایی مختلفی در این سرزمین دیده می شود که می توانند الهام بخش طراحان ایرانی باشد. به این منظور شما اغلب در بلوز های ایرانی طرح انواع گل و رنگ های طبیعی را مشاهده می کنید. پارچه های ایرانی نظیر ابریشم می توانند پارچه هایی باشند که در این بلوز ها به وفور به چشم می خوردند.

بلوز های تابستانی:

در مناطق جنوبی ایران و در هوای 50 در جه هیچ لباسی به اندازه لباس هایی که از الیاف طبیعی باشند، کارایی مطلوب خود را ندارند. شما نمی توانید با بلوز هایی به غیر از بلوز زنانه نخی در این شرایط تاب بیاورید. می توان گفت عمده طراحان لباس با در نظر گرفتن این موارد توانسته اند با کمک انواع بلوز زنانه ایرانی با پارچه های سبک و راحت در امر سلامتی این عزیزان گام های مهمی بردارند.

بلوز های پاییزه:

شاید بتوان گفت بهترین نمونه های پارچه پشمی در ایران بافته می شود. ما می توانیم تا حد زیادی مواد اولیه این پارچه ها را در کشور خود و از طریق دامپروری به دست آوریم. بلوز های پشمی ایرانی که هر ساله در اوایل پاییز به بازار می آیند جلوه زیبایی با رنگ های گرم و درخشان خود به کمد لباس زنانه منزل شما می دهند. ضخامت پارچه هایی نظیر ترمه می توانند یاد آور رنگ های جذاب پاییزه و سلیقه ایرانیان در این فصل از سال باشد.

بلوز های زمستانه:

با شروع فصل سرما و ریزش برف هیچ لباسی به اندازه بلوز های بافتنی زنانه و یا انواع لباس پشمی نمی تواند از ما در برابر سرما محافظت کند. بلوز زنانه ایرانی در این شرایط بلند تر از حد معمول و با بافت های متنوع و جذاب خود رونقی به استایل شما می بخشد. همچنین طرح ها و اشکال ایرانی بافته شده بر روی این مدل از ژاکت زنانه خود می تواند نمادی از فرهنگ کهن ایرانی باشد.