مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه اسپرت

بلوز زنانه اسپرت، بلوز هایی هستند که در هنگام پوشیدن بسیار راحت هستند و از خصوصیات آن ها داشتن جنس خیلی نرم و وزن کم است. همچنین آن ها را می توان از پارچه هایی که خاصیت کشسانی دارند، تهیه کرد. این لباس ها، لباس هایی هستند که در محیط هایی از جمله ورزشی، استادیوم، باشگاه و حتی به عنوان لباس راحتی پوشیده می شوند.

برای اینکه فرد استایل جذاب تری داشته باشد، و همچنین تیپ زیباتری داشته باشد باید به این نکته توجه کند که در انتخاب مدل و رنگ بلوز با یک شلوار زنانه مناسب دقت داشته و هماهنگی لازم را ایجاد نماید.

بلوز های اسپرت در میان بانوان جوان توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. همچنین این لباس ها پر از شور و نشاط جوانی اند و به ظاهر آنها جلوه بهتری می دهد.

ویژگی مهم یک بلوز زنانه اسپرت

از خصوصیات و ویژگی های بلوز اسپرت زنانه می توان به موارد زیر توجه کرد:

از عرق کردن زیاد و گرم شدن بدن در هنگام پوشیدن ممانعت می کند. به این دلیل که روی سطح پارچه  این بلوز های اسپرت منافذ ریزی قرار دارند که موجب این امر می شوند که هوا به خوبی جابجا و رد و بدل می گردد.

قیمت بلوز های اسپرت به چه عواملی بستگی دارد؟

 1. مدل
 2. طرح
 3. جس پارچه ای که برای دوخت به کار رفته است
 4. رنگ
 5. سایز
 6. برند
 7. شرکت تولیدی
 8. خرید از محل اصلی پخش و فروش

نکات مهم در انتخاب بلوز زنانه اسپرت

 1. بلوز جذب را هنگامی که فردی هستید که در بالاتنه خود چاق تر هستید، نپوشید.
 2. بلوز بلند برای آن دسته از افرادی که بالاتنه کوچکی دارند مناسب هستند.
 3. بانوانی که پاهای لاغری دارند بهتر است از بلوز های بلند استفاده نمایند.
 4. بلوز هایی که رنگ روشن دارند و طرح دار می باشند برای افرادی که بالاتنه کوچکی دارند گزینه پیشنهادی مناسبی هستند.
 5. انتخاب رنگ روشن برای بلوز انتخاب خوبی محسوب می شود اما به همان اندازه اندام را درشت تر نشان می دهد.

موارد استفاده از بلوز های اسپرت

بلوز زنانه اسپرت عموما برای بانوانی که در مهمانی ها و مجالس خودمانی شرکت می کنند و همچنین خانم های ورزشکار در باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع بلوز در طرح ها و رنگ های گوناگونی در بازار عرضه می گردد. در هنگام خرید بلوز زنانه باید خانم ها به این نکته توجه نمایند که بلوزی را انتخاب نمایند که خصوصیات ظاهری آن ها نزدیک تر باشد.

هنگامی که بلوز اسپرت با شلوار مناسب پوشیده شود زیبایی و جذابیت اندام های پوشنده آن بیشتر می شود و منجر به این می شود که ظاهر و تیپ را اسپرت، راحت و بی قید و بند نشان دهد.