مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه آستین کوتاه

اگر شما کمی دانش مد داشته باشید و با نحوه استایل کردن آشنایی داشته باشید، هیچ گاه دغدغه استفاده و پوشیدن بلوز زنانه آستین کوتاه را نخواهید داشت. مسئله این است که شما بخواهید چه لباس هایی را روی بلوز زنانه ای که آستین های کوتاهی دارد، بپوشید. زیرا به محض اضافه کردن یک آیتم روی این پیراهن ها به طور کلی می تواند سایه و افکت های رنگی به کار رفته در استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد.

مزایای استفاده از بلوز زنانه آستین کوتاه

این لباس زنانه بهترین آیتم برای روز های تابستان و بهار است و علت آن می تواند موارد زیر باشد:

  • سبک بودن
  • طراحی خنک و آزاد
  • ظاهری آرام
  • امکان ست شدن با انواع پیراهن های زنانه دیگر

روش های پوشیدن بلوز زنانه آستین کوتاه

روش های زیادی وجود دارد که می توان از آن ها برای پوشیدن لباس هایی با آستین کوتاه استفاده کرد. اما یکی از این روش ها که طرفداران زیادی دارد . به تازگی ترندی هم شده، مدل لباس پوشیدن لایه لایه است. شما می توانید آیتم هایی که در ادامه آمده است را با این بلوز زنانه زیبا امتحان کنید.

  1. استفاده از انواع ژاکت

اگر هوا کمی سردتر شده است باز هم می توانید از بلوزهای آستین کوتاه خود استفاده کنید. کافی است تا یک ژاکت زنانه جلو باز را روی آن بپوشید. به این ترتیب در هوای پاییز و بهار که تعادل دمایی متغیر است، می توانید با در آوردن ژاکت خود، دمای بدن خود را کنترل نمایید.

  1. پوشیدن روپوش های کیمونویی

یکی از استایل های جذاب، استفاده از استایل های اورسایزی است که با کمک روپوش های کیمونویی قابل اجرا هستند. شما می توانید این روپوش ها را با آستین های سه ربع یا آستین های بلند انتخاب کرده و در حالی که جلوی آن باز است با کمک شال زنانه ای به رنگ های خنثی، یک استایل زیبا و مینیمال را اجرا کنید. استفاده از دامن زنانه به همراه جوراب شلواری زنانه نیز می تواند جایگزین خوبی برای شلوار زنانه باشد.

  1. استفاده از پلیور های دنیم

پلیور های دنیم ( Deinm ) یا همان جین می تواند ظاهر متفاوت و جذابی را به استایل شما ببخشد. شما می توانید یک پلیور زنانه جین را با یک سایز بزرگتر تهیه کنید و به همراه یک بلوز زنانه آستین کوتاه و یک شلوار جین زنانه برتن کنید.

  1. انواع مانتو های جلو باز

در فصل بهار و تابستان که استفاده از انواع مانتو زنانه جلوباز با استقبال زیادی روبرو می شود، انتخاب و پوشش یک بلوز زنانه آستین کوتاه، می تواند انتخاب مناسبی برای این موقع از سال باشد. تصور کنید که می خواهید بدون آلایش و مینیمال باشید. می توانید یک مانتو جلوباز مشکی را به همراه یک شلوار زنانه مشکی رنگ بپوشید و در زیر مانتوی خود پیراهن یا شومیز زنانه ای را انتخاب کنید که آستین های کوتاهی دارد و رنگ آن سفید است. حالا یک روسری زنانه مشکی یا روسری با خال های سفید می توانید انتخاب کنید که به خوبی استایل شما را تکمیل می کند.