مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز زنانه آستین بلند

بلوز زنانه آستین بلند از آن جایی محبوبیت و طرفدار دارد که هیچ گاه از مد نمی افتد. می تواند به عنوان یک آیتم اصلی در کمد لباس زنانه شما بماند و در استایل های زیادی شرکت کند. شما می توانید بلوز خود را با لباس های زیادی امتحان کنید. ما در این مقاله دیبامد به شما ایده هایی را می دهیم که می توانید با کمک آن ها کاملا متفاوت به نظر برسید.

روش هایی برای بهتر پوشیدن بلوز آستین بلند زنانه

لباس هایی با آستین بلند عموما شما را باهوش تر نشان می دهد. به شما این امکان را می دهد تا با همان پیراهن زنانه آستین دار که می خواهید روی آن بر تن کنید، زیبا و متفاوت باشید. شما می توانید این تفاوت را در حالت های دیگری هم تجربه کنید:

لایه لایه لباس پوشیدن

شما می توانید با کمک یک بلوز با این مدل آستین به همراه انواع آیتم های دیگر به صورت چند لایه لباس بپوشید. این طرز لباس پوشیدن می تواند تا حد زیادی نوگرا و راحت به نظر برسد. شما می توانید این آیتم ها را از میان موارد زیر انتخاب کنید:

  • کمربند: استفاده از کمربند در میان انواع اکسسوری زنانه همراه یک بلوز زنانه که آستین های بلندی دارد جلوه زیادی به آن می بخشد.
  • جلیقه: پوشیدن جلیقه بر روی بلوز آستین بلند زنانه درست همانند استفاده از سارافون زنانه است در حالی جلیقه ترند شده و به عرصه مد بازگشته است.
  • روسری: شما می توانید یک روسری زنانه را به صورت دستمال گردن گره بزنید و به این ترتیب بلوز خود را از حالت تک رنگ بودن خارج کنید.
  • کاپشن و پالتو: این مورد می تواند در سرمای پاییز و زمستان انتخاب مناسبی باشد.
  • شومیز و انواع پیراهن های جلو باز: استفاده از انواع بلوز زنانه جلو دکمه دار و شومیز زنانه بر روی بلوز های آستین بلند بلا مانع است. این یک استایل کلاسیک به حساب می آید.
  • لباس های آستین کوتاه: شما می توانید از انواع تیشرت زنانه به همراه بلوز های آستین بلند استفاده کنید.

انتخاب مناسب رنگ بلوز

برای ایجاد زیبایی بصری بیشتر لازم است به مواردی نظیر انتخاب رنگ بلوز خود دقت کنید.

  • شما می توانید یک بلوز با این شکل را که خود ساده و بدون نقش و نگار است به همراه یک تیشرت با چاپ برجسته هماهنگ کنید.
  • از رنگ های متضاد در انتخاب بلوز های آستین دار و مواردی نظیر دامن یا شلوار زنانه ای که برای پوشیدن با آن ها انتخاب کرده اید استفاده کنید.
  • شما می توانید از اکسسوری هایی که با ظاهر و رنگ بلوز شما هماهنگی دارد در استایل خود استفاده کنید.

در همه فصل ها می توانید بلوز بپوشید

بلوز هایی با این مدل استین می تواند هم در هوای گرم و هم سرد مورد استفاده قرار گیرد. چیزی که مهم است، استفاده از جنس گرم و ضخیم و رنگ های گرم برای فصل سرما و جنس سبک و نازک با رنگ های سرد در فصل گرما است.