مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز دخترانه اسپرت

بلوز دخترانه اسپرت در واقع سبکی از بلوز زنانه و گاها بلوز دخترانه است که کاربردی ورزشی دارد. چه شما بخواهید به یک پیاده روی معمولی و سبک بروید و چه بخواهید به آهستگی بدوید، در باشگاه های ورزشی حاضر شوید و به انجام تمرینات ورزشی خود بپردازید یا کاملا به صورت حرفه ای و رقابتی در دنیای ورزشی حاضر شوید، همه اینها مواردی هستند که شما می توانید در آن ها از بلوز های ورزشی استفاده کنید.

این که در ابتدای امر مدل آن را دخترانه توصیف کرده ایم، تنها بدین جهت است که سبک آن جوان تر و یا نوجوانی است. اگر شما هم قصد تهیه بلوز دخترانه اسپرت را دارید، بهتر است این مقاله دیبامد را تا انتها خوانده و با انواع سبک های پوشش بلوز های ورزشی آشنا شوید.

معرفی چند استایل پوششی با بلوز دخترانه اسپرت:

دلیلی ندارد که شما یک لباس ورزشی پوشیده باشید و مطابق با مد روز نباشید. هنوز هم می توانید با این آیتم ها ظاهری ورزشی و عالی داشته باشید. تنها به این دلیل که حتی اگر واقعا نمی خواهید به پوشیدن آن ها به یک کار جدی مشغول شوید، اما آن ها را همچون دیگر لباس زنانه کمد خود دوست دارید.

در مورد میکاپی که می خواهید به همراه این لباس ها انجام دهید تنها به ذکر چند نکته زیر بسنده می کنیم:

  • آرایش شما باید همیشه ساده باشد.
  • از رنگ های خنثی برای سایه چشم و رژ گونه استفاه نمایید
  • مطمئن باشید که همه لوازم آرایشی ای که استفاده کرده اید مخصوصا رژ لب تان ضد آب باشد.
  1. استایل مربی:

به همراه بلوز دخترانه اسپرتی که بر تن کرده اید، یک گرمکن ورزشی بپوشید، دقت کنید که بهتر است رنگ شلوار و سویشرت زنانه تان، مشکی باشد. کفش های اسپرت سفید به پا کنید. حال یک کیف کمری ورزشی  را دور کمر خود ببندید. این روش هم شما را فردی ورزشی نشان می دهد و هم شما را گرم نگه می دارد.

  1. یک استایل با حال:

از شلوار های پاره و یا ریش ریش شده کمک بگیرید. یک تیشرت زنانه اور سایز را روی آن ها بر تن خود بپوشانید. حال کفش هایی سبک و راحت به پا کنید. می توانید در این استایل از یک کلاه زنانه نقابدار نیز برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

  1. استایلی برای ماجراجویی:

عموما استفاده از دامن زنانه کوتاه یا همان دامن مینی در ورزشگاه ها و مکان های عمومی با اما و اگر هایی روبرو است. اگر شما بتوانید در هنگام انجام تمرینات ورزشی خود، دامن بپوشید به راحتی خواهید توانست این استایل را اجرا کنید. کافی است یک تیشرت اورسایز را بپوشید، و انتهای آن را در قسمت جلو گره بزنید. این استایل ورزشی خنک، راهی عالی برای یک تمرین تابستانی است. شما می توانید در این استایل از انواع کفش زنانه ورزشی خط دار استفاده نمایید. و هنگامی که بخواهید سرد کنید می توانید بلوز دخترانه اسپرت خود را بر تن نمایید.

  1. استایل ورزشی بانوان بالای چهل سال:

در این سنین شما باز هم می توانید از بلوز دخترانه اسپرت خود استفاده کنید. به این ترتیب که بعد از پوشیدن آن از یک لگ ورزشی یا جوراب شلواری زنانه برای پوشاندن پاهای خود استفاده کرده و سپس روی آن یک شلوارک زنانه ورزشی بپوشید. استفاده از رنگ های روشن در این استایل شما را سرحال تر و جوان تر نشان می دهد.