مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز بافتنی زنانه

هر بانوی شیک پوشی قطعا یک بلوز بافتنی زنانه در کمد لباس خود دارد. تا بتواند از آن در روز های سرد پاییزی و زمستانی استفاده کند و شیک پوش به نظر برسد. مدل هایی که هر روز به بازار می آیند، به مدل های آزاد و بلند نزدیک تر می شوند و بسیار دنج و راحت هستند. همچنین به تازگی می توان انواع مدل های گلدوزی و اپلیکه ها و همچنین جواهر دوزی هایی را هم به همراه آن ها مشاهده کرد که خود می تواند این لاوز زیبا را به یک بلوز مجلسی زنانه تبدیل کند.

اگر شما هم قصد خرید یک بلوز بافتنی زنانه را از سابت دیبامد دارید بهتر است قبل از آن این مقاله را بخوانید و با انواع استایل ها و سبک های پوششی که می توان با یک ژاکت زنانه زیبا امتحان کرد آشنا شوید.

روش های پوشیدن یک بلوز بافتنی زنانه

جالب ترین و جذاب ترین نکته در مورد این نمونه از بلوز زنانه، تطبیق پذیری بالای آن با انواع استایل ها است. آنچه می تواند به شما این امکان را بدهد که از این بلوزها در مواقع و مکان های بی شماری استفاده نمایید. شما می توانید همه موارد گفته شده در این بخش را تنها با یک نمونه از بلوز بافتنی زنانه امتحان کنید.

بلوز بافتنی به همراه دامن

دامن زنانه پشمی از بهترین آیتم های لباس زنانه است که می تواند به آسانی با این بلوزها هماهنگ شود. از آن جایی که شما در انتخاب قد این دامن ها کاملا مختارید می توانید با هر سلیقه ای که دارید از انواع این دامن ها استفاده نمایید.

دامن ماکسی با پارچه های ضخیم و یا دامن کوتاه و مینی هیچ تفاوتی نمی کند. اگر برایتان زیبایی اولویت بیشتری دارد می توانید همه آن ها را امتحان کنید.

رنگ های درخشان و گرم

عموما استفاده از لباس های بافتنی در فصول سردی از سال اتفاق می افتد. شما با داشتن این لباس می توانید انواع مدل های پالتو زنانه را امتحان کنید. اگر دقت کرده باشید استفاده از رنگ های گرم و درخشانی که در این فصل ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند تا حد زیادی به انتقال احساس گرما به شما موثر باشد.

همچنین انواع پالتو چرم و پلیور زنانه های چرمی می تواند به شما یک استایل جذاب و منحصر به فرد هدیه دهد.

استفاده از چکمه های ساق بلند

شما می توانید از انواع کفش زنانه به همراه بلوز بافتنی زنانه ای که در کمد لباس شما است استفاده کنید. اما پوشیدن یک جفت چکمه با ساق های بلند، به همراه یک ژاکت بلند و زیبا می تواند شما را بسیار خوش فرم و خوش استایل نشان دهد.

به یاد داشته باشید که استفاده از انواع جوراب شلواری زنانه با ضخامت زیاد و یا شلوار زنانه های تو کرک و چسبان به همراه این استایل بلامانع می باشد.

استفاده از شلوار جین

اگر تابحال به این موضوع دقت کرده باشید شلوار جین با بلوز بافتنی زنانه ترکیبی کلاسیک و منحصر به فردی را تشکیل می دهد که هیچ گاه قدیمی نمی شود. با انتخاب این استایل شما جوان تر و زیبا تر از همیشه به نظر می رسید.