مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

انواع مقنعه زنانه

انواع مقنعه زنانه به عنوان آیتمی برای پوشاندن موی سر بانوان مسلمان و محجبه، دیگر یک اکسسوری به حساب نمی آید. بلکه لباسی است که باید به طور جدی به آن فکر کرد و در صورتی که بخواهیم شیک پوش باشیم برای خرید آن برنامه ریزی کرد. داشتن حجاب می تواند بی اندازه شما را شیک و زیبا نشان دهد. اگر شما بتوانید به خوبی نکات ساده شیک پوشی را رعایت کنید.

ما در این مقاله دیبامد می خواهیم شما را با برخی از انواع مقنعه زنانه و روش هایی که به کمک آن می توانید با استفاده از آن ها زیبا و شیک پوش به نظر بیایید را بررسی کنیم.

انواع مقنعه زنانه وروش های پوشیدن هرکدام

امروزه حجاب اسلامی به عنوان یک لایف استایل جمعیت چشم گیری از جهان، طراحان لباس را از اقصی نقاط این کره خاکی بر این داشته است تا بتوانند با طراحی های کاربردی و خاص خود به نیاز های این قشر از جامعه جهانی پاسخ دهند. در واقع شما می توانید با کمک آیتم هایی که توسط بروز ترین خانه های مد اسلامی به بازار عرضه می شود، زیبا ترین و شیک ترین استایل های بروز دنیا را تجربه کنید.

یک سبک ساده

پوشیدن یک مقنعه ساده زنانه امری است که هیچ گاه از مد نمی افتد. شما می توانید با خیالی راحت، هر جا که بخواهید از این مقنعه و در استایل های ساده و مینیمال استفاده کنید. شما می توانید از مقنعه لبنانی هم استفاده کنید. به این صورت که مدل ساده ای از آن را انتخاب کرده و به دور سر خود بپیچید. آن گاه روسری را در زیر گردن خود تاب داده و یک طرف آن را از سمت دیگر سر خود آویزان نگه دارید. به این ترتیب با کمک یک سنجاق آن را محکم کنید.

این مقنعه ها در رنگ های مختلف و ترکیب بندی مناسب می توانند الگوهای جسورانه ای باشند که با انواع  لباس زنانه مرسوم شما را زیبا و منطبق با مد روز نشان دهند.

امتحان کردن سبک های مختلف

شاید این موضوع که بخواهید انواع مقنعه زنانه را امتحان کنید، کمی برایتان چالش برانگیز باشد. اما شما می توانید به آسانی این کار را با تغییر بستن انواع شال زنانه انجام دهید. شما می توانید گوشه ای از کناره های کوتاه مقنعه زنانه خود را به زیر چانه بکشید و به پشت گوش و با کمک یک سنجاق محکم کنید. به این ترتیب که شال شما به آرامی بتواند تمامی سر شما را بپوشاند.

شما می توانید انتهای آن را باز گذاشته و یا آن را به دور سر خود بپیچید. در هر حال این استایل می تواند برای روزهایی که می خواهید برای یک مهمانی عصرانه از منزل خارج شوید، مناسب باشد.

استفاده از هدشال زنانه

به کارگیری انواع هدشال زنانه می تواند شما را برای داشتن انواع استایل زیبا و جدی آماده کند. در میان انواع مقنعه زنانه هدشال ها به راحتی با انواع مانتو های مجلسی و کژوال هماهنگ می شوند. شما می توانید به آسانی با این اکسسوری زنانه زیبا در مجالس خود بدرخشید.