مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیف زنانه

طراحان مد یک شعار بزرگ دارند که می توان اهمیت انتخاب یک کیف زنانه خوب را در آن یافت: آنچه که بر روی صورت و در دستان خود جای می دهید می تواند همه چیز را در باره شما تمام کند.

آنها معتقدند هر عینک آفتابی زنانه و یا کیف زنانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در ظاهر شما داشته باشد. در واقع اگر کل لباس زنانه ای که که برتن کرده اید، یک آدم باشد، این دو مورد به عنوان چشم های این آدم به حساب می آیند و این موضوع یعنی حساسیت و اهمیت!

بر خلاف نظر دیگران که این اکسسوری زنانه می تواند در هر اندازه و سبکی مورد استفاده قرار بگیرد باید بگوییم که اصلا این گونه نیست. بلکه هماهنگی ایجاد شده بین رنگ ها و مدل کیف های دستی با لباس شما می تواند جذابیت شما را دو چندان کند.

در هر حال برای انتخاب یک کیف زنانه خوب نیاز به در نظر گرفتن مولفه هایی اساسی دارید. در این مقاله  که برای شما در سایت دیبامد آماده شده است، می توانید با اسامی و نحوه انتخاب انواع کیف زنانه آشنا شوید:

مدل کیف زنانه و فرم بدنی شما:

در ابتدا از یک قانون اساسی در مورد انتخاب کیف دستی تان بگوییم که ” همواره فرم کیف دستی شما نباید با فرم بدنی تان در تضاد باشد”.

به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک کیف باریک و کوتاه را در دست بگیرید، در حالی که خودتان هم کوتاه قد و لاغر اندام هستید، لطف بزرگی به خودتان کرده اید. زیرا به این تریتب متناسب و هماهنگ به نظر می رسید.

شما هم اگر بتوانید یک کیف در ابعاد کیف پستچی ها که بند های بلند نداشته و کمی پر حجم تر هستند، بر تن کنید، خودتان خواهید دانست که چقدر این مسئله در روشن تر کردن شخصیت شما تاثیر خواهد گذاشت.

اگر ریزاندام هستید، کیف های بزرگ و جاگیر برای شما مناسب نیستند. شما در پشت این کیف های بزرگ دیگر به چشم نمی آیید. اگر کیف شما بند دار است، لطفا بندهای آن بلند نباشد و همیشه این را به خاطر داشته باشید که یک کیف با ابعاد متوسط دیگر برای شما یک کیف بزرگ به جساب می آید.

یک کیف زنانه مناسب برای افرادی که متناسب الاندام هستند، قطعا کیف های ساختارمند و متعادل هستند تا با در دست گرفتن آنها انحنای بدنی هود را بهتر به نمایش بگذارند. در این حالت از به دست گرفتن کیسه های کوچک و پارچه ای هر چه خودداری شود بهتر است.

به چه مناسبتی انتخاب می کنید:

اینکه شما می خواهید راجع به انتخاب یک کیف زنانه (purse) بدون توجه به مناسبتی که می خواهید در آن شرکت کنید، اقدام کنید یک حرکت خطرناک است. باید توجه داشته باشید که یک کیف دستی گلدوزی شده با نمونه ی مجلسی و یا رسمی آن کاملا کاربرد و ظاهر متفاوتی دارد.

حتی جنس کیف ها و پارچه هایی که از آن  ها درست می شوند نمی تواند برای همه موارد قابل استفاده باشد.

چه قد می خواهید هزینه کنید:

همواره بهای تمام شده کیف ها نقش زیادی در انتخاب آن ها خواهد داشت. همواره برای در نظر گرفتن بودجه یک دست لباس خود به همراه سایر اکسسوری ها، ابتدا هزینه ای را که می خواهید برای کیف دستی خود بکنید، کنار بگذارید و آنگاه به فکر هزینه دیگر لباس های خود باشید.

چه رنگی برای شما مناسب است؟

اگر می خواهید در یک فضای اداری و رسمی شرکت کنید، استفاده از رنگ های خنثی را برای کیف زنانه توصیه می کنیم. به عنوان مثال سیاه، سفید، خاکستری و بژ. اما اگر می خواهید در یک استایل کژوال حاضر شوید، دیگر هر رنگی را که می خواهید می توانید انتخاب کنید.

چه اندازه ای مناسب است؟

اگر که می خواهید در حوالی عصر از خانه بیرون بروید بهتر است یک کیف کوچک دستی انتخاب کنید. کیف زنانه بزرگ معمولا برای استفاده های روزانه و در هنگام خرید می توانند گزینه ی خوبی به حساب بیایند.

کیف های دستی کوچک که ظاهری مربعی و ساختارمند دارند برای محیط های اداری مناسبند.

مدت زمان استفاده از کیف زنانه:

اگر می خواهید تنها در یک فصل از کیف دستی خود استفاده کنید، بهتر است چندان برای آن هزینه نکنید. اما اگر قصد استفاده از یک کیف زنانه را برای مدتی طولانی دارید، لطفا همه جوانب را اعم از دوام و کیفیت را در نظر داشته باشید.

همواره از کیف های دوشی با بند های محکم و با دوام استفاده کنید. این می تواند به راحتی خاطر شما هم کمک زیادی بکند.

آیا می خواهید کمی نستالژیک باشید؟

داشتن کیف دستی های نستالژیک و قدیمی به معنای بی کلاس بودن نیست. این موضوع با خودش اصالت و نجابت را به همراه می آورد.

کیف زنانه درواقع پرستار شماست. همواره در کنار شما قرار دارد و می تواند از اینکه وسایل شخصی شما به دقت در کنار شما قرار گرفته اند، به شما احساس راحتی و اطمینان خاطر منتقل کنند.

کیف های مقوایی:

دیگر این کیف ها فقط یک جعبه نیستند. کیف زنانه ای که با چرم درست شده، بند های باریکی دارد و فضای آن چندان قابل انعطاف و تغییر نیست. این یک اکسسوری زنانه کلاسیک به حساب می آید.

کیف پستچی:

این کیف زنانه اصلا قدیمی نمی شود. همیشه و هر سال نمونه های جدیدی از این کیف ها توسط خانه های مد به همگان معرفی می شود که خودش جای تقدیر و تشکر از اولین سازنده آن دارد. نمونه های کیف های دانشجویی نیز از همین کیف ها الگو برداری شده است.

کیف های هولدآل:

این کیف ها از دوبخش تشکیل شده اند. یک کیف زنانه که نه خیلی بزرگ است و نه خیلی کوچک. با کمک طراحی های امروزی و استفاده از چرم در ساخت این کیف ها می توان خوش بین بود که ظاهری لطیف و زیبا پیدا کرده اند.

کیف دوربین:

نام گذاری این کیف زنانه، به منزله محافظت از دوربین نیست. این کیف نمونه کوچک شده از کیف های مسنجر است و می تواند برای یک پیاده روی معمولی و استفاده های روزمره مناسب باشد.

کیف کیسه ای:

از دهه 90 میلادی که کیف های زنانه کیسه ای ابداع شدند و مورد استفاده قرار گرفتند، طراحان بر این باور بودند که کمتر خانمی پیدا می شود که قدر این کیف ها را بداند. درست است که در بحث امنیت نمی توان امتیازی به این کیف ها داد، اما می توان از آن ها به عنوان کیف هایی ساده، راحت و سبک یاد کرد.

هنگامی که در یکی از مراسم فرش قرمز هیلاری کلینتون، این مدل کیف زنانه را به عنوان کیف دستی به دست گرفته بود، می توانستیم حدس بزنیم که دیگر بار صنعت مد آماده معرفی این کیف به صورت چشمگیر در استایل های امروزی شده است.

این کیف ها کاملا برای مهمانی های زنانه و هنگامی که می خواهید کمی ساده و زنانه به نظر بیاید مناسب وزیبا هستند. اما برای نشان دادن قدرت و دور زدن سادگی ها، انتخاب مناسبی نیستند. کیف های امروزی با انقلابی که بیرکین آن را به وجود آورد برای هر کاربرد و استایلی طراحی شده اند و نمی توان دیگر به این مسئله بی توجه بود.