مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

‫کوله پشتی زنانه

در انتخاب یک کوله پشتی زنانه ، آن هم درست وقتی که می خواهید به یک سفر بروید و تنها انتخاب شما برای حمل وسایل شخصی تان است، دیگرتنها نمی توانید به مسئله زیبایی توجه کنید. در این میان مولفه های دیگری هم هستند که باید آن ها را در نظر بگیرید تا یک سفر راحت و بی دردسر را داشته باشید.

به این فکر کنید که می خواهید در یک زمان طولانی از کوله ای استفاده کنید که قابلیت تنظیم شدن پشتی را ندارد. بهترین مدل برای انتخاب یک کوله پشتی زنانه خوب چیست و…

کوله پشتی هم در دسته اکسسوری ها قرار می گیرد. در حالی که یک تل سر و یک گیره مو هم یک اکسسوری زنانه به حساب می آیند. اما در نظر گرفتن نکات فنی یک کوله پشتی زنانه می تواند به تناسب اندام و سلامتی شما هم تاثیر مثبتی بگذارد.

نکات لازم برای انتخاب یک کوله پشتی زنانه:

در اینجا می خواهیم به مواردی که می تواند در رساندن ما به یک کوله پشت یمناسب تاثیر گذار باشد نگاهی بیندازیم.

اندازه مورد نظر خود را تعیین کنید:

ما در دیبامد طرفدار برابر جنسیتی هستیم. و تفاوت اندام و قدرت جسمانی مرد ها و زن ها هیچ ارتباطی به مسئله برابری جنسیتی ندارد. زن و مرد به هرحال متفاوت ساخته شده اند. مردان قطعا می توانند یک وسیله با اندازه و وزن بیشتری را نسبت به زن ها حمل کنند. بنابراین سعی کنید در انتخاب یک کوله پشتی زنانه ظرفیت کمتری را نسبت به کوله پشتی مردانه انتخاب کنید.

به عنوان مثال خانم ها بهتر است از خرید کوله پشتی های بالاتر از 70 لیتر جدن صرف نظر کنند. در حالی که در بازار کوله پشتی زنانه بالاتر از 70 لیتر هم وجود دارد که روی آن ها لیبل لیدی هم خورده است.

اگر از اندازه کوله ای که می خواهید آن را تهیه کنید، مطمئن نیستید، بهتر است از قبل پشت خود را اندازه بگیرید و با پشتی کوله مورد نظر خود مقایسه کنید.

دقت کنید که اندازه پشتی کوله پشتی زنانه باید انتهای گردن شما تا آخرین مهره کمر شما بوده و روی باسن شخص قرار نگیرد.

به برچسب لیدی کوله پشتی خود توجه نکنید:

خوب در اینجا می خواهیم یک باور قدیمی و البته اشتباه را به چالش بکشیم. این که در هنگام تهیه کوله پشتی زنانه به شما می گویند که این کوله پشتی لیبل لیدی داشته و برای خانم ها و مختص اندام آن ها طراحی شده است، می توانید به این موضوع هیچ توجهی نکنید.

در این نمونه های کوله پشتی زنانه، مدل هایی هستند که با نمونه مردانه خود هیچ تفاوت آشکاری ندارند.

این عدم تفاوت را می توانید در میان کوله پشتی های مردانه ای که برای آقایان قد کوتاه تر طراحی شده است، بیابید. که این موضوع می تواند برای آقایان هم جذاب باشد.

بنابراین توصیه می شود کوله پشتی خود را با توجه به ویژگی های اندام خودتان انتخاب کنید.

نگران محافظت از پشت خود باشید:

یکی از اصلی ترین دلایلی که کوله پشت های لیدی ابداع و به بازار عرضه شد، این بود که این کوله پشتی ها در اندازه های قابل کنترل تری هستند. به این ترتیب در این کوله ها که حداکثر تا 70 لیتر تعبیه شده اند، نمی توانید بیشتر از یک مقدار مشخص وسیله حمل کنید. این موضوع در راستای اندام طبیعی و قدرت بدنی بانوان است.

راحتی را فراموش نکنید:

همانطور که از قبل گفته شد، کوله پشتی زنانه ظرفیت کمتری دارد و همین موضوع باعث می شود سبک تر و راحتی بیشتری داشته باشد. این کوله ها از بندهای کوتاه تری ساخته شده و معمولا شانه های آن به گونه ای ساخته شده است که زیر سینه فرد قرار بگیرند.

برخی از مدل های کوله پشتی زنانه حاوی یک بالشتک کوچک در قسمت استخوان لگن هستند. همچنین انتخاب یک کوله پشتی با سیستم پشتی قابل تنظیم یک انتخاب هوشمندانه است و می تواند به راحتی شما کمک بیشتری بکند.

کافی است یک بار از کوله پشتی های یونیسکس (unisex clothes) استفاده کنید تا بدانید منظور ما در دیبامد از راحت بودن کوله پشتی زنانه چیست.

تولید کنندگان کوله پشتی زنانه:

هر تولید کننده استاندارد های خاصی را براینشان دادن اینکه یک کوله پشتی خوب را عرضه کرده، دارد و نمی توان به طور قطع به خوب بودن و بد بودن یک برند نظر داد. و تنها می توان معایب و مزایای آن ها را متناسب با آن چه که از یک کوله انتظار دارید، بررسی کرد و در نهایت به یک انتخاب درست رسید.

تا سال ها برند “دیوتر” آلمان یک برند اصیل و محبوب در تولید کوله پشتی های زنانه بوده است. اما متاسفانه قیمت بالا و کمیاب شدن این کوله پشتی ها باعث شده است دیگر به میزان قبل در دسترس علاقه مندان قرار نگیرد.

در این میان کوله پشتی های The North Face Banchee  یک انتخاب مناسب برای کوله پشتی هستند.

دوام بالا، قیمت کم:

این نکته همان چیزی است که نه تنها در انتخاب یک کوله پشتی زنانه ذهن ما را به خودش درگیر می کند بلکه در انتخاب هر مدل لباس زنانه دیگر هم به سراغ ما می آید و تا زمانی که نتوانیم بر روی این مسئله با خودمان به توافق برسیم، دست از سرمان برنخواهد داشت. توصیه می کنیم در این صورت حتما برندهایی را که فروشنده به شما معرفی می کند را به خوبی بررسی کنید و البته این را هم بدانید که به قول معرف همان قدر که پول بدهید، آش هم میگیرید.

متناسب با سفر خود انتخاب کنید:

قطعا یک کوله پشتی مخصوص طبیعتگردی با یک کوله پشتی  مخصوص پیاده روی تفاوت دارد. از ان قبیل می توانید به تفاوت های یک کوله پشتی مسافرتی جهت حمل وسیله در یک سفر تفریحی هم توجه کنید.

هر چه قدر که زمان استفاده شما از یک کوله پشتی بیشتر و بیشتر می شود. شما باید بیشتر به استاندارد بودن کوله پشتی خود توجه کنید.