مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلاه زنانه

کس فکرش را نمی کرد که کلاه زنانه دوباره برگردد. کلاه ها در واقع معشوقه های دنیای مد هستند. اگر به تازگی مجلات و بلاگ های دنیای مد را بررسی کرده باشید، دیده اید که افراد معروف و ستارگان سینما مجددا کلاه ها را به عنوان یک اکسسوری زنانه به طور جدی پذیرفته اند.

کلاه ها تنها برای زیبایی و جلوه مضاعف لباس های شما نیستند. بلکه برای محافظت از سر شما در برابر سرمای هوا، ضربات احتمالی وارده به سر، محافظت شما در برابر اشعه خورشید و باد و باران، طراحی و ابداع شده اند.

ما در دیبامد به شما کمک می کنیم تا اگر در انتخاب یک کلاه مناسب به گزینه های کمتری رسیده و اگر می خواهید حتما آن ها را با سایر لباس زنانه خود امتحان کنید، دیگر با خواندن ویژگی های آن ها از انتخاب خود مطمئن شوید:

کلاه منگوله دار:

مهم نیست که در کجای دنیا به این مدل از کلاه زنانه چه گفته می شود، اما در اینجا ما آن را به عنوان یک کلاه منگوله دار می شناسیم. این سبک احتمالا محبوب ترین نمونه از کلاه زمستانی برای خانم هاست. این کلاه بافتنی زنانه با داشتن منگوله ای در انتهایی ترین قسمت خود با داشتن ظاهری غیر رسمی اما دلربا، تکمیل کننده مناسبی برای استایل های زمستانی لباس زنانه محسوب می شود. نام دیگر این کلاه زنانه، pom pom است.

کلاه زنانه پهلوی:

کلاه های دوره دار که به کلاه های پهلوی معروف هستند ، در گذشته نماد مردان بود که در فدراسیون می پوشیدند. اما امروزه خانم هایی که به ظاهر خود اهمیت می دهند از این کلاه زنانه در میان سایر اکسسوری های خود می پوشند.

این کلاه در طول تاریخ توانسته است به زنانی که آن را می پوشند، حس اعتماد به نفس و شجاعت را منتقل کند.

ما در دیبا مد طرفداران پروپاقرص این کلاه هستیم. بعد از پخش سریال شهرزاد این کلاه ها خواهان زیادی پیدا کرد.

اگر نگران این هستید که چگونه بتوانید با این کلاه سایر گونه های لباس زنانه را هماهنگ کنید، تنها کافی است خودتان را در حالی که این کلاه را بر سر گذاشته اید به همراه یک بلوز زنانه و یک سرهمی جین تصور کنید.

نام دیگر این کلاه کلای فدورا می باشد.

کلاه زنانه لبه دار پهن:

این کلاه ها که به نماد یک گاوچران تبدیل شده اند، می توانند از شما در برابر اشعه خورشید محافظت کنند. کمک کنند تا در استایل بوهمی خود بهتر جا بیفتید و از داشتن این اکسسوری زنانه لذت ببرید.

معمولا برای ساخت این کلاه زنانه از پارچه های ضخیم و محکمی استفاده می شود. همچون پشم، نمد و یا مخمل کوبیده. در هر حال این کلاه در هنگام قدم زدن در محیط روستایی، حس طراوت و جسارت را به شما منتقل خواهد کرد.

از این کلاه (hat) در دنیای مد با نام دیگر کلاه فدورای بزرگ یاد می شود.

کلاه نقابدار:

این کلاه زنانه که در واقع یک الگو برداری از کلاه های دانش اموزان مدارس است، بسته به رنگ خود از پارچه و با مدل خاصی ساخته می شوند. در زمان های گذشته این کلاه که از آن به عنوان یک کلاه مادربزرگی یاد می شد، در فرانسه آنقدر طرفدار پیدا کرد که حتی دختران نوجوان نمونه پشمی این کلاه را با مارک چنل که یک زنجیر طلایی نیز به آن وصل بود با لباس مجلسی می پوشیدند.

کلاه های خز:

وقتی که می خواهید یک با لباس های شیک و به روززمستانی خود، یک استایل رسمی و جدی داشته باشید، می توانید از این کلاس ها بهره بگیرید. کلاه های خز یکی از نمونه های موفق کلاه زنانه می باشد که هیچ گاه قدیمی نمی شود واز مد نمی رود.

فقط اگر شما هم مثل ما نگران محیط زیست و حیوانات بی گناهی هستید که برای درست شدن این کلاه ها کشته می شوند، لطفا از خرید آن ها اجتناب کنید و در صورت اضطرار به استفاده از این کلاه ها، از جایی آن را موقتا کرایه کنید.

کلاه های بال دار:

یکی از نمونه های کلاه زنانه زمستانی همین کلاه های بال دار هستند. در واقع منظرو از بال، دو لبه بلند تر از کلاه است که بر روی گوش های فرد قرار می گیرند و به گرم نگه داشتن گوش ها کمک می کنند. برای حفظ گرمای بیشتر معمولا این کلاه ها از دو لایه ساخته می شوند. یک لایه خز دار که نمونه های اولیه آن از پوست خرگوش ها درست میشده و لایه رویی که می تواند از هر پارچه ای اعم از چرم تا پشمی را شامل شود، تشکیل شده است.

این کلاه زنانه به عنوان کلاه سنتی شکارچیان هم شناخته می شود. و در روزهای سر و برفی زمستان دوست خوب سر و گردن شماست.

کلاه نظامی:

از جلو نظام! این نوع کلاه مخصوص خانم های جدی و جسور است. یک الگو برداری زیبا از کلاه های نظامی و ارتشی است و عموما در استایل های خیابانی و نیمه رسمی به کار می آید. اگر عکس کاپیتان کشتی ها، خلبانان و یا سربازان جنگ جهانی دوم را به خاطر آورید. به نمونه های اولیه و اصیل این کلاه زنانه پی می برید.

این کلاه در ابتدا به دلیل هم دردی خانم ها با سربازان جنگی و همچنین رشد و استفاده بیشتر فرم های لباس مردانه در میان لباس بانوان بود. اما در واقع هیچ کس فکر نمی کرد که این موضوع برای همیشه در میان لباس های زنانه ماندگار شود.

یک نوار پارچه ای ضخیم که می تواند از جنس ربان، چرم و یا مخمل باشد به در پایه کلاه قرار گرفته و به تزیین بیشتر آن کمک کند.

کلاه ساده:

معمولا نمونه های بافتنی کلاه ساده را دیده اید. یک کلاه زنانه ساده که در بخش انتهایی گره خورده و در واقع در قسمت لبه برگشته است، از واجب ترین نمونه های کلاه زنانه است که هر کسی باید یکی از آن ها را در کمد لباس خود داشته باشد.

اما چرا داشتن آن واجب است؟ همواره به این نکته نوجه کنید که زمان زیادی برای لباس پوشیدن نخواهید داشت. بنابراین داشتن این کلاه زنانه مه به راحتی پوشیده می شود و می تواند موهای شما را نیز بپوشاند، یک راه حل فوق العاده برای این مشکل است.

کلاه ساده معمولا به شما یک ظاهر جذاب و جوان را می سازد و برای تنوع هم که شده کلاه های مفیدی هستند.

کلاه تنبل:

کاملا از ظاهر این کلاه زنانه پیداست که چرا به آن کلاه تنبل می گویند. این کلاه در واقع با آویزان بودن قسمت انتهاییش ظاهری آرامش بخش و غیر رسمی را نشان می دهد که کاملا مناسب آخر هفته های زمستانی و برفی به همراه یک کت پف دار است.