مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

هدبند زنانه

هدبند ها (headbands) یک از ساده ترین اکسسوری زنانه مخصوص مو هستند که در عین سادگی و کوچکی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. در این تنوع بی پایان نمونه های هدبند که به آسانی بسته می شوند تا مدلهای رنگی که انتخابشان می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. با این حال هدبند در کارایی خود که در ادامه این متن آمده است، می تواند یک وسیله خوب برای حالت بخشیدن به موها نیز باشد.

انواع هدبند زنانه:

این اکسسوری زنانه در شکل ها، فرم ها، رنگ ها و سایز های گوناگونی وجود دارد، از هدبندهای پلاستیکی نازک گرفته تا هدبندهایی که معمولا به صورت باند و پهن هستند، و یا هدبند هایی که از داخل شان یک سیم رد می شود که برای نگه داشته شدن هدبند ها روی سر بسیار مفید هستند. در ادامه انواع هدبند های زنانه به تفصیل آمده است:

هدبند زنانه چرمی:

گاهی از چرم برای ساخت هدبند های زنانه استفاده می شود. در این حالت معمولا هدبند ها را به صورت دستی تهیه می کنند و کمتر نمونه کارخانه ای آن پیدا می شود. جیر و چرم می توانند ایستایی بیشتری برای یک هدبند ایجاد کنند.

هدبند زنانه پلاستیکی:

هدبند هایی پلاستیکی به صورتی که خود آن شانه های ریز داشته و اصطلاحا لبه دار است و با طرح های مختلفی مثل گرد یا به شکل موج نیز در بین هدبند های زنانه بسیار طرفدار دارد. این مدل از هدبند به دلیل پلاستیکی بودن می تواند در رنگ های بسیار متنوعی طراحی و عرضه شود. همچنین براق یا مات بودن و یا تزیین آن با مروارید و نگین می تواند به تنوع این محصول کمک زیادی کرده است.

هدبند زنانه 1:

شاید بیشترین نمونه ای دردیده شده در میان هدبند ها، همین نمونه ای پارچه ای آن ها باشد. هدبند های 1 در میان انوع هدبند مردانه هم طرفداران بیشتری دارد. این مدل سبک بوده و به راحتی می توان آن را به هر حالتی که مطلوب شما باشد، گره بخورد و یا رنگ و طرح داشته باشد. الگوهایی که برای هدبند های 1 وجود دارد، آن ها را از رسته هدبند جدا کرده و با نام دیگری با عنوان “توربان” شناخته می شوند.

هدبند زنانه دندانه دار:

برآمدگی هایی که مانند شانه برای نگه داشتن مو ها ممکن است بر روی هدبند ها وجود داشته باشد، می تواند کارایی هدبند زنانه را افزایش دهد. به این منظور برای داشتن این هدبند ها عموما آن ها را از چرم و یا پلاستیک می سازند.

هدبند زنانه فانتزی:

به تازگی نمونه هایی متنوع و مختلف برای هدبند های زنانه به بازار عرضه شده است که جنبه سرگرمی و شوخی دارند. آن ها به شکل گوش های حیواناتی چون روباه، گربه و یا شاخ گوزن های شمالی هستند. همچنین نماد هایی چون فلش و شاخ های شیطانی هم در بین این نمونه ها دیده می شود که می تواند با لباس زنانه مخصوص به خود در مهمانی ها و جشن های بالماسکه زیبا و بامزه به نظر بیایند.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی دیبا مد انواع مدل های هدبند زنانه را از نمونه های پلاستیکی آن گرفته تا نمونه هایی که با جزئیات ساده و جزئی تزیین شده اند و بدون لوازم جانبی دیگری هستند، انتخاب کنید و جهت سفارش آن اقدام کنید.

تغییرات دلخواه با یک هدبند زنانه:

همواره آن چیزی که از بستن یک هدبند در ذهن ما می آید، روش کلاسیک آن است که تنها کمی موها را با آن ها به عقب ببریم و شاید رنگ آن را با سایر لباس های خود هماهنگ کنیم. اما در این جا مدل هایی را بررسی می کنیم که شما می توانید به راحتی با آن با یک هدبند زنانه در ظاهر خود تنوع دلخواهتان را ایجاد کنید.

هدبند زنانه در یک استایل کژوال:

بهتر است هنگامی که می خواهید یک استایل کژوال داشته باشید از زیورآلات کمتری استفاده کرده و بعلاوه از هدبند های 1 استفاده کنید. به این ترتیب که کمی انتهای آن را محکم کرده و از انتها آن را به عقب بکشید. اگر کمی هدبند شما از قسمت جلوی سرتان شل تر باشد، موها در جلوی سر کمی فر خورده و جلوه راحت و وار رفته ای به خود می گیرند که می تواند برای یک استایل راحت و غیر رسمی زیبا و مناسب باشند.

همچنین میتوانید با یک تکه پارچه و یا روبان بلند که در انتهای گره بخشی از آن آویزان است و در بین موهای انتهایی سر رها شده است باز هم به داشتن ظاهری متفاوت در یک استایل کژوال کمک کنید.

هدبند زنانه در کنار لباس های مهمانی:

با تزئیناتی چون مروارید دوزی و سنگ دوزی می توانید بر روی تکه های چرمی و یا باندانا ها یا حتی روسری هایی که محکم و ضخیم هستند، یک هدبند منحصر به فرد برای داشتن ظاهری ایده آل داشته باشید.

هدبند های گل دار:

هیچ هدبند زنانه ای به زیبایی و فوری بودن هدبند های گل دار نیست. این هدبند ها را می توانید با گل های طبیعی و با مصنوعی برای مراسم ها و مجالسی چون عروسی ها و مهمانی هایی که در فضای آزاد و عصرانه هایی که در یک باغ برگزار می شود استفاده کنید.

انتخاب هدبند زنانه :

درست است که هر هدبندی را باید برای یک استایل خاص انتخاب کرد اما باز هم مواردی چون میزان بلندی و کوتاهی موهای شما و همچنین مولفه های دیگری می تواند بر روی انتخاب هدبند زنانه تاثیر گذار باشد.

برای موهای پرپشت:

اگر موهای شما پر پشت و بلند است، پس وزن قابل توجهی دارند و شما باید برای نگه داشتن آن ها از یک هدبند ضخیم و محکم استفاده کنید. موهای مجعد ممکن است حتی به هدبند ضحیم تری احتیاج داشته باشند.

در هرحال برای بستن این مدل از موها نیاز به هدبندهایی با عرض زیاد تر حد معمول است.

برای موهای کوتاه:

بهتر است در این حالت از هدبند هایی استفاده کنید که در بالاترین نقطه از سر شما قرار گرفته باشد و نزدیک به پیشانی باشد. به این ترتیب می تواند هم موها را مجکم نگه داشته و هم چندان مزاجمتی برای شما نداشته باشد. گاهی رها کردن بخشی از موها در اطراف هدبندی که روی سر خود بسته اید می تواند سلیقه ای بوده و کمی جلوه ای تازه به صورت شما ببخشد.