مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

صندل زنانه

امروزه دیگر مدل های گوناگونی از “صندل زنانه”  وجود دارد. تنها می تواند این موضوع شما را گیج و سردرگم سازد که چگونه این صندل ها را برای استایل ها و در کنار دیگر لباس زنانه های خود انتخاب کرده و به پا کنید. در این نوشتار ما با بررسی جزئیات دقیق و تا آنجا که ممکن بوده در مورد چگونگی این تناسب صندل زنانه با پاهایی که قرار هستند با آن ها زیبا تر به نظر برسند، صحبت کرده ایم.

برخلاف بسیاری از طراحان مد انتخاب صندل ها به راحتی مورد نظر شما و شکل یکتای کف پای شما بستگی دارد. بنابراین این نوشتار را بخوانید اما از تجربه خود هرگز در انخاب این اکسسوری زنانه غافل نشوید. امیدواریم تنها با خواندن این مقاله بتوانیم تعداد انتخاب های شما را برای خرید یک صندل زنانه خوب حداقل به 2 یا 3 مورد محدود کنیم:

مکان پوشیدن صندل زنانه:

همواره برای یافتن صندل مناسبی که می خواهید آن را خریداری کنید به مکانی که قرار است آن صندل را رد آنجا به پایتان کنید، دقت کنید. اگر شما یک باستان شناس هستید که می خواهید یک جانور دفن شده را کشف کنید و به این ترتیب تا عمق زیستگاه گلی و مرطوب آن جانور راه بروید، با اینکه می خواهید تنها برای لذت بردن از یک پیک نیک تابستانی به جای کفش پیاده روی از یک صندل زنانه برای راه رفتن بر روی چمن ها استفاده کنید، شرایط کاملا تغییر می کند. پس این موضوع را حتما به خاطر داشته باشید که همانطور که هر هدفی کفش خود را می خواهد، مکان های مختلف نیز به صندل متناسب با خود احتیاج دارد.

فعالیت مورد نظر خود را انتخاب کنید:

تاکنون آزمایش های متنوعی برای پیدا کردن کفش زنانه و صندل زنانه مناسب با فعالیتی که خانم ها دارند، ابداع و انجام شده است. به عنوان مثال محصولاتی که تولید می شوند متناسب با یک پیاده روی در فضای شهری، یا به عنوان یک فعالیت جدی ورزشی و همچنین طبیعت گردی و احیانا انجام فعالیت های آبی هستند.

خوب است بدانیم که صندل هایی که ما میخریم، در یکی از این سه دسته قرار گرفته اند. البته نمونه هایی هم هستند که احیانا در دو یا هر سه دسته جای می گیرند و این نمونه به صندل زنانه نادر شناخته می شود.

صندل زنانه مناسب پیاده روی در فضای شهری:

یک صندل زنانه تابستانه ساده و معمولی می تواند در این دسته قرار بگیرد که شما آن ها را در هوای گرم به صورت روزانه به پا می کنید و به فعالیت های معمول خود رسیدگی می کنید. وقتی که یک صندل زنانه را برای مصارف مورد نظر خود رد فضای شهری انتخاب می کنید، بیشتر از هر چیزی دو مشخصه سبک بودن و راحتی صندل ها به نظر می آید.

معمولا افرادی که در این دسته به دنبال یک پاپوش مناسب هستند، به این نکته توجه دارند که یک صندل راحت را انتخاب کنند تا مهربان تر و ملایم تر به نظر برسند، به جای آنکه ظاهر پرخاشگر داشته باشند و با گرمای تابستان مقابله به مثل کنند. از آنجایی که در فضاهای شهری، آسفالت و سنگ فرش های ایمنی وجود دارند و پاها از امنیت بیشتری برخوردارند،گاها صندل زنانه لژ دار هم توسط خانم ها انتخاب می شود که می تواند با یک دامن شلوغ و میدی، استایل زیبایی را می سازد.

بهترین انتخاب صندل شهری:

برای انتخاب در این مورد ما گزینه ای را پیشنهاد می کنیم که کمی براق و شیک است تا بتواند به خوبی به شما برای برآورده کردن اهدافتان خدمت کند. یک صندل سبک که دارای کفی های نازک و مینیمالیستی است. پس اگر به دنبال گزینه ای هستید که توانید آن را با طیف گسترده ای از لباس های خود بپوشید از یک صندل راحت و سبک و شیک استفاده کنید. اگر در یک منطقه کوهستانی زندگی می کنید، این که صندل شما یک لژ مناسب داشته باشد، موضوعی مهم و حیاتی به حساب می آید .

صندل های مناسب طبیعتگردی و فعالیت ها یآبی:

کسانی که به دنبال یک صندل زنانه مناسب برای راه رفتن در طبیعت هستند و حتی گاهی می خواهند که با صندل های خود در رود خانه شنا کرده و یا در آبهای روان قدم بزنند بهتر است دو مشخصه قدرت و مقاوت در برابر آب را مد نظر خود قرار دهند. در این جا دیگر صندل زنانه تنها یک اکسسوری زنانه ساده به حساب نمی آید. بلکه برای طبیعت گردان، قایق ران ها و همه آنهایی که می خواهند در یک محیط گرم و مرطوب پیاده روی داشته باشند، ضروری و غیر قابل چشم پوشی است.

برای بهبود عملکرد شما در این محیط ها و اینکه بتوانید ایمنی خود را در یک سطح مرطوب افزایش دهید، بهتر است از صندل هایی استفاده کنید که آج دارند و همچنین به سرعت خشک می شوند. داشتن بندهایی که به خوبی در اطراف صندل های شما تعبیه شده است و همچنین کشش این بندهای چسب دار، برای انعطاف پذیری و استحکام بیشتر پاهای شما ضروری هستند.

بهترین انتخاب صندل آبی:

یک صندل زنانه که می تواند برا یانجام فعالیت های آبی مناسب باشد، یک کفی متناسب با برآمدگی ها و فرورفتگی پاهای شما دارد. جلوی آن بسته است و با بندهایی که در اطراف پنچه پا دارد ایمنی پای شما را تضمین می کند. یک طراحی میمینال، خشک شدن سریع و امکان مناسبی که برای بیرون رفتن شن و آب از داخل صندل وجود دارد، مشخصه های یک صندل خوب زنانه برای فعالیت های آبی ست.  دیگر با این ویژگی ها به راحتی می توانید ماجراجویی کنید.

صندل های مناسب برای پیاده روی:

در روزهای گرم تابستان و در مواقعی که می خواهید کیلومتر ها پیاده روی کنید و در واقع یک فعالیت ورزشی داشته باشید، بهتر است به جای یک کفش ورزشی به دنبال یک صندل زنانه خوب برای انجام فعالیت های ورزشی مخصوصا پیاده روی باشید.

برای این منظور نباید چندان نگران این موضوع بوده باشید، که کمی از انگشتان شما از صندل جلو بازتان بیرون آمده و خورشید آنها را ببیند. با آنکه انتخاب کف صندل (sandal) متناسب با زمینی است که در انجا قصد پیاده روی دارید، اما جنس کف آن باید به گونه ای باشد که سبک بوده و فشار پای شما را به خوبی به زمین منتقل نماید. به این منظور که در حالت ایده آل می تواند وزن زیادی را تحمل کند در حالی که خودش وزن زیادی ندارد. همچنین انعطاف پذیری صندل زنانه ای که مخصوص پیاده روی است، بسیار مهم و اساسی است.

بهترین انتخاب صندل برای پیاده روی:

جسور باشید، همانطور که می خواهید از یک صندل برای انجام فعالیت ورزشی خود استفاده کنید. بگذارید یک صندل تسمه دار به راحتی به پای شما بنشیند. کف آن نرم بوده و انعطاف پذیر آن از فشاری که به کمرتان وارد می شود جلوگیری کند. اگر در منطقه ای خشن و صخره ای تصمیم به پیاده روی گرفته اید لطفا از پوشیدن صندل زنانه جلو بسته غافل نشوید. و اگر می خواهید خورشید پاهایتان را نوازش کند هرگز از پوشیدن صندل های باز و عریان خجالت نکشید.

در هر حال ما در دیبا مد تلاش می کنیم تا بهترین نمونه های صندل زنانه را برای شما فراهم کنیم.