مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

شال گردن زنانه

به یک شال گردن زنانه تنها یک لباس برای پوشاندن دور گردن و گرم نگه داشتن صورت خود نگاه نکنید. شال گردن ها یک اکسسوری زنانه کاملا کاربردی در کمد لباس شما هستند. این مسئله کاملا منطقی به نظر می رشد که بخواهید چند نمونه شال گردن زنانه با مدل ها و رنگ های متنوع داشته باشید.

شال گردن ها تنها برای حفظ شما در برابر باد های سرد نیستند. شما می توانید از یک شال گردن بافتنی از پوست خود حتی در برابر تابش اشعه آفتاب پاییزی هم محافظت کنید. با پوشیدن شال گردن ها جلوه لباس های خود را هم تغییر می دهید و کمی محافظه کارانه تر به نظر می رسید.

شال گردن زنانه نیازی به هماهنگی ندارد:

شاید کمی دور از انتظار شما باشد که بگوییم شال گردن تنها اکسسوری زنانه است که نیازی به ست بودن رنگش با رنگ سایر لباس های شما ندارد. جسور باشید و از این لباس زنانه جانبی برای تنوع هم شده است با اعتماد به نفس بالا استفاده کنید.

همه ما دوست داریم قوانین مربوط به هماهنگی رنگ های لباس مان را به خوبی رعایت کنیم. حتی خیلی از ما نسب به این موضوع نگران و مضطرب هستیم. اما خوب است بدانیم که این امر کمک چندانی در انتخاب شال گردن نمی کند. تنها مدل شال گردن زنانه است که می تواند موثر بوده و به زیبایی بیشتر استایل ما کمک کند. در هر حال بهتر است این موضوع را همیشه در ذهن داشته باشید که وجود قوانین انتخاب لباس، در مواردی که مربوط به انتخاب رنگ هاست، در انتخاب شال گردن دست و پاگیر است و بهتر است آن ها را از ذهن خود دور کنید.

الگوهای قدیمی:

دیگر نگران نباشید. انتخاب مدل و رنگ برای شال گردن زنانه دیگر قدیمی شده است و دیگر الگو های مکمل و غیر مکمل است که امروزه تاثیرگذار هستند. در ادامه به چند نکته در انتخاب شال گردن اشاره می کنیم:

شال گردن شما باید با رنگ صورتتان هماهنگی داشته باشد:

این که رنگ شال گردن زنانه شما با رنگ پوست صورت شما تطابق داشته باشد، یک امر مهم و غیر قابل انکار است. انتخاب رنگ ها و الگوهایی که می تواند به عنوان رنگ های مکمل در کنار رنگ پوست و همچنین رنگ موی شما قرار گیرند، رنگ های کلیدی در انتخاب شال گردن به حساب می آیند.

اگر شما این قضیه را رعایت کنید به راحتی می توانید از لباس هایی به عنوان لباس زنانه اصلی خود استفاده کنید که چندان به شما نمی آمده و یا با رنگ پوست شما تطابق ندارد.

به عنوان مثال اگر از پوشیدن لباس های مشکی به این دلیل که رنگ پریده و افسرده به نظر می رسید، واهمه دارید، می توانید از یک شال گردن زنانه به رنگ مکمل پوست خود استفاده کرده و در نهایت لباس های مشکی خود را با آن بپوشید. این می تواند حتی برای شما یک استایل شیک و رویایی بسازد و به اعتماد به نفس شما هم بیفزاید.

از رنگ روشن شال گردن های خود لذت ببرید:

ممکن است شما از پوشیدن یک شال گردن زنانه طرح دار آن هم به رنگ روشن خجالت بکشید. اما اگر بر این ترس خود فائق آیید، خواهید توانست از پوشیدن این شال های روشن با یک بلوز زنانه ساده و یک رنگ لذت ببرید. همان طور که آقایان با یک پیراهن مردانه چهارخانه و یا طرح دار خودیک کراوات ساده می پوشند، شما هم می توانید همین اصل را در تطابق شال گردن و سایر لباس های خود به کار گیرید.

ساخت یک استایل کلاسیک:

همواره شال گردن ها برای محافظت از ما در برابر سرما و برودت هوا به کار نمی روند. شما فکر می کنید که چرا باید هری پاترهمواره یک شال گردن پوشیده باشد؟ جواب آن تنها یک چیز است و آن داشتن یک اسایل کلاسیک و جسورانه است.

شال گردن زنانه پشمی با آنکه نرم و راحت است و می تواند خیلی گرم باشد، اما با پوشاندن آن یک احساس خوب و دنج به سراغ شما می آید که چیزی مثل مور مور شدن است. در زمستان های سرد و هوای تنبل پاییزی، شال گردن های پشمی و بافتنی یک انخاب مناسب برای ساختن ظاهری شیک و منحصر به فرد است.

مناسب برای سفر:

شال گردن زنانه به خاطر ظاهر نرم و الیاف جذاب خود، زیبایی و شیک بودن لباس های شما را دو چندان می کند. شال گردن ها با توجه به اینکه می توانند با پارچه ها و مدل های مختلفی طراحی شوند، برای هر آب و هوا و مکانی مناسب هستند. اما گاهی در سفر هایی که می کنیم و نگران تغییرات کوچک اما حیاتی برای تنوع بخشیدن به استایل خود داریم گزینه ای مناسب تر از بردن یک شال گردن با خود نداشته باشیم.

آنچان که آدری هپبورن در فیلم صبحانه در تیفانی برای خود با جواهرات دریک استایل کلاسیک دیده می شود.

روش های بستن شال گردن زنانه:

راه های زیادی برای بستن یک شال گردن زنانه وجود دارد تا به بهترین ظاهر مورد نظر خود برسید. به این ترتیب می توانید حتی از دیگر اکسسوری های زنانه چون حلقه شال و یا بستن گره های متنوع بهره جویید. برای این امر می توانید در فضای مجازی هم جستجو کنید زیرا آموزش های گوناگونی برای این موضوع به انتشار رسیده است.

مثلا یک گره ساده که از دو لایه کردن شال گردن زنانه به دست می آید و نیاز به تلاش و پیچ و تاب اضافه ای ندارد و همچنین استفاده از یک حلقه که با کمک آن می توانید زیبایی شال گردن خود را دو برابر کرده و شیک تر به مظر بیایید، موثر و جا افتاده است.

حلقه “پریتزل”:

یکی از حلقه های معروف در بستن شال حلقه “پریتزل” است . برای داشن حلقه پریتزل باید شال گردن (scarf)خود را دو دور، دور گردن خود بپیچید. از حلقه ای که بر روی گردن خود ایجاد کرده اید، به جای رد کردن هر دو انتهای شال، یک انتهای آن را از حلقه رد می کنید و انتهای دیگرآن را از روی حلقه و از طرف دیگر می کشید.

گره ساده شال گردن :

برای این گره لاز م است شال گردن را دور گردن خود آویزان کنید. گره ای را نزدیک به یک انتهای شال گردن زده و سپس انتهای دیگر را از طریق آن گره بکشید. حتی با انتهای گرده زده آن را بسازید.

مناسب با مدل موهای شما و استایلی که برای خود انتخاب کرده اید می توانید از حلقه ها و گره های مختلفی جهت بستن شال گردن زنانه خود استفاده کنید. همچنین قد شال گردن خود را و مقدار حجیک بودن آن را متناسب با لباس خود انتخاب کنید . یک لباس لاغر و کم حجم اگر با یک شال گردن کلفت پوشیده شود، بدنما و بی معنی است.

شما بخواهید شال گردن زنانه خود را با لباس تان تطبیق دهید، ما در دیبامد در کنار شما هستیم 😉