مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه

همواره یک ژاکت زنانه در زمره لباس های فوق العاده شیک و مطابق با مد روز است. این لباس زنانه که مناسب فصل بهار و پاییز است برای فصل زمستان دیگر یک ضرورت به حساب می آید. هنگام پوشیدن ژاکت نیاز به لوازم جانبی زیادی ندارید. تنها کافی است با چکمه و کمربند ی همرنگ با چکمه ها و یک دامن زنانه آن را هماهنگ کنید.

معمولا در فصل پاییز می توان آن را بر روی لباس های تابستانی پوشیده و یک استایل راحت و جذاب داشته باشید.

در این مقاله سعی می کنیم تا روش هایی را برای پوشیدن ژاکت زنانه به همراه نکاتی در جهت حفظ و مراقبت از آن را عنوان کنیم.

پوشیدن ژاکت زنانه برای پاییز و زمستان:

عموما ژاکت  جزو آن درست از انواع لباس زنانه است که می توانید آن را به دفعات بسیار امتحان کنید. پوشیدن یک ژاکت  آن هم به دفعات، بازتاب چندانی در اذهان اطرافیانتان نخواهد داشت.

معمولا ژاکتی را که برای فصل پاییز انتخاب می کنید، می تواند کمی اورسایز بوده و حالت گشاد و راحتی داشته باشد. پوشیدن ژآکت برای زمستان در مهمانی ها و در خانه به عنوان لباس راحتی یک انتخاب عالی و در بردارنده یک استایل کلاسیک است.

کمربند با ژاکت:

روش های زیادی برای پوشیدن یک ژاکت به همراه سایر لباس ها وجود دارد. اما از میان همه آن ها انتخاب یک کمربند و بستن آن زیر ژاکت می تواند استایل خاصی به شما ببخشد. در نمونه هایی که در ژورنال های اروپایی دیده می شود پوشیدن یک کمربند پهن روی ژاکت به طوری که روی کمرتان چین های بیشتری روی ژاکت نمایان باشد، از دیگر مدل های همراهی کمربند با ژاکت زنانه ارجحیت دارد.

استفاده از اکسسوری ها با ژاکت:

در صورتی که شناخت کافی از مدل های مختلف و سبک ها و استایل های لباس داشته باشید، استفاده از انواع اکسسوری زنانه به همراه ژاکت بلامانع است.

اکسسوری های دست ساز در ترکیبی که در آن ژاکت زنانه هم وجود دارد، یک ترکیب لباس راحت و زیبا برای پیاده روی های بعدازظهر در میان برگهای طلایی و زیبای پاییزی به حساب می آید.

موارد گوناگونی برای بهتر کردن ظاهر ژاکت به همراه اکسسوری ها وجود دارد. به عنوان مثال هنگامی که یک ژاکت یقه هفت پوشیده اید می توانید آن را با یک گردنبند کوتاه و پرزدار و هنگامی که  یک ژاکت زنانه جلوباز پوشیده اید می توانید آن را با یک جفت گوشواره های آویزان شده جفت شده ست کنید.

روسری ها به راحتی با لباس شما ست می شوند:

از مدل های مختلف روسری زنانه نیز غاقل نشوید. روسری ها علاوه بر گرم نگه داشتن بیشتر شما، می توانند ظاهر بهتری برای ژاکت هایی که بر تن می کنید ایجاد کنند.

پوتین های چرمی با ژاکت زنانه:

در پاییز و زمستان می توانید با پوشیدن ژاکت  به همراه شلوار زنانه جین و چسبان به همراه پوتین ها و یا ساق بند های بلند چرمی، یک استایل جذاب و چشم گیر داشته باشید. در این استایل از پوشیدن شلوار های طرح دار و ژاکت های طرح دار اجتناب کنید. زیرا عموما در این استایل که یک مدل کلاسیک و مینیمال به حساب می آید، در آن چندان طرح های شلوغ جایگاهی ندارد.

ژاکت های زنانه بلند و گشاد با یک شلوار جین و چکمه های ساق بلند، بعلاوه گرمی و راحتی که دارند، شیک و چشم گیر هستند.

جوراب شلواری با ژاکت:

پوشیدن ژاکت به همراه شلوار و یا جوراب شلواری می تواند جلوه خاصی به استایل شما بخشد. یک جفت جوراب شلواری  رنگی می تواند به یک ژاکت چسبان وتنگ جلوه خاص و زیبایی ببخشد. ساق شلواری های روشن در فصل های پاییز و زمستان، طرح های روی ژاکت شما را می تواند زنده کند. می توانید یک ژاکت اورسایز بلند را به راحتی تنها با یک جوراب شلواری و یا شلوار زنانه تنگ ست کنید.

همچنین پوشیدن جوراب شلواری زنانه طرح دار نیز به همراه یک ژاکت ساده خالی از لطف نیست.

یک جوراب شلواری طرح دار می تواند علاوه بر هماهنگی بهتر با یک ژاکت ساده، احساس رضایت خاطر را برای ایجاد یک استایل کژوال زیبا برایتان به وجود آورد. به عنوان مثال یک ژاکت زنانه بلند و سبز را با جوراب شلواری های مشکی، بنفش، سبز و یا زرد تصور کنید. این پوشش می تواند الهامی از رنگ های طبیعت در یک دشت پر از گل بهاری باشد و در روزهای سرد پاییزی گرم و مطبوع به نظر بیاید.

در روزهای پاییزی و زمستانی از پوشیدن جوراب، جوراب شلواری و شلوار چسبان با رنگ های روشن واهمه نداشته باشید. به عنوان مثال یک ژاکت سبز با گل هایی سفید می تواند با شلوار سفید ترکیب زیبایی را به دست دهد.

ترکیب ژاکت زنانه با شلوار جین 

پوشیدن شلوار جین به همراه ژاکت ها جزو یکی از زیباترین استایل های کژوال و زیبا است که در هر شرایطی می توان آن را امتحان کرد. انواع مختلف شلوار جین را می توان با مدل های متنوع ژاکت زنانه انطباق داد و ترکیب های زیبایی به وجود آورد. مدل های مختلف ژاکت به همراه مدل های متنوع شلوار جین می توانند هرکدام ظاهری متفاوت برای شما ایجاد کند.

پیشنهاد می کنیم یک شلوار جین آبی تیره را با یک ژاکت بلند و گره دار که اور سایز هم هست، امتحان کنید. این ترکیب می تواند در یک بعد از ظهر تنبل و بارانی پاییز استایلی مناسب برای یک مهمانی خودمانی باشد.

کت های چرمی به همراه ژاکت زنانه:

اگر به دنبال یک استایل نیمه رسمی و در عین حال شیک هستید، کت های چرم می توانند به شما در این امر کمک کنند.

پیشنهاد: یک ژآکت به رنگ تیره با شلوار جین بپوشید و روی آن یک کت چرمی بر تن کنید. اگر این کت شما کمی یقه دار هم باشد که چه بهتر. یک گردنبند بلند بر گردن کنید تا ظاهر شما را بهتر کند. استفاده از دامن زنانه بلند در این شرایط هم می تواند استایل شما را به سبک بوهمی نزدیک تر کند.

امکانات نامحدود با داشتن ژاکت های زنانه با یقه های مختلف:

اصولا یقه های مختلف ژاکت می تواند استایل های متفاوتی را برا ی شما ایجاد کنند. اگر ژاکت شما یقه هفت باشد زیر آن یک شومیز زنانه بپوشید. یقه آن پیراهن را روی یقه ژاکت بیندازید و کمی از انتهای پیراهن خود را بیرون آورده به طوری که بر روی شلوار جین چسبان شما قرار گرفته باشد، به این ترتیب یک استایل نیمه رسمی زیبا را ساخته اید که می توان آن را تا حدودی جز استایل های همیشه ثابت دنیای مد به حساب آورد.

هیچ چیزی زیباتر از ترکیب پیراهن زنانه یقه دار شما با یک ژاکت یقه هفتی نیست. حتی ترکیب ژاکت با جواهرات زنانه.

شما می توانید به کمک فروشگاه دیبامد زیباترین و به روز ترین مدل های ژاکت را تهیه کرده و متناسب با سلیقه خود آن را با دیگر لباس هایتان ست کنید.