مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پولوشرت زنانه

آیا برایتان این سوال به وجود آمده است که چگونه یک پولوشرت زنانه بپوشم؟ باید بگوییم که مدل ها و الگو های مد شده می آیند و می روند اما هیچ گاه پولوشرت ها قدیمی نمی شوند. این یک لطف صنعت مد است و باید این طراحی را یک موهبت به حساب آورد.

این موهبت آن جایی به چشم می آید که دیگر حتی شما می توانید یک پولوشرت زنانه را در یک مهمانی، در یک محیط رسمی و یا هنگام ورزش اط قصل بهار تا پاییز برتن کنید. این به نظر عالی نیست؟

پولوشرت زنانه چیست؟

پولوشرت زنانه در ابتدا ببه عنوان لباس ورزشکاران حیطه تنیس و گلف طراحی شده بود. اما به مرور زمان، و ارتباط افراد سطح بالای جامعه با دیگر افراد، و استفاده بیشتر این لباس زنانه در بین اسب سواران، تقاضا برای تولید و عرضه آن در دنیای مد رواج یافت.

پولوشرت زنانه، یک پیراهن زنانه نخی با آستین های کوتاه است که یک یقه هم دارد. قبل از یقه معمولا در قسمت سجاف  سه عدد دکمه نیز تعبیه شده است. که برخی از افراد اصطلاحا به پولوشرت ها “پیراهن های سه دکمه هم می گویند” مدل های ساده، جیب دار و یا نوار دوزی شده نمونه هایی اختیاری است و از پولوشرت های طرح دار هستند.

در اندازه گیری پولوشرت زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از هرچیز این نکته را بدانید که نیازی به داشتن یک پولوشرت زنانه قدیمی نیست. همین که یک بلوز زنانه در کمد لباس شما باشد کافی است تا با آن بتوانید برای در نظر گرفتن سایز پولوشرت خود تصیم گیری کنید. اگر از یک پیراهن زنانه یقه دار نیز کمک بگیرید بهتر به نتیجه می رسید.

ابتدا با روشی که به شما می گوییم از روی پیراهن زنانه یقه دار خود، پارامتر های مورد نظر را اندازه گیری کنید و در ادامه از طریق جدولی که در انتهای این پاراگراف آمده است سایز مورد نظر خود را بیابید.

نکته : برای اطمینان از اندازه گیری دقیق، پیشنهاد می کنیم حتما لباس خود را روی یک سطح هموار و مسطح، مثل یک میز یا کف اتاق پهن کنید.

1.دور سینه:

متر را به صورت افقی در قسمت درز آستین ( زیر بغل) که به اصطلاح به آن کارور لباس می گویند، قرار دهید.

2.دور کمر:

متر را به صورت افقی بر روی قسمت میانه لباس قرار دهید تا بتوانید دور کمر خود را اندازه گیری کنید.

3.قد پولو شرت زنانه:

متر را در وسط لباس خود قرار دهید، و از درز یقه که به سحاف دکمه ها وصل شده است تا انتهای دلخواه را اندازه گیری کنید.

ضمنا ما در پشتیبانی دیبامد در کنار شما هستیم تا اگر هر گونه ابهامی برایتان در اندازه گیری پارامتر های مورد نیاز برای پولوشرت زنانه ای که قصد تهیه آن را دارید، پیش آمده است برطرف نماییم.

راه های پوشیدن پولوشرت زنانه:

این کاملا به خود شما بستگی دارد که بخواهید پولوشرت (poloshirt) را چگونه برتن کنید. اینکه دکمه های پولوشرت شما   پرسی باشند و یا معمولی، یقه پولوشرت زنانه تان حاشیه دار باشد یا نه با عث می شود شما انتخاب دیگری در انتخاب لباس شما داشته باشد.

مهمترین قسمت در انتخاب سایر لباس هایی که با پولوشرت زنانه خود می پوشید، هماهنگ بودن ظاهری این لباس هاست. آن چیزی را که همراه آن پولوشرت می پوشید، باعث می شود استایل ظاهرتان را تعیین کنید.

یک استایل کلاسیک با پولوشرت زنانه:

برای داشتن استایل کلاسیک، یک شلوار زنانه جین چسب تیره را با پولوشرت سفید بپوشید. اصولا پوشیدن شلوار با پولوشرت کمک می کند تا یک استایل کلاسیک داشته باشید پس می توانید با انتخاب مدل شلوار برای خود ظاهری کلاسیک و یا کلاسیک رسمی را به هم بزنید.

استایل کژوال با پولوشرت زنانه:

یک دامن زنانه به رنگ روشن و بلند را این بار با یک پولوشرت به رنگ تیره را با هم بپوشید.

یک ظاهر تابستانی با با پولوشرت زنانه :

برای یک ظاهر تابستانی، یک پولوشرت را با هر شلواری که می خواهید بپوشید، اما برای این ظاهر یک جفت صندل بپوشید.

داشتن ظاهری خاص با با پولوشرت زنانه :

یک دامن بافتنی جلوه ای بی نظیر و منحصر به فرد به شما می بخشد.

داشتن یک ظاهر راحت با با پولوشرت زنانه:

پولوشرت زنانه تقریبا ظاهری جدی دارد، اما اگر آن را با یک شلوارک با رنگی متناسب با پولوشرت خود بپوشید، ظاهری خنک و سبک به شما می بخشد.

از انجایی که در مورد استایل کلاسیک صحبت شد، بهتر است با هم در مورد یک نکته اساسی در انتخاب لباس های مان صحبت کنیم:

تفاوت بین تناسب لباس ها و تناسب ظاهری:

Classic Fit vs Custom Fit

اگر که شما عاشق پولوشرت زنانه هستید، احتمالا طرفدار مدل های تی شرت زنانه رالف لورن باشید و از سایر مدل های تی شرت مردانه هم لذت می برید. مردم اکثرا به فروشگاه ها می روند و از تناسب بین لباس ها سوال می پرسند. بیشتر مشتریان لباس فکر می کنند که تناسب بین لباس ها به معنی هماهنگی بین رنگ هایی است که برای لباس های خود انتخاب می کنید. اما همیشه دو نوع متناسب بودن برای لباس های شما مطرح است. ما در اینجا قرار است این تفاوت را بین کلاسیک بودن و متناسب بودن را در ذهن شما مشخص کنیم.

کلاسیک فیت یا تناسب کلاسیک چیست؟

اگر مد را یک دایره بزرگ تصور کنیم، این دایره بزرگ می چرخد و اگر چیزی در شال های قبل مد بوده است می تواند دوباره هم مد شود. به عنوان مثال همین تی شرت های کلاسیک که نمونه اش پولوشرت زنانه است، در قدیم مود بوده است و امروزه هم دوباره در بین لباس ها دیده می شود و محبوبیت دارد. به این لباس های قدیمی که مجددا رواج پیدا می کنند، اصطلاحا لباس های کلاسیک می گویند.

اگر بخواهیم ظاهری داشته باشیم که بیشتر کلاسیک باشد، فرد در ناحیه قفسه سینه، فضای بیشتری را با باز گذاشتن چند دکمه بالاتر ایجاد میکند، آستین هایش و همچنین از پشت لباس را کمی بلند ترانتخاب می کنند. این یک تناسب کلاسیک محسوب می شود. در واقع خیلی از افرادی که سن بالایی دارند و یا سالمند هستند با این سبک از لباس پوشیدن به آرامش می رسند.

به هرحال این برای پیراهن زنانه توصیه می شود که شخص در عین راحتی انعطاف بیشتری هم دارد. اما یک پولوشرت زنانه با ابعاد بیشتر، احتمالا شما را به داشتن یک ظاهر کلاسیک و عملکرد بیشتر نزدیک می کند.

کاستوم فیت یا تناسب ظاهری چیست؟

تناسب از پیش تعیین شده که احتمالا سفارشی است کمی به نسخه کلاسیک نزدیک است. این روش از تیپ زد مخصوص جوان تر ها و یا جوانانی است که می خواهند ظاهری شیک داشته و می خواهند راحی را فدای سبک و استایل کنند.

اگر کسی لاغر اندام باشد، به خاطر کم بودن دور سینه بهتر است دکمه های پولوشرت خود را بسته نگه دارد و همچنین پولوشرت بهتر است در این مدل ها کمی بالاتنه تنگ تری داشته باشد و هرچه به انتهای آن نزدیک تر شویم گشاد تر باشد.

آستین های کوتاه تر پولوشرت زنانه باعث می شود ظاهری زیباتر داشته باشیم. حتی در نمونه هایی از کاستوم فیت دیده می شود که خیلی ها دوست دارند علاوه بر تنگ تر بودن دوره سینه پولوشرت زنانه خود، این پولوشرت کوتاه تر هم باشد. کوتاه تر است.

اگر شما ورزشکا بوده و استایل بدنی فرم گرفته ای دارید، خواهید دید که یک پولوشرت زنانه که با رعایت نکته های کاستوم فیت پوشیده اید، چقد می تواند شما را بهتر و ایده آل نشان بدهد.