مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوارک زنانه

هنگامی که هوا گرم تر میشود عموما خانم ها دوست دارند در محیط های صمیمانه تری که در آن ها می خواهند شرکت کنند، از شلوارک زنانه استفاده نمایند. این لباس زنانه که جزو کوچکترین و کم حجم ترین لباس های تابستانی به حساب می آید باز هم می تواند شما را در هنگام انتخاب لباس های دیگر جهت هماهنگ کردن، به چالش بکشد. نمونه های مختلفی از آن چه که می توانید به همراه شلوارک ( shorts ) بپوشید و یا نکاتی را که در هنگام انتخاب شلوارک می تواند برایتان مفید باشد را در ادامه آورده ایم.

با شلوارک زنانه هم شیک باشید:

مهمترین قسمت پوشیدن هر لباسی چه لباس مردانه و یا چه لباس زنانه، متناسب بودن آن است. منظور از متناسب بودن، فضا و یا مکانی است که می خواهید آن لباس را بر تن کنید. در یک مهمانی دوستانه اگر تصمیم به پوشیدن یک شلوارک زنانه گرفته اید از پوشیدن تاپ های کوتاه با شلوارک تا حد امکان خودداری کنید. زیرا این کار باعث برهم زدن نظم ظاهری شما می گردد.

تناسب کمر شما با شلوارک:

از آن جایی که شلوارک زنانه یک لباس با اندازه های محدود است، نمی تواند چندان عیوب خود را در کنار سایر لباس هایی که به همراه آن می پوشید، محو نماید. بنابراین در صورت داشتن عیوبی مخصوصا گشاد تر بودن کمر شلوارک برای کمر خود حتما سعی کنید آن را برطرف کرده و یا از تهیه کردن آن خودداری نمایید.

دقت در انتخاب قد شلوارک زنانه :

قد هیچ لباسی به اندازه شلوارک زنانه حساس و گول زننده نیست. در هنگام انتخاب آن حتما به سایز و قد شلوارک خود دقت کنید. از پوشیدن شلوارک های بسیار کوتاه تا آنجا که همگام راه رفتن، جمع شده و خودتان را اذیت می کند، اجتناب کنید. به هر حال شلوارک زنانه در بین لباس های راحتی زنانه جای دارد.

لباس زیر متناسب با شلوارک:

لباس زیر خود را به گونه ای انتخاب کنید که شما را از بیرون زدگی خود از زیر شلوارک، نگران نکند. همواره در آیینه قبل از آمادگی نهایی این مسئله را زیر نظر داشته باشید.

رنگ و مدل شلوارک خود را با دیگر لباس هایتان هماهنگ کنید:

اگر روی شلوارک شما لوگو و یا آرمی چاپ شده باشد، دیگر از تیشرت ها و یا بلوز هایی با طرح های شلوغ استفاده نکنید و برعکس. بهتر است رنگ شلوارک زنانه ای را که انتخاب کرده اید، با دیگر لباس های خود هم ست کنید. به عنوان مثال اگر شلوارک شما به رنگ آبی تیره است، آیا بهتر نیست از تیشرت های مشکی و یا قهوه ای در بالا تنه دیگر استفاده نکنید؟

سعی کنید از رنگ های متضاد و روشن در هنگام استفاده از شلوارک استفاده کنید.

پیراهن های بلند نپوشید:

استفاده از تونیک زنانه و یا دیگر پیراهن های بلند به همراه شلوارک، ایده ی بدی نبوده و تا به الان قویا رد نشده است. اما آن چیزی که از ظاهر این استایل بر می آید این است که شما تنها یک پیراهن پوشیده و در پایین تنه دیگر لباسی نپوشیده اید. و به این ترتیب قضاوت ها و جلب توجه اشتباهی را به سمت خود از طرف عموم جلب می کنید.

کفشی متناسب با شلوارک خود انتخاب کنید:

به دلیل کوچکی ابعاد شلوارک، انواع اکسسوری زنانه می تواند تغییرات چشمگیری را در ظاهر این لباس به وجود آورد. پس همواره به این موضوع دقت داشته باشید که هر کفشی را بهمراه شلوارک زنانه ای که پوشیده اید، نپوشید.

در ادامه اسامی چند نوع کفش را که می توان به راحتی به همراه شلوارک بپوشید، آورده ایم:

کفش تنیس:

کفش زنانه ای که بتوان به همراه آن یک استایل زیبای تابستانی را درست کرد، یک کفش ورزشی است. اگر شما هم کفش های تنیس را دیده اید، خوب می دانید که ظرافت و زیبایی این کفش ها می تواند در کنار شلوارک، یک ظاهر تشیک و راحت تابستانی را برایتان به وجود آورد.

کفش های پاشنه بلند:

اگر می خواهید در نگاه دیگران، پاهایتان کشیده و بلند به نظر برسند، بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. در واقع شما با استفاده از کفش های پاشنه بلند می توانید توجه بیشتری را به سمت پاهای خود جلب کنید.

کفش های ساق بلند:

برای داشتن یک استایل چشم نواز که توجه هرکسی را به سمت خود جلب می کند می توانید از کفش ها ساق بلند و یا چکمه هایی که تا روی ران پا آمده اند، استفاده کنید. این چکمه ها اگر نازک باشند، می توانند به عنوان جوراب شلواری زنانه نیز به نظر بیایند.

شلوارک کوتاه خود را با جلیقه ست کنید:

حتما نیازی به پوشیدن لباس های خیل یخاص به همراه شلوارک زنانه نیستید. شما می توانید به راحتی به همراه یک جلیه که آن را روی یک تیشرت یا یک بلوز زنانه پوشیده اید، ترکیب زیبایی را ایجاد کنید. برای این منظور حتی می توانید از جلیقه و یا ژاکت های اورسایز زنانه نیز استفاده کنید.

پوشیدن جلیقه به همراه شلوارک می تواند یک ظاهر کودکانه و بانمک را برای شما به وجود آورد ؛)

اعتماد به نفس عنصری کلیدی است که می تواند هر لباسی را زیبا نمایش دهد. پس اگر در جمعی شلوارک پوشیده اید نگذارید نگاه های منفی و یا کلام دیگران در رابطه با لباستان، حس مقبولیت شما نسبت به خودتان را کم کند.

در ادامه این مقاله قصد داریم نکاتی را بیاوریم که هرکسی باید در هنگام پوشیدن شلوارک رعایت کند:

هر طور که راحت هستید به نظر بیایید:

هنگامی که شلوارک می پوشید در واقع پاهای خود را به دیگران نشان می دهید. هر طور که می خواهید به نظر بیایید. شاید می خواهید پاهایی ماهیچه ای و یا لاغر داشته باشید و به این منظور جلسات زیادی را در باشگاه به انجام تمرینات گذرانده اید. این نکته خوب است اما بهتر است بدانید، هر پا به هر اندازه ای که باشد، زیبا و جذاب است. تمام تلاش خود را بکنید که اول از همه خود را دوست داشته باشید.

پاهای خود را مرطوب نگه دارید:

اگر در فصل پاییز و یا زمستان شلوارک زنانه به پا کرده اید به خاطر داشته باشید که این آب و هوای این فصل ها می توانند پوشت پاهای شما را خشک کنند. پس با لوسوین های بدن و یا کرم ها سعی در مرطوب نگه داشتن پاهای خود کنید.

حالا وقت آن رسیده است که شلوارک مورد علاقه خود را در دیبا مد انتخاب نمایید.